Přejít na obsah


Fotka

Vznik vašich přezdívek a avatarů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#121 Thovt

Thovt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 11:39

Můj nick a přezdívka vznikla na střední škole. Bylo to proto, že egyptologie mě dost brala (a bere mě i teď) a chvíli jsem dokonce laškoval i s hieroglyfy. Další důvod byl ten, že jsem měl odpověď na každou otázku a byl jsem až puntíčkář. Zdravím Sutecha
  • 0

#122 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 11:20

Můj nick mi vymyslela moje Kočenavbotách. A proč? protože má ráda tocty ;)
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#123 Ondrej Strnad

Ondrej Strnad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 20:58

Přezdívku mám z mého jména. Jednoduché, že?
  • 0

#124 tatan

tatan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 21:13

Přezdívku tatan vymyslely moje děti když byly malé. Jednou děsně zlobily a já je sprdl na doby. Urazily se a v okamžiku, kdy myslely, že je neslyším, si začly povídat jak je ten tatan zlej. Mě se přezdívka tak zalíbila, že ji používám dodnes. Já i zbytek rodiny
  • 0

#125 takerudavis

takerudavis

    TakeruDavis

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 23:12

gc.com : henty - je to moje dlouholetá internetová přezdívka vzniklá z jednoho slovíčka, které bych nerad zveřejňoval gc.cz : takerudavis - vznikla prostým spojením dvou jmen z jednoho japonského seriálu, používaná tam, kde nechci používat předcházející přezdívku
  • 0

#126 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2008 - 23:23

Tak se taky pochlubím.
Coyote protože je to můj oblíbený hrdina z kresleného seriálu. Určitě ho znáte, vždycky si dá hodně práce aby nastražil nějakou důmyslnou past na ptáka (Road Runner). Ale nikdy se mu to nepodaří a ještě se to obrátí proti němu. No já snad takovou smůlu nemám.
A to .cz protože samotný Coyote je většinou už obsazený a taky je jasné odkud jsem.
ps: a to jsem se kdysi rozčiloval když mi chtěli říkat kačer :P
  • 0

#127 oldstar

oldstar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 22:52

Vznik je jasny, jde o jmeno a prijmeni. Kdyz jsem zacal ucit v zahranici, vysvetloval jsem pravopis sveho jmena jednoduse: stara bohata hvezda (Old Rich Star) to y na konci jsem nevysvetloval. Pri hlaseni na gc.com byl OldStar obsazeny, a tak jsem hezky cesky OldaStar. Avatar si nejaky vyrobim, az bude cas, snad to stihnu drive, nez umru. Toto vlakno me opravdu, ale opravdu pobavilo :-) moc diky vsem.
  • 0

#128 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 0:49

Muj nick vznikl kdysi kdy jsem se chtel nekde registrovat, ale kvuli spamum jsem nechtel pouzit svoje jmeno, ale neco co by jmenem mohlo byt a pritom to pokud mozno nikdo nemel. To se podarilo vymyslet a od te doby jsem zatim nikde nenarazil. Co se tyce avataru chtel jsem bude souviset s geocachingem a bude to skutecne graficka znacka, ktera bude mit svou tvar jak v barve, tak cernobila a bude take dostatecne dobre vypadat jak hodne mala tak i velka. Chvili jsem premyslel sam, ale pak jsem si vzpomel na kamaradovo heslo: "FJFI se studuje 5let a nikdo nema pocit, ze by si mel postavit vlastni jaderny reaktor. Grafika se studuje tusim 6 let a pritom skoro kazdy kdo se naucil alespon ve wordu, ma pocit, ze je grafikem :) ." Proto jsem nakonec poprosil kamaradku graficku, vysledek se dostavil a jsem s nim spokojeny. Mejte se.
  • 0

#129 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 13:47

Je pekne cist, jak GC vsichni zijeme :P Pekny je prispevek pred nami, Protivin mam moc rada, vlastne tam mam koreny...a na kopecku za Protivinem na kouzelnem hrbitove(jestli se tak da hrbitov nazvat) mam blizkeho cloveka. Na tu adoptovanou kesku musim zaostrit! :D Nase prezdivka vznikla ze 3 pocatecnich pismen krestnich jmen nasi rodiny - a rodina ma byt team nebo ne? Geokaceri minimalne... Logo jsem vymyslela sama, kdyz uz tak uz :) Snad se libi...
  • 0

#130 maila7

maila7

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 18:30

Mojí přezdívku mi dal kamarád ze základky - začal mi řikat MAILA (čte se mejla) a od té doby mi tak řikali všichni. Nevim vůbec jak to vzniklo a proč zrovna tohle. Ve slovníku znamená mail pošta nebo i drátěná košile nebo pancíř - nemá to se mnou žádnou souvislost, nebo nevím. Akorát se mi někdy stane, že mě lidé odepisují jako ženě - podle mé přezdívky se nedá poznat pohlaví. Logo jsem si pak už vymyslel sám - ten vnitřek jsem na základce navrh rukou; na střední ho nakreslil v programu CATIA (logo je složeno z kruhů a rovnostranného trojúhelníku); na vejšce jsem pak přidal draka. Veškerý úpravy pak probíhali ve Photoshopu. Čínský nápis MAILA v logu jsem navrhl také sám - nejedná se o žádný existující font.
  • 0
maila7

#131 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2008 - 22:23

To se takhle psal rok 1999 a tak nějak začalo být v módě, že všechno co souviselo s internetem, mělo předsunuto písmenko e. Celkem se to používá dodnes (třeba eBusiness, eBanka atd...) No a tehdy vznikl na tu dobu unikátní projekt eCity, což bylo virtuální městečko, kde jste jakože vegetovali. Koupili jste si dům, zaplatili eKorunami a začali bydlet. No a správcem webu byl jistý eMan. Tento nick u mě vyvolal kreativní obdiv, nabyl jsem dojmu, že dotyčný se jistě jmenuje Eman, a zároveň je to e-Man, čili elektronický muž. Pecka. Tak jsem si řekl, že bych zkusil taky najít vtipnou přezdívku, která by jistým způsobem něco o mě vyjadřovala. Čili úkol byl jednoduchý, najít takové slovo, které má význam bez e i s e. Taxem si vzal slovník, nalistoval oddíl E, a už jsem jel stránku po stránce, až jsem narazil na slovo ementál. Hele, ementál a e-Mentál. Supr! Ještě to po anglicku upravit a mám to. Nevim proč, ale nějak jsem nabyl dojmu, že anglicky mentál je menthal. Takže přezdívka eMenthal byla na světě, a myslim, že stále sedí :) Jinak to vlouděné h dost pomohlo v jedinečnosti, neboť v té době vyhledávač pro pojem eMenthal nenašel jediný výskyt a doteď nemám s jakoukoli registrací nikde problém ;-)
  • 0

#132 Medulove

Medulove

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2008 - 23:36

Tož když jsem byl malý (věkem), byl můj oblíbený hrdina Bumla z Gumídků. dal jsem si ho tehdy i do znaku v oddíle. Později jsem medvěda vyměnil za vzor Hodkovice nad Mohelkou, ale kreslil jsem si ho sám. Přezdívku jsme si vymysleli s expřítelkyní podle našeho plyšového medvěda. A te%d jsme s plyšovým Méďulou team.
  • 0
Méďulové

#133 wlfmann

wlfmann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2008 - 7:36

Kdysi jsme meli sileneho psa z utulku a tak me pri zakladani maila napadla prezdivka wolfman (mozna tez v souvislosti s wolfnsteinem ;)) ale byla uz stokrat obsazena a jak jsem tak u pc do sebe cpal obed a rekl wolfman s plnou pusou vzniklo tohle. Wlfmann bylo tedy neco jako wolfman s pulkou rohliku v puse.
  • 0

#134 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2008 - 17:01

Přezdívka od základky,zkomolenina příjmení.A jelikož mám stejný nick na Gc.com (světe div se,ale cinca už byl obsazenej),přidali jsme rok ,kdy jsme začali s gc.Avatar je naše morče Piškota,protože doma proleze každou škvíru,díru,skulinu - viz. obrázek,kde právě prohlíží obsah nalezené kešky !!:)

Přiložené miniatury

  • morce.jpg

  • 0

#135 NeciXZY

NeciXZY

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2008 - 12:42

NeciXZY-neči je moje přezdívka odvozená z mého příjmení.Už někde na prvním stupni základní školy mě tak říkali.Ale Neci byl obsazenej tak sem k tomu chtěl dát poslední tři písmenka abecedy,ale nějak sem měl přepnutou klávesnici a Z sem přehodil za Y a naopak. A avatar?nějak sem vygooglil dva křováky na lovu,v malování to hodil jen do dvou barev (černá,bílá) a vypadá to celkem dobře.Teda aspoň já si to myslím :D .
  • 0

#136 Ondraha

Ondraha

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2008 - 15:53

K nicku mě inspirovala společnost Yamaha :). Křestní jméno Ondřej, příjmení Havlín. Tudíž OndraHa :)
  • 0
MDA Asus P535, OziexplorerCE v2.19, mapy Published by CENIA © ČSÚ, ČÚZK 1:10 000, GSAK, GpxView

#137 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2008 - 19:53

Taky se přidám se svou troškou do mlýna. Přezdívku mi dal kamarád který měl v telefonu moc lidí s mým křestním jménem (Martin). Tak se, protože v tu dobu jsem byl pravidelným divákem Star Gate, nabídlo Martuf. Pokud si pamatujete byl to Tokra který skončil nevalným způsobem;) .Tak že nick se nabídl sám. A avatara, bez těch popisků, používám už od vojny kde jsem si ho vyďoubal z bakelitové záslepky od RG-1 jako pečetidlo.
  • 0

#138 Loki

Loki

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2008 - 19:59

Loki je zlý a lstivý.... Asi duševní porucha. A avatar ? Hornet na kterém nejraději jezdím.
  • 0

#139 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2008 - 21:09

U mě je to jednoduché, podle přímení Veselý mě už na základce přejmenovali na veselku a já aby to nebylo tak fádní si tam vrazil to dvojité wé a používám to wšude kde se dá. Avatar je zobrazením mého koníčku viz. www.povetrnik.cz ;)
  • 0
www.povetrnik.cz

#140 rzikonam

rzikonam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 7:44

Při registraci jsem zkoušela všechny možné přezdívky co obyčejně používám, a všechny byly obsazené. Tak jsem jentak bouchla na klávesnici a tohle z toho vylezlo :D ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama