Přejít na obsah


Fotka

O L O M O U C :-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Lukeee

Lukeee

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2007 - 14:43

O L O M O U C [/b]Ahoj všem, potřebuji poradit ohledně Geocachingu, hrozně moc se mi to líbí a koupil jsem si kvůli tomu i GPS modul na Nokii 6630 ale mevím třeba jaké programy jsou na GC dobré atd. Potřeboval bych se s někým sejít a poradit. Díky Luke;)
  • 0

#2 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2007 - 17:53

Pro mobilní telefony je dobrá aplikace "Handy Geocaching". Odkaz na ni máš vlevo (já s ní nemám žádné zkušenosti). Pokud máš zájem o informace a zkušenosti, doporučuji blížící se setkání kešerů (viz GC13EFN). Sice je tam již plno, ale domnívám se , že když poprosíš Jedlu-Bedlu (pořadatele akce) a vyložíš mu jak se věci mají, umožní Ti alespoň na chvilku vstup. Tam získáš nejvíce informací a rad. K tomu ale potřebuješ nejdříve založený účet na geocaching.com.
  • 0

#3 edemsi

edemsi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2007 - 7:23

Zdravim Handy geocaching jsem nedávno zkoušel ,zajímavá aplikace.Je to v podstatě nejlevnější varianta, modul koupíte od 1000,- a můžete hledat poklady. Pokud potřebujete poradit jsem z Olomouce ,ale po nainstalování do mobilu nejspíše zjistíte že není s čím radit.:)
  • 0

#4 Lukeee

Lukeee

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2007 - 13:00

No dneska jsem si našel svoji první kešku a jediné co mě na softu trochu kaká je že se mi začal cca 130m před keškou sekat, vzdálenost a potom i směr. Čím to je? Nevíte někdo? Díky Luke
  • 0
Luke

#5 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2007 - 13:35

Problémy ohledně mobilního softu řešte zde
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama