Přejít na obsah


Fotka

Žádost o pomoc -Zobrazování Google map v listingu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
7 odpovědí na toto téma

#1 JaKr

JaKr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 17:57

Může mi prosím někdo poradit. V jednom PC se mi nezobrazuje Google map v listinzích a pokud použiji search in Google map, najede příslušné okno, ale bez zobrazené mapy. Na notebooku a na PC v zaměstnání mně to funguje normálně. Zřejmě je třeba zobrazování někde nastavit, leč bohužel nevím kde. Předem díky všem, kteří mi budou ochotni poradit.
  • 0

#2 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 19:03

Neni na tom pocitaci zablokovan javascript? Treba nejaky blokovac reklam? Vyzkousej to kdyztak v jinem prohlizeci. Pripadne ve stejnem prohlizeci nechej zobrazit normalni Google Maps - http://maps.google.com
  • 0

#3 JaKr

JaKr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2007 - 20:38

Google maps z odkazu http://maps.google.com otevře mapu normálně. Úspěšně jsem zkusil otevřít mapy v Internet Exploreru. Tam to jde, ale nejde mi to v Mozille Firefox. Díky zatím alespoň za tuto pomoc.
  • 0

#4 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 1:36

Můžeš prosím poslat všechny doplňky, které máš ve Firefoxu (Nastroje - Spravce doplňků)? A taky nastavení připojení (Nástroje - Možnosti - ikona Rozšířené - záložka Síť a tlačítko Nastavení, je tam nějaký proxy server nebo přímé připojení)? Jsou to nějaké dlouhodobé problémy nebo se to děje až teď? GC má občas se zobrazováním Google map problémy, ale podle mých zkušeností jen poměrně krátkodobé a jiného charakteru...
  • 0

#5 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 17:02

Zkus se podivat jestli mas ve FireFoxu povolenou Javu. (Nástroje/Možnosti/Obsah/Povolit Javu a Povolit Java Script) To co popisuješ na to sedí.
  • 0

#6 JaKr

JaKr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 17:39

Povolení Javy a Java scriptu je zaškrtnuto. Díky za snahu pomoct. Zatím to otevírám IE.
  • 0

#7 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2007 - 2:24

Mně to taky nefunguje v jedné starší mozille. Ale v novém firefoxu mi to jede.
  • 0

#8 JaKr

JaKr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2007 - 17:27

Po změnách, které byly v mapách Google provedeny, se mapy zobrazují i v IE. Díky za odpovědi. Problém vyřešen, zamykám vlákno.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka