Přejít na obsah


Fotka

Archivované kešky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
98 odpovědí na toto téma

#41 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 18:55

Czecho Cowboy napsal/a:
Tak už mám dalších pár do dtb, do zítra tam bude updatovaná verze

Dělám další velký update databáze, vyzývám tímto všechny čtenáře tohoto threadu k zaslání waypointů keší, které nejsou obsaženy v současné databázi, nejlépe jako xml soubor, případně jen waypointy v textu e-mailu či gpx soubor.
Adresa - Czecho.Cowboy(zavináč)gmail.com
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#42 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 19:28

Mimochodem už se těším, až budu moct po zanesení všech archivovaných kešek do databáze jednoznačně určit, která cache byla v česku založena jako 1 000, 5 000, 10 000....
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#43 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 19:57

Tak jsem Ti poslal seznam archivovaných kešek, které jsem našel ve svých lozích. Doufám, že ti to na něco bude :-) PS.: Zjistil jsem, že daleko větší poměr kešek nalezených a archivovaných byl ve Švédsku. Asi to u nás není tak hrozné ;-)
  • 0

#44 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 20:28

Roman_Jaromer napsal/a:
Tak jsem Ti poslal seznam archivovaných kešek, které jsem našel ve svých lozích. Doufám, že ti to na něco bude :-)
PS.: Zjistil jsem, že daleko větší poměr kešek nalezených a archivovaných byl ve Švédsku. Asi to u nás není tak hrozné ;-)

Vůbec ne, dle mojí dtb máme zatím 434 archivovaných (včetně eventů), tvoje jsem tam ještě nepřidával.
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#45 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 21:02

Poslal jsem ti jich 666;) Primo dabelskej pocet:D
  • 0

#46 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 21:07

v&f family napsal/a:
Poslal jsem ti jich 666;) Primo dabelskej pocet:D

Docela jsem koukal...
Máš ode mě v mailu odpověď ;)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#47 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 22:29

Je bezva, ze takovouhle databazi dava nekdo dohromady. Diky moc :) Muzu se zeptat kdy bude zverejnena aktualizovana verze? Jinak kdyby byl zajem, mohu poskytnout GPX zhruba 595 archivovanych kesi z GSAKu (vcetne listingu, logu, typu kese a dalsich informaci, ktere v XML nejsou k dispozici)
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#48 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 22:46

Mejstro napsal/a:
Jinak kdyby byl zajem, mohu poskytnout GPX zhruba 595 archivovanych kesi z GSAKu (vcetne listingu, logu, typu kese a dalsich informaci, ktere v XML nejsou k dispozici)

To by bylo super, hodil bys mi to do mailu?
Teď jsem přidal kešky od Hillariho a od rsc_cz - dělá to zatím 590ks na Českém území.
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#49 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 22:54

Czecho Cowboy napsal/a:

... velký update databáze, vyzívám tímto ...


Kovboji! Brzy Jazyk Nazývat Ruzyně:D!!! Neměl bys místo nočního surfování promrskávat vyjmenovaná slova B)
  • 0

#50 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 23:16

Numira napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:

... velký update databáze, vyzívám tímto ...


Kovboji! Brzy Jazyk Nazývat Ruzyně:D!!! Neměl bys místo nočního surfování promrskávat vyjmenovaná slova B)

oops :o
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#51 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 6:59

GPX poslu k veceru az se dostanu ke svemu pocitaci. Ted mam jen mobilni pristup a přes nej to neprocpu.
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#52 koukal

koukal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 7:16

Až dnes jsem narazil na toto vlákno. O archivované keše se zajímám, zejména v mém blízkém okolí, manuálním hledáním po loglistech zkušenějších kolegů se toho moc nevysbírá. Na archivovaných keších se sice "neurve bodík", ale řada z nich obsahuje zajímavý listing s tipem na výlet nebo vtipnou mysterku. Nemluvě o proběhlých eventech, o kterých občas slýchám úplné báje...
Myslím si, že stejně jako historie národa, města či firmy je pro jeho obyvatele či zaměstnance podstatná, i pro českou GC komunitu je zajímavé, mít možnost si připomenout něco už zaniklého.
Chtěl bych kovbojovi i všem spolupracovníkům moc poděkovat za tvorbu seznamu. Pokud bude obsahovat jen waypointy, neměl by snad GC.com vadit...
  • 0

#53 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 8:23

Uvítal bych na wiki seznam těch archivovaných keší. Jinak mohu poskytnout svůj seznam Archived z GSAKu. Mám jich 518.
  • 0

#54 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 14:11

Na starém odkazu je nyní aktuální databáze 593 kusů.
Je to v gpx PQ, obsahuje to tedy i listingy, logy a mnoho dalších doplňujících informací.
Děkuji všem, kteří přispěli něčím ze své databáze, jmenovitě především Hillari (v&f) a Mejstro.
Pokud máte další archivované, jsem stále na mailu :)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#55 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 14:23

A pokud je to konečné číslo, tak s platností k dnešnímu poledni jsme měli a máme 10 246 kešek, číslem 1000 byla GCQZ52, a 10 000 GC1FJBK. Započítány jsou i eventy ;)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#56 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 14:32

Czecho Cowboy napsal/a:
A pokud je to konečné číslo, tak s platností k dnešnímu poledni jsme měli a máme 10 246 kešek, číslem 1000 byla GCQZ52, a 10 000 GC1FJBK. Započítány jsou i eventy ;)

Tak mi píše FHonza, že nejsem aktuální - on má archivovaných asi o 150 víc, až se dnes v noci vrátím, tak to dám nějak dohromady.
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#57 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 14:47

Mě vychází celkový počet na 10286, z toho archivovaných 705. Ovšem bez PM keší. Zkusim to dát dohromady.
  • 0

#58 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2008 - 10:30

Chtel jsem se zeptat, jak to vypada s aktualizaci archivovanych kesi?.. Diky nekolika zdrojum (kterym moc dekuji) se mi podarilo ziskat zase nejake kousky navic. Ke dnesku to u me tedy vypada nasledovne: Celkem kesi v CR (vcetne 13 ks PM): 10 408 z toho archivovanych: 744 (tady mi ale urcite neco chybi...) z toho disablovanych: 458 Aktivnich tedy: 9 206
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#59 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 13:50

Já jsem teď zkusil pohledat nějaké archivované keše, celkem jich mám 673 (využil jsem i zdejší databázi na wiki i vlastní dohledávání)-nejsou v nich zahrnuty žádné eventy, takže opravdu jen krabičky plus jedna earthka, která vlastně ani nešla "do provozu". Zazipované GPX uloženo zde. Nepodělil by se někdo se mnou o nějaký jeho nejnovější seznam?
  • 0
Berda

#60 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 16:00

berda napsal/a:
Já jsem teď zkusil pohledat nějaké archivované keše, celkem jich mám 673 (využil jsem i zdejší databázi na wiki i vlastní dohledávání)-nejsou v nich zahrnuty žádné eventy, takže opravdu jen krabičky plus jedna earthka, která vlastně ani nešla "do provozu". Zazipované GPX uloženo zde. Nepodělil by se někdo se mnou o nějaký jeho nejnovější seznam?


Ted sedim ve vlaku a mam jen mobilni pristup k internetu, ale az se vecer vratim domu, poslu ti svoji databazi archivovanych kesi. Je jich tam skoro 900, vcetne eventu.
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama