Přejít na obsah


Fotka

Vznik vašich přezdívek a avatarů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#61 TEA_CR

TEA_CR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 22:22

Zdravím všechny kolegy ;) - přesunu na nový server jsem se nezaregistroval a jen pasivně četl (někdy raděni nečetl) různé příspěvky - někdy bohužel s nulovou hodnotou :o (ve vší úctě). Tohle vlákno je, jak už někteří napsali, příjemnou změnou... Proto jsem se přihlásil a přidám svou trošku do mlýna: - na kanoistice, střední i vysoké škole jsem měl přezdívku MATY, - když jsem v lednu 2006 začal lovit poklady, zjistil jsem, že někdo s touto přezdívkou už existuje (zdravím kolegu :)), - když jsem vymýšlel plán B napadlo mě TEA jako čaj, CR jako Česká republika a spojení TEA_CR - má profese... čili TŘI V JEDNOM :P, - mám velmi rád čaj, konvičky Yixing... logo, které jsem spáchal symbolizuje barvy téhle skvělé hry a moje společníky - drahou polovičku Peťulku, Tátu a Mámu (pes Argo je asi někde uprostřed). Omlouvám se za delší a osobnější příspěvek... přeji pěkné dny a LOVU ZDAR! S :D Vás všechny zdraví TEA_CR
  • 0

#62 martinek-2695

martinek-2695

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 6:22

Tak ja se taky prasknu:)U me je to celkem jednoduche - mam kolegu v praci, kterym je adp. a kdysi sem se u nej dival, co ze to vlastne hleda atd..No tak mi bylo receno, ze abych videl souradnice musim se zaregistrovat a ja si rikal, ze to stejne je blbina, tak jsem tam hodil proste zdrobnelinu jmena a predpokladal jsem, ze zkusim najit jednu cache a konec..No jenze me to zaclo nejak bavit:DTakze kdyz jsem Martin, tak zdrobnelina martinek a holt mi to zustalo:)Mozna je to detinske, ale nehrajou si nahodou vsichni co hledaji pokladky?;)
  • 0

#63 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 7:42

mam kolegu v praci, kterym je adp.


koukam, ze hleda uz celej makrac...B)
  • 1

#64 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 8:55

Kdysi jsem nastoupil do banky jako ajťák. A protože to byla malinká rodinná bančička, bylo tam asi osmdesát lidí, tak jsme jako ajťáci byli tři a dělali jsme všichni všechno. Začínal se budovat bankovní systém a bylo třeba všem uživatelům přidělit jména. Měli jsme tři lokality Sevastopol S, Celetná C a Národní N. První tři znaky bylo jméno, čtvrtý znak lokalita a poslední tři znaky bankovní úsek (AIS - automatizované informační systémy, UIB - úsek investičního bankovnictví apod.). No a já jsem Šole, byl jsem v Sevastopolu a dělal jsem v ais (ajťák), tak jsem dostal solsais. A pak se to nějak vžilo a říkali jsme si: "Navsais (kolega Navrátil z vedlejšího kanclu), kam si dal ten disk?" "Parsais, nemělas' už bejt na tý poradě?" "Zajdi k Licnuib a zapoj mu ten modem." "Solsais, pojď na voběd!" A už to bylo :P
  • 1

#65 Zraloci ze Zubriny

Zraloci ze Zubriny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 11:32

My jsme vymysleli náš tým u višňovky, když sme hledali, co by tak sedlo na náš CWG a co by se nám líbilo za logo.
  • 0

Jsme team "Žraloci ze Zubřiny" z Domažlic ve složení: Ludva, mamča, Romča, Natálka, babi, děda.


#66 McHa

McHa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 9:54

Pridam se ke sbirce :)
nick uzivam uz asi 15let od drevnich dob temer vyhradne akademickeho internetu ;) Byl jsem tehdy na studiich v cizine komunikoval jsem s cesky mluvicim svetem pres IRCcko (Internet Relay Chat). Sedel jsem tehdy u staricke 386, pres telnet jsem mel spusteny terminal na universitni sever s VMS operacnim systemem ;) - a teprve kdyz jsem se zadaval nick tak jsem zjistil, ze zacala blbnout klavesnice a z meho jmena michal zustalo mcha. Byval jsem hodne v room #linux.cz a tam bylo dost slovaku a ti si ze mne delali legraci, ze to je mucha (moucha) tak jsem zacal uzivat i ascii avatar _0o0_ (moucha sedici obracena smerem k vam, kdyby to nebylo znat).
No a jak sel cas, uzival jsem tenhle nick vsude mozne na Inetu. Teprve letos, kdyz jsem zacal uzivat GSAK , se stalo to, ze pri exportu do HTML muj nick GSAK automaticky konvertoval na McHa [čti mek Ha]. A vzhledem k tomu, ze vyraznym rysem moji osoby je vyrazny smich:D, zacal jsem uzivat i McHa :) ... tak tolik:D

Avatar: neuzivam zadny staly, ten vyjevene koukajici andelicek nam prisel dost dobrej, kdyz jsme prochazeli multinu na Dobre vode u ceskych budejovic; tak jsem si jej priradil ke geocachingovemu accountu tady na gc.cz...
  • 0
McHa

#67 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 11:38

Kdysi v letech devadesatych jsem chodil bourat maso do jedne masny a obcas jsem tam i prodaval. Po praci jsem se vzdy zastavil na jedno u baru a mistni stamgasti vzdycky halekali "a Krkovicka je tady, tak kolik lidi jsi dneska osidil". S masem uz dnes nedelam, lidi nesidim ale ten "soused Krkovicka" mi zustal.
  • 0

#68 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 19:27

Tak koukám, že se tady objevilo konečně něco rozumného ;) Jako již někteří přede mnou, tak i já přidám odkaz na GCZMEZ. No a avatar z toho logicky vyplývá, i když určitě není definitivní - byl splácán narychlo a žádá si změnu...
  • 0

#69 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 21:53

To se nám to vlákno pěkně rozrůstá.. Tak pokud by to někoho zajímalo... V mém předchozím zaměstnání jsem byl jako prodavač elektroniky a IT v jednom nejmenovaném velkoobchodě a hrozně rád sledoval televizní soutěž Bludiště. No a jelikož mi kolikrát naši milí zákazníci připadali jako, že bloudí (zvlášť ti co místo nedělního kešování nakupují:) ), pasoval jsem je do role Bludišťáků. Aby se toto dozvěděli, začal jsem to ,,nenápadně´´ pořvávat skrze regály. Ono se to nějak ujalo a začali je tak nazývat všichni kolegové. Odtud už pak nebylo daleko od toho, aby mne kolegové začli nazývat zkomoleně a zkráceně Bludi a mě to nějak sedlo :) Zvlášť poslední dobou kdy jsem se chytnul GPS, to totiž občas taky bloudím.....
  • 0

#70 Wexicek

Wexicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 22:49

Už od dětství jsem měl přezdívky tipu: Venda, Venouš, Véna, . ., které byly odvozeny od příjmení. Chvilku se do toho motal ještě brejlovec, kobra, ostříž, . . ., ty se ale naštěstí nechytly. Před cca 15ti lety jsem v ranné pubertě chtěl být, jak se dnes řekne "cool", za naších časů "dóóóst emerickej" a zapracoval jsem na tom aby se ujala přezdívka Wendy (co na tom, že to je holčičí jméno, hlavně že to je "emerický"). Jenže pak začal dorůstat bratr a zároveň podědil přezdívku. Osobně mě to dost dralo, ale nejzásadnější potíž vznikla při vkládání nicku, když jsme po síti pařili Unreal. Jednou mě předběhl a napsal Wendy. Musel jsem v rychlosti řešit situaci a napsal jsem WeXX (zpětně jsem to dekodoval tak, že základ zůstal a XX znamená, že mi zrovna bylo dvacet . . .). Postupem času jsem si tuhle přezdívku nechal (jen jsem vypustil jedno x). Když jsem zakládal profil na GC,com, tak byl Wex obsazen. Už ani nevím, jak mě to napadlo, ale najednou tam byl Wexíček! Z počátku se různé osoby posmívaly, ale dnes už se nesmějí a já bych neměnil!;) Jo a jinak jsem Petr! Těší mě. . .
  • 0

#71 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 0:49

Mno... nejak se mi do tohoto vlakna nechtelo, ale dnes jsem se nejak zasekl a nespim... :)
A mam uzvanenou, nostalgickou, vzpominaci naladu. (Heslo: dedecek vzpomina).
Kdysi, v drevnich dobach ... rekneme hodne obecne komunikace po internetu, pametnici budou znat zkratku BBS, nepametnikum snad postaci konstatovani, ze slo o systemy kombinujici mj. real-time chat a forum, jeste pred-webove, unixove... :)) (je to par let, a pritom taaaaak daaaavno) :) ... tedy v techhle drevnich dobach jsem mival nick Strasidy. Jak vznikl ten, to uz patri do jine pohadky, ze jo. Znamkou toho, ze komunita takoveho fora/chatu je zdrava, je mj. i to, ze se ti lide drive nebo pozdeji zacnou schazet i v realu (to byvaly povestne "sesny"... no v podstate eventy) ... a pak mnohe nicky doznavaji zmen. Stejne jako Josefovi se nekdy rika Pepo... me pak nekteri lide rikali spis Strasak. Ti se sklony nebo aspon s touhou po originalite pak casem vymysleli obmenu na Bubak. K tomu muze svadet to, ze obe casti meho obcanskeho jmena zacinaji na B ... To mi docela prirostlo k srdci, ponevadz mi tak rikal hlavne jeden dodnes hoodne dobry kamarad...
No, a kdyz jsem musel pri registraci zadat nejaky ten nick, prislo na mysl tohle, k tomu ty moje inicialy BB... a navrch fakt, ze hodne jinych lidi me uz leta (od zakladni skoly) zna proste jako BBB ... no, je to jasne, ze jo. :)

Avatar vznikl z nahleho popudu, jakoze prozatim tohle muze byt zajimavy obrazek... a uz ho mam taky dlouho a asi naporad. Fotka (no jo, fakt) pochazi z navstevy menhiru Zkamenely pastyr u Klobuk http://www.geocachin...24-552b040711e8 - je to autoportret ze stativu - vyrez z fotky "ja a menhir". Foceny na dloooouhy cas prakticky v uplne tme. A vlastne pokazeny, celovku jsem nechal zapnutou spis omylem. Byl jsem tam solo, v noci... takovy typicky BBBubakovsky odlov :) ... a byla to jedna z prvnich, mozna prvni, fotek me malickosti, kterou jsem uploadnul na web.
  • 0

#72 Javar

Javar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)
  • LocationMnichovo Hradiště

Publikováno 24 říjen 2007 - 8:48

Zdravím kolegy. Mezi mými dalšími mnohými koníčky je i vaření piva. Brácha vymyslel název piva Javar - začátek příjmení Jančár a konec slova pivovar (vzor Budvar, Zlatovar, Chodovar...). Protože jsem byl línej vymýšlet další přezdívku použil jsem tuhle a zůstalo mi to. Lovu zdar
  • 0

#73 kantor

kantor

    kantor

  • Validating
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 12:22

Hola, kantor jsem a kantor asi už budu i když jsem půl života programoval. Na tom není nic moc zajímavého. Avatar jsem si vypůjčil od Aničky Mauerové poté, co moje cache GC14MEF trochu rozčeřila klidné vody eventu u rybníka Medlova. V rodině mne podezírali, že už Aničku vidím všude. Kamarády to taky bavilo, jedna známá to ale třeba naopak vůbec nepochopila. Vrchol všeho byla prázdninové tancovačka v Jimramově, kde jsem kvůli focení Aničky mobilním telefonem málem dostal na budku. Ale ta podoba...
  • 0

#74 Asek

Asek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 12:41

Tak u mě je to jednoduché: Tomáš - Tomášek - Ášek, říkali mi tak když jsem byl malej.
  • 0

#75 Klokani-2248

Klokani-2248

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 13:32

Podobně jako Šaman, vznikla moje přezdívka kdysi v jednom nejmenovaném jihočeském skautském oddílu. Jakým způsobem, to je už dnes mlhavé a vedou se o tom spory. Každopádně, protože skautská přátelství jsou poměrně dlouho trvající (však byla také základem geoskupiny NektarBrothers), táhne se semnou tato přezdívka přibližně od roku 1990 pořád dál a dál. Klokani znamená, že v tom nejsem sám, ale mám svojí Klokanku, kterou jsem si před měsícem a něco vzal za svou právoplatnou manželku!!!! No a avatar, resp. logo nám vymyslel jeden šílený pes z Podolí a Strakonic, který s námi začal kešovat jako NektarBrother Adam.
  • 0
Garmin Etrex Vista Cx - TOPO Czech v1.2
BT GPS iTec 339
E65 - Opera mini, Handy Geocaching, SmartCom GPS, SmartGPX

#76 Krovak-7738

Krovak-7738

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2007 - 22:54

Mám přezdívek víc, ale tahle se chytla asi nejvíc. Vymysleli mi jí před 4 roky na intru. Prej jsem podobnej těm křovákům z filmu. No nevím třeba se někdy někde potkáme a uvidíte sami.;)
  • 0

#77 GeoAnimals Team

GeoAnimals Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2007 - 2:12

Tak my se také práskneme. Nick GeoAnimals Team je uměle vymyšlený, geocaching jsme začali provozovat společně, nicméně každý pod svoji vlastní přezdívkou. Superhog a Foxelza. Superhog je moje dlouholetá přezdívka, vyskytuji se pod ní všude na internetu a i když vyjjadřuje v tomto případě (anglicky znalejší...) něco jiného, než by měla, je to pouze umění nechtěného. To máte tak, jako malý jsem si neskutečně oblíbil ježka Sonica (SEGA - "modří" vědí :D ) , hráli jsme televizní hry převážně s touto postavičkou, koukali na "Dobrodružství ježka Soníka" ráno před školou, měli doma neskutečné množství plyšových ježků všech barev. Jenže přezdívek jako Sonic, Supersonic ad. je na internetu mraky, a tak jsem hloubal a přišel na spojení Super Hedgehog -> Superhog. To že "hog" je v angličtině úplně něco jiného a vlastně hanlivého jsem ve svých 13ti letech vůbec nevěděl a tím si to obhajuji :-) Foxelza má původ jasný. Spojením skautské přezdívky Liška a jména Eliška :-) , nic jednoduššího, nicméně aj nápadnějšího se snad vymyslet nedalo. A ještě k nám patří Arinka. To není přezdívka, ale skutečné jméno našeho geopsíka retrievera, tedy spíše retrievřice. B) Mno a tak tedy GeoAnimals Team, tři zvířátka kešky lovící, ve znaku neutrální roztomilá ovečka (kombinace ježek s liščím ohonem, liška s bodlinami atd. jsme nekompromisně zavrhli).
  • 0

#78 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2007 - 11:28

Mno tak ja se taky pridam :D Nejdriv zkusim vysvetlit vznik NektarBrothers - ikdyz to bude takove rychle :D Ti co nas znaji moc dobre vi ze NEKTAR je Strakonicke pivo a jelikoz jsme vsichni ze Strakonic vznikl puvodne tym. Vsichni se zname ze skauta a tam jsou vsichni bratry. A tak vzhedem k tomu ze se nazev tymu resil v nami oblibene hospudce nad sklenici Nektaru, primo se toto oznaceni nabizelo :D Po par (slovy 369) keskach a nejakem tom vypitem pive doslo na rozpad tymu, precejen jsme kazdy zacali vyrazet dost sami a tak nam prislo 1. nefer nacitat body vuci tem co "na body hraji" 2. skoda nenavstivit mista kde ostatni nebyli, ono precejen jakmile je ten bod nalezen, tak to tam tahne min, ze :D Takze nam vznikl samostatny "tym" ja a muj pes :D a opet ono okridlene "Kdo nas zna nemuze se nazvu tymu divit" :D Phalko je Flat Coated Retriever - je to naprostej srdcar, agor do vody, behani, prinaseni, strasnej mazel a sem tam mivaj stavy kterym se neda rict jinak nez "flati rapl" - zkratka si predstavte psa, ktery beha dokola na co nejmensim prostoru, pokazde se pokusi probehnout co nejblize Vas a toto vse dela v nejrychlesim moznem tempu :D - proste se v nich asi nahromadi energie a tohle bude takovej vybuch pojistneho ventilu :D Tolik tedy k nazvu MadDogTeam :D
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#79 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2007 - 13:29

U mě to bylo tak. Mafiosso mi začli spolužáci říkat v prváku na chmelové brigádě kvůli slunečním brýlím B) a pubertálnímu knírku :D. No a od té doby se taky snažím hrát na banjo, jehož pátá struna i když je trochu kratší, tak se stejně počítá. ;) Avatar jsem pirátsky vygoogloval, no ale je trefnej, ne? :D
  • 0

#80 remoska

remoska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2007 - 14:49

Já jsem si zakládal někdy v 10 letech mail a jak jsem vsude kolem mě slyšel tak zajímavé jména, tak jsem přemýšlel že bych byl REMO, ještě že to bylo OBSAZENÉ:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama