Přejít na obsah


Fotka

Vznik vašich přezdívek a avatarů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#81 Marwinus

Marwinus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2007 - 9:26

No, to je slozite.... Kdysi davno bezela v televizi kreslena pohadka "Velka syrova loupez". A byl tam mysak, kterej si nechalval rikal Velkej Tvrdej Marvin. Nejak se to zasmodrchalo a od te doby jsem byl pro kazdeho Marvin. Postupem casu prisly pocitace.... No a jeste pozdeji prechod z MS-DOSu na prvni Win. A privysvetlovani funkce "woken" tatovi, tento prohlasil, ze bych mel byt Marwin :D No a jelikoz Marwinu je na netu hafo a ani domena nebyla volna, vznikl z toho Marwinus. A avtar... jednou jsem dostal privesek - rybi kostru a zase se to tak nejak postupem casu zasmodrchalo, ze uz ke me zkratka patri.
  • 0

#82 Ospo

Ospo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2007 - 4:09

Takže OSPO: Vám to tady vysvětlit bude hračka, ale horší je to vysvětlil Irům na event keši v angličtině. Já i Kačka jsme členové občanského sdružení, které se mělo původně jmenovat Občanské Sdružení Přátel Pro Olešnici.http://ospo.olesnice.net/Zkráceně OSPO. A jelikož toto sdružení, má za cíl propagaci Olešnice rozhodli jsme sem, že v Olešnici založíme kešku.GPS jsem již měl, vyrazili jsme omrknout dvě nejbližší kešky tehdy a uložili jsme vlastní kešku NS Olešnice GCQKHP. Jen málokdo ve sdružení vím o keškách v okolí Olešnice a sdružení se jmenuje trochu jinak, ale nick na GC jsme si už nechali :-) A avatar, hm chtěl jsem něco typického pro GC a aby každý věděl, že OSPO je Pepek a Kačka.Používám ho na i na http://geocachingireland.com.
  • 0

#83 geomarfi

geomarfi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 21:57

geomarfi : přečetl jsem si, že nekteři lidé jsou na předponu geo trochu alergičti, což nechapu, ale co. Nicmene už bylo pozdě, po registraci na GC.com. Pro sve aktivity použivam přislušne mailove schranky, abych se v tom trochu vyznal. Protože jsem Martin, použivam ruzne podoby tohoto jmena ( Marty, Marti, Marfi, Merlin) s přídomkem jakžtakž odpovídajícím serveru kam je musim zadat. Asi je to trochu nudné ;), mě to tak vyhovuje.
  • 0

#84 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 23:39

Tak já tento nik začal používat asi před 7 lety. Chtěl jsem se zaregistrovat někam na chat, ale s žádnou svojí přezdívkou jsem se nechytal. A tak jsem si vza k ruce knihu kde bylo spoustu jmen - Silmarillion od JRR Tolkiena. Přečetl první větu: "Na počátku učinil Eru, Jediný, který se v elfském jazyce jmenoval Ilúvatar,..." Trochu jsem ho počeštil aby se lépe vyslovoval a zkusil. A ejhle, prošlo mi to a zůstalo. Občas si to ještě lidi zjednodušili na Ilu, nebo Ile. :D A avatar. Vlastně ho používám co jsem zjistil, že někde k přezdívce se dá přiřadit obrázek. V té době jsem i na něj narazil a splňoval moje představy o Eru. Už ani nevím kde, jsem na něj narazil, takže nedávno, když jsem sem vkládal avatar a zjistil, že je moc malý pro zdejší použití nemohl jsem najít originám.:( Ale nakonec jsem na jednom CD našel alespoň o trochu větší vyobrazení. B) Bezva vlákno, díky zaň.
  • 0

#85 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 12:21

Já to mám jednoduché. Honzula je odovzenina od Honza, tedy křestního jména Jan a používám ho na netu už několik let. A avatar? to je vlastně příjmení B)
  • 0

#86 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 18:54

Petr.zablati má dlouhou historii. Začala někdy kolem roku 1995. Přezdívka vznikla během asi 2 minut, při končení rozhovoru po vysílačce jednoduše z mého jména Petr a ze jména vesničky kde máme chalupu ( a teď také i několik keší). V té době nebyla mezi slovy tečka, ta se přidala o pár let později, kdy mi server nechtěl vzít mezeru v emailové adrese. Abych si nemusel pamatovat několik přezdívek, použil jsem ji i na GC.com. Problém nastal při vytváření registrace na zdejším serveru, nevím proč, ale tečku mi nevzal a tvrdil, že je to neplatný znak. Problém jsem vyřešil podtržítkem, naštěstí si počítač přihlašovací jména na jednotlivých serverech pamatuje a tak s tou změnou nemám větší problém. Jde jen o to zvyknout si. Až později mě napadlo ho trošku změnit, ale jen trošičku...;):)
  • 0

#87 Atlaska

Atlaska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 20:50

Pohádka o tom, jak jsem prišla k Atlasce ;) Velmi jednoduše: Kdysi jsem potrebovala nick na nejaký chat. Všechno, co me napadlo už bylo zabrané. Tak jsem se rozhlídla kolem a tam ležel Míšin školní atlas... no a bylo to.:) V jednoduchosti je síla.
  • 0
Atlaska - Míša

#88 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 21:13

Atlaska napsal/a:
Pohádka o tom, jak jsem prišla k Atlasce ;) Velmi jednoduše: Kdysi jsem potrebovala nick na nejaký chat. Všechno, co me napadlo už bylo zabrané. Tak jsem se rozhlídla kolem a tam ležel Míšin školní atlas... no a bylo to.:) V jednoduchosti je síla.

A já si celou dobu myslel, že je to podle těch bonbónů, které se za našeho dětství prodávaly :):)
  • 0

#89 Selmice

Selmice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 21:24

U nás je to jednoduché :-) Učitel autoškoly mě začal říkat šelmo za mou nezřízenou jízdu do zatáček a zběsilého úprku mimo povolenou rychlost. Pokaždé zařval - "Ty šelmo!" A dostala sem ránu přes stehno (od plynové nohy). Ve škole se to chytlo, protože jsem nechodila do autoškoly sama a už se to se mnou táhne několikátým rokem. No a protože jsme tým tak bylo jasno :-)
  • 0

#90 Judith86

Judith86

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 0:28

U mne to je prosté: hebrejsky Jitka se řekne Judith. A za Judith86 může vlastně Mafi, neboť to vymyslel on. 86 je č.p. mého bydliště, kam za mnou za svobodna jezdíval. Navíc dle místní kroniky býval poblíž mého bydliště i dřevěný Judithin most přes Jizeru, takže nebylo co řešit. A co se týká avataru , tak jednou jsem vygooglovala Judith, která v jedné ruce drží sťatou hlavu a v druhé nůž, tak jsem si raději prozatím ponechala toto své foto od kapličky na Vyskři, kde jsem našla svůj první poklad :)
  • 0

#91 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 10:48

LiborH napsal/a:

Atlaska napsal/a:
Pohádka o tom, jak jsem prišla k Atlasce ;) Velmi jednoduše: Kdysi jsem potrebovala nick na nejaký chat. Všechno, co me napadlo už bylo zabrané. Tak jsem se rozhlídla kolem a tam ležel Míšin školní atlas... no a bylo to.:) V jednoduchosti je síla.

A já si celou dobu myslel, že je to podle těch bonbónů, které se za našeho dětství prodávaly :):)


Ale ty bonbóny se stále prodávaj..a je to pořád mňamka:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#92 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 17:13

Iluvator napsal/a:
Tak já tento nik začal používat asi před 7 lety. Chtěl jsem se zaregistrovat někam na chat, ale s žádnou svojí přezdívkou jsem se nechytal.
Bezva vlákno, díky zaň.


To ja sem mel se svoji prezdivkou stesti,mam ji uz od 8 tridy zakladky,je to zkomolenina mojeto prijmeni,ale spoluzaci mi tak zacali rikat az kdyz jsem jednoho krasneho dne do skoly prisel v tricku cypress hill(pro toho kdo nevi je to takova hip hopova skupina:) )mimochodem moje prilmeni je Ciprys.:Dtakze se ten saiprs tak nejak sam nabizi.A muj avatar?To je stilizovana hlava bulteriera,buliky miliju,jednu takovou potvurku mam domaB)
  • 0

#93 Minja

Minja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 22:35

V celku nic zvláštního.. Od malička jsem byl malej a hubenej.. Říkali mi všichni " Míňa" Z dobou mobilů a internetu jsme se nechtěl psát jako nějaká nálož - "Mina" , tak jsem to trochu zfonetizval... Minja Prostě Míňa...
  • 0

#94 Jarmila von Barrandoff

Jarmila von Barrandoff

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2007 - 12:55

U nás všechno souvisí s Hnutím Brontosaurus... V našem článku byli 2 organizátorské skupiny, tzv. Severská a Brněnská dynastie. Když jsme s Robertem začali kout společné plány podle našeho (tehdy společného) bydliště jsme se začli podepisovat Barrandoffská dynastie. V té době už jsem používala jako osobní erb brontíka z avataru. Aby Robert nesmutnil, dostal také razítko - ovšem on má v erbu ofociálního brontosaura HB.
  • 0

#95 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2007 - 15:47

Mojí se nelíbil můj původní nick a tak nám jako správná milovnice koček vymyslela Kocouravbotách. Škoda jen, že z něj není patrné že jsme v týmu dva :(
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#96 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2007 - 21:09

Ja jsem pred lety, kdyz jsme si zalozili 1. emailovou adresu vybral gatos - spanelsky kocky, protoze jsme se zenou potrebovali adreu pro prodej cistokrevnych kocek. Casem jsem si to upravil na gato - kocour a tento nick pouzivam dal pri ruznych prilezitostech na netu. A 1 pred a1 za je tam proto, ze nekde ve svete uz nejaky gato je a ja jsem si nick chtel nechat a jednicky jsem videl u nekoho v emailove adrese.:D
  • 0

#97 hugacek

hugacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2007 - 21:54

Přezdívku Hugo jsem dostal na vandru od kamarádů.Dost často jsem si na vandru přepočítával peníze tak mi chtěli původně říkat Žid, ale protože už jeden z kamarádů se jmenoval Žid tak se rozhodli že mi budou říkat Hugo. Že prý je to taky židovské jméno. :DMožná měli pravdu možná ne, ale už mi ta přezdívka zůstala. ale zdrobněle mi taky říkají hugaček
  • 0

#98 CINCILA

CINCILA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2007 - 7:57

Moje přezdívka CINCILA vznikla tím, že doma činčily chováme a já se už od základky všude na webu hlásím nickem CINCILA. Sice je to divný, když jsem mužského pohlaví, ale je to tak :) Teď jsme s přítelkyní 2 a už se nám to nechtělo měnit... A avatar máme srdce v podobě psí tlapy, to je zase kvůli naší psí geokámošce Ritě, která s námi často hledá...
  • 0

#99 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 12:15

Tak mi to nějak vytanulo z paměti při lyžování v Rakousku, kde jsem to používal jako volací kód do vysílačky pro zdůraznění národnosti.... Později jsem narazil na stejnojmenný skeč jednoho divadla :D
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#100 vojtaso

vojtaso

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2007 - 14:10

Když jsem se dostal na osmiletý gympl, zakládali jsme s kamarády takovou mafii. Mé jméno proto bylo skomoleno na Vojťáso del Filsáči. Od té doby se představuji jako Vojtaso :D.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama