Přejít na obsah


Fotka

Vyfiltrovani kesi po trase cesty


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 helixik

helixik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2007 - 20:34

Ahojky, tak chystam se s detickama na vejlet do Holomoooca... (z Humpolce) a napadlo mne, ze bych si mohl nacpat do GPS nejake pokladky primo po ceste, ze az se mi zacnou detatka v aute nudit, tak ze juknu do masinky, vyberu nejakej nejblizsi a udelame si v jizde prestavku... :-) Mno (jelikoz se mi do mojeho garmina vejde max. kolem 250 kusu), tak jsem zacal laborovat jak to udelat abych byl schopen cca vypreparovat tuto hromadku kesi po nasi trase... zkousel jsem experimentovat se smery vyberu, okruhama... ale stale je toho moc... :-( tak jsem si vymyslel, ze bych mohl zacit postupavat s vyberem kesi v malych okruzich po mestech po ceste a postupne je pridavat do seznamu... ze bych zacal domovem, dal si okruh cca 15 km a nechal vygenerovat kesu v okoli... pak ze si nastavim referencni bod na dalsi na trase (na nejaky, ktery se mi jiz v seznamu zobrazil) a ze dam zase vygenerovat co je v jeho okoli do 15 km... myslel jsem, ze se mi totok do meho jiz vygenerovaneho listingu prida... bohuzel se mi puvodni vygenerovany seznam smazal a udelal se mi pouze novy seznam od tohoto noveho referencniho bodu... pokousel jsem se i pouzit ikonku [Expand All] takove to plusko, u ktereho jsem si myslel, ze to vygeneruje seznamek a prida ke stavajicimu... a ja ze budu moct takto postupne projet celou trasu... ale bohuzel toto tlacitko mi vubec nic nedela (zrejme je na neco jineho)... tak nevim... slo by nejak jednoduse takto postupne vysosat trasu? jeste mne napadla moznost, ze by se mohla do programu pridelat nejaka napr treba alespon jednoobrazovkova staticka mapka CR (no jo ted mne napada, jak budou zahranicni lovci frfnat)... kde by se zobrazily jednotlive body jako pixelove tecicky... no a treba by slo delat postupne obdelnikove vybery a oznacene body klavesou delete mazat... nekde by se zobrazoval pocet zbyvajicich bodiku... mno a clovek by si treba byl schopen takto postupne promazat mapu a ponechat si tam pouze par svych bodiku po trase... Mno tot napad :-) Jinak Halumo super programek ! Jen tak dale :-) !!!
  • 0
ahojky Helixik :-)

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2007 - 21:00

Pokud k bodu mas pridane waypointy, pak se zobrazuji jako podvetev. K tomu souzi to 'expand all', tedy ze rozbali vsehcny podvetve.. a naopak 'Collapse all' vsechny podvetve schova. tedy je to naenco uplne jineho. Tvuj postup byl v principu spravny. Jen to chtelo kazdy ten jednotlivy vyber ulozit do samostatneho souboru pomoci 'save list'. A nakonec pomoci funkce 'Add list...' si do vyberu postupne pridavat jednotlive ulozene vybery. Jinak uz tu padnul navrh, ze by okno filtru mohlo byt dovybaveno dalsimi tlacitky, ktere by nejen filtr nastavily, ale take by provedly rovnou nacteni kesi, ci pridani kesi k seznamu podle filtru. To by tvoji praci zjednodusilo, ale jeste na to nebyl cas. pochopitelne nejlepsi by bylo, kdyby tam byla rovnou funkce na nalezeni kesi podel nejake cesty. Ale na to nebyl cas uz vubec.
  • 0

#3 helixik

helixik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2007 - 21:17

Jasan... puvodne jsem mackal na to pluskovy tlacitko, v domeni, ze to bude to spravne... to jak se presne nazyva jsem zjistil az kdyz jsem ho chtel popsat do sveho dotazu (a hned mi trklo, ze je to na neco jineho)... Mno ukladat to do jednotlivych souboru a pak to nacitat mne taky napadlo, ale vzhledem k tomu ze jsem chtel prekonat cca 200 km po malejch okruzich, tak jsem to vzdal... automaticke vygenerovani kesi po ceste by myslim bylo dost velky programatorsky sousto... nejaka moznost snadneho "prigenerovani" do listingu by myslim pomohla... ten napad s mapkou a rucnim odmazanim (vyberem?) te nezaujal?
  • 0
ahojky Helixik :-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama