Přejít na obsah


Fotka

Vznik vašich přezdívek a avatarů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#101 chrbat

chrbat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2007 - 19:04

Jednou na výpravě našeho TO jsem vstával z palandy tak nešikovně, že jsem se pořádně bouchnul do zad a následně jsem pronesl památnou větu "Au, můj chrbát!" a některí se toho chytli tak, že celou výpravu jsem neslyšel jinak. Ale jako přezdívku to pužívám většinou jen na webu, neb přezdívka nevytrvala a přavážilo ustálené křestní.
  • 0

#102 Rikitan

Rikitan

    Rikitan

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2007 - 20:05

choze napsal/a:
Dáme si jedno odlehčující téma, co říkáte?

No to je teda čítanie:p
Ri-Ki-Ťan je čínsky boh plodnosti a že je teda sakra úspešný je každému zjavné. Ja som si to len spojil. Je to vydarený nick, kedysi sa zapáčil aj Foglarovi, tak možno vám bude povedomý aj od Bobrej rieky. A zas sme naspäť pri tej plodnosti...
Avatar si teda, pochopiteľne, nezapnem, keďže kešky hľadajú aj deti.
  • 0

#103 lta82

lta82

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2007 - 22:50

:) Super téma ... no, u mě je to zcela prozaicky - LTA je "monogram" mého relativně v české kotlině ojedinělého příjmení (v telefonním seznamu jsme jen dva a oba se známe :) ) a 82 je rok narození. A kačer v avataru? To je Daffy z králíka Bugse, ze skeče, ve kterém dobívá vesmír a soupeří o nějakou planetku s ufounem Marvinem ... no prostě mám rád animáče! :D
  • 0

#104 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2008 - 23:02

Moji přezdívku jste mohli slyšet ve filmu Zóna úniku (http://www.csfd.cz/f...niku-drop-zone/). Jednou z postav je poněkud svérázný chlapík (Swoop) se ztřeštěnými nápady a zálibou ve skákání – čím adrenalinovější tím lépe. Mám (často) taky ztřeštěné nápady a nevyzpytatelné chování, tak se přezdívka ujala i u mě. Až mě překvapilo jak si na ni přátelé zvykli. No a dnes už mi jinak ani v práci nikdo neřekne. Bohužel, samotné „swoop“ bylo na internetu většinou obsazeno, tak jsem začal používat spojení swoop.name – což snadno prozradí i adresu mých webových stránek, takže je to dvojnásob užitečné :)
  • 0

#105 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2008 - 23:30

u mně jednoduché, lidi v tom anglickém názvu hledají kdoví co, je to celý původní název jedné z posledních her na mou milovanou Amigu. ;)

http://hol.abime.net/1551


  • 0

#106 glogloman

glogloman

    glogloman

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2008 - 13:14

to můj nick vznikl již kdysi před lety,kdy jsem začínal jako malej s potápěním v Chorvatsku na ostrůvku Veruda, kam jezdím každý léto již od narození (teda v posledních letech, už je to vlastně 10 let, se k tomu ještě přidal trochu exotičtější ostrov v Indonésii - Bali).. někdo ze známých řekl, že jsem malej glogloman, že pořád dělám glo glo pod vodou.. no a teď již jsem instruktor potápění ve 2 systémech (UDI a PADI).. v té době jsem si taky začínal s internetem a od počátku všude používám tento nick, i když mi tak nikdo v reálném světě neříká.. :) a avatar..? to je logo naší rodinný firmy na Bali PT. DEEP BLUE STUDIO - Potápěčské centra v Tulambenu a Selangu.. ;) OT: už se moc těším jak budu lovit a zakládat kešky na Bali, navíc jedna keška je hned vedle našeho rodinného resortu Selang (GC1488) a ještě k tomu to je první keška v Indonésii B)
  • 1
Garmin Colorado 300

#107 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2008 - 14:58

Tak taky přispěji se svou troškou... Přezdívka Broupal pochazí z jednoho poměrně neslušného vtipu (medvěd, zajíc, Broupal, ... možná že někdo zná) a mě byla (nejdřív čistě ze srandy) přidělena na skautském táboře r. (asi) 1999. Tehdy se to ujalo poté, co jeden kamarád převyprávěl tenhle vtip a jiný mi sdělil, že místo mojí oficiální skautské přezdívky (která teda mimochodem byla neskutečně blbá) mi bude říkat Broupal. Když jsem se doatl k internetu a objevila se potřeba registrace na různe servery a služby (mail, ICQ, chat,...) vzpoměl sem si zrovna na tuhle přezdívku. No a pak mi to zůstalo. Výhoda je, že sem na celým internetu nenarazil na nikoho se stejnou. Nedávno jsem taky zjistil, že v ní jsou obsažena první 2 písmena z mého jména a první 2 písmena z mého příjmení. A avatar? Ten sem si vytvořil nedávno, jedná se vlastně o modifikaci obrázku z Whitebear Geocoin 2006 doplňený o můj nick a moji zemi.
  • 0
Broupal - ten, co tě na ... houpal

#108 PeSt

PeSt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 19:56

U nás žádná velká fantazie... Petr a Stáňa
  • 0
Nokia E50, Nokia LD-3W, HandyGeocaching

#109 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 21:54

Broupal napsal/a:
Tak taky přispěji se svou troškou...
Přezdívka Broupal pochazí z jednoho poměrně neslušného vtipu (medvěd, zajíc, Broupal, ... možná že někdo zná)


No, dobry, ale treba taky nekdo nezna... :(
Toz, kyz uz si to tal nakous'... ?
  • 0
Nastavte si, prosim, ve svem profilu status bar, zajima me Vase "cislo". Diky za pochopeni.

#110 ondrasek leader

ondrasek leader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 21:55

U nás je to také více méně jasné. Loni v září přiběhl syn domů s krabičkou, kterou náhodně objevil v platanové aleji v Protivíně. Přečetl jsem si info o geocachingu a považoval ho za úchylku zbohatlíků s navigacemi :-) Naštěstí za pár dnů vyšlo ABC s popisem všeho, zkusili jsme se tedy mrknout na GC.com a první volbou bylo synkovo jméno - "ondrasek". To jsme ale netušili, jak nás to chytne - proto jsem nedávno požádal GS o změnu na "ondrasek geotym". A avatar? Chtěl jsem pro Ondru něco k Vánocům a vymyslel razítko. Měl jsem na kamaráda požadavek jméno týmu, ještěrku jako symbol kačerů a něco, jako že z Protivína. Dal tam platanový list (dle místního pivovaru a aleje). Když jsem si uvědomil, že díky keši v platanové aleji GCXD7Z jsme začli, bylo vše jasné. Ke všemu jsme tuto kešku nedávno adoptovali, takže se kruh uzavřel. :D
  • 0

#111 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 360 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 22:12

tak konkrétně já jsem se svou přezdívkou vyrůstal od malého vlčete (skaut). jednoho krásnýho dne jsem tam začal chodit a vedoucí mi řekla: "tobě budeme říkat Hraboš" usoudila tak zřejmě díky mému příjmení... po čase sem s zařizoval mail a nick hrabos byl obsazený a hrabosmann taky, tak sem odstranil n a vznikl z toho hrabosman... mno a od té doby ji užívám všude :D
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#112 Sumec 161

Sumec 161

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 22:23

Hm tak já to mám tak, že Sumec je moje přezdívka už několik let v sokole a v oddíle a 161 je moje táborové číslo :)
  • 0

#113 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2008 - 10:23

M je prvni pismeno meho jmena T je prvni pismeno maleho clena geotymu a zaroven soucast Tauf jako kousek naseho ne uplne obvykleho prijmeni. Avatar jsem nekolikrat menil, puvodne jsem tam mel temer stejnou fotku jako Aviatik (jen s brylemi na cele) a rekl bych ze SK-38 byl stejny u obou. Tu jsem pak vymenil za foto z pantballu, kde jsem byl typicky Darth Vader a nakonec jsem zvolil otisk sveho razitka, abych ho dostal trosku do povedomi.
  • 0

#114 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2008 - 18:16

sundialer napsal/a:

Broupal napsal/a:
Tak taky přispěji se svou troškou...
Přezdívka Broupal pochazí z jednoho poměrně neslušného vtipu (medvěd, zajíc, Broupal, ... možná že někdo zná)


No, dobry, ale treba taky nekdo nezna... :(
Toz, kyz uz si to tal nakous'... ?

No, hele, fakt spíš ne, opravdu dost neslušný ;) Navíc ani ne moc vtipný :)
  • 0
Broupal - ten, co tě na ... houpal

#115 Kumul

Kumul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2008 - 10:59

Přezdívka kterou mám od dětství je bez háčků a čárek nečitelná a tak jsem jméno hledala mezi našimi domácími plyšáky. A protože dcera je od malička na myši - nakonec jsme u té naší největší a neslavnější skončili. Kumulína byla první klonovanou myší na světě a ta naše - viz avatar , je moc pěkný exemplář. A dokonce i píská.:P
  • 0

#116 Funnyeyes

Funnyeyes

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2008 - 11:04

Já jsem svou přezdívku chytla díky svým "úžasným" očím. Mám totiž jedno hnědé a druhé zelené, takže funny eyes;) Avatar je, jak jste si jistě všimli, tygr z medvídka Pú... Neměli kačery a tygr je stejně ze všech NEJB)
  • 0
Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo!

#117 Flipper77

Flipper77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)
  • LocationJižní Morava a Záhorie

Publikováno 15 únor 2008 - 12:47

S trochou do mlýna...Neměl jsem nick na ICQ a plnil jsem si zapalovač plynem Flipper(snad to není nepovolená reklama:))a 77???Mám prý šťastné číslo 7 a protože je mi skromnost vlastní:)tak jsem si ho chtěl "potuplovat":)není to určitě rok mého výskytu,protože ten průšvih pro mé okolí se stal o tři roky dříve:)avatar zde nemám,ale na razítku pro logování mi skvělá žena(Charlieteam)vytvořila logo delfína,asi pro chytrost jemu vlastní:)takže další paradox...:)
  • 0
To musí bavit!

#118 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2008 - 21:52

Tak muj nick je jasně patrný :) hraji delší dobu Airsoft právě na pozici odstřelovače, proto sniper a to CZ tam mám jen z důvodů ať každý cizák ví že si nemá vyskakovat, protože mi češi jsme impulzivní povahy, u mě to teda neplatí, ale jen z principu to tam má. No a avatar, snad každý poznal plukovníka Jacka O'Neilla ze seriálu Stargate B):D
  • 0

#119 loupeznici

loupeznici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 8:16

Proc Loupeznici? No to je jednoduche. Kdyz bylo malymu asi 9 mesicu a naucil se behat, tak jakmile jsme si chvilku nehlidali napr. mobil, tak ho uloupil, utekl s nim a nekde v klidu (nez jsme na to prisli) mackal tlacitka a byl spokojenej, kdyz se rozsvitil nebo rozezvucil. Rikali jsme mu Loupezniku. Chvili pote jsme potrebovali si vymyslet prezdivku na GC.com no a ... jsou z toho Loupeznici.
  • 0

#120 Kryspin-3517

Kryspin-3517

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 8:41

Kdysi jsem jel na letní tábor pracovat jako vedoucí. Pro legraci jsme si tam tehdy všichni vymýšleli přezdívky. Téma bylo jednotné: stará (česká) jména. Měli jsme tam Cecilku, Kordulku, Celestýna atd atd. - já si tehdy vybral Kryšpína (ani nevím proč). Všechno se to dost ujalo - z těch dětí asi nikdo dnes neví, jak se opravdu jmenuju. Tak jsem to jméno použil i na GeoCachingu - nic jiného mě nenapadlo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama