Přejít na obsah


Fotka

Zrušená keška ve městě Litovel


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 6:35

"Vážení organizátoři a účastníci hry! Velice nás "potěšilo", že i město Litovel bylo vybráno jako jedno z míst, kde je uložena schránka celosvětově proslulé hry Geocache. Schránka pro Vaši hru byla uložena v uzavřeném dvoře domu s pečovatelskou službou, kde bydlí senioři z našeho města. Tito lidé, zvyklí na klid a pořádek, jsou rušeni "hledači pokladu", kdy ti nejhorlivější se nezdráhají vytrhávat osvětlení zabudované v chodnících, popřípadě na stěnách dvora. Předpokládáme, že dopřejete těmto lidech v jejich stáří zasloužený klid a nebude je rušit svou hrou a ničením vybavení dvora. Městská policie Litovel již přijala opatření, jak se s tímto negativním jednáním vypořádat. Pokud si chcete vyzvednout schránku, která byla na uvedeném místě uložena, můžete tak učinit na služebně Městské policie Litovel, souřadnice 17°4´ 19.56´´ 49°42´ 2.98´´. Na této adrese GPS naleznete další informace, jak s Vámi bude věc projednána. Broza Lubomír"
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#2 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 8:01

To je dooost dobrý :D. Ještě, že mám ten "negativní jev" nedávno odlovený (bez vytrhávání důchodců i osvětlení). Kdyžtak se složíme na pokutu, ne? ;)
  • 0

#3 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 8:05

Tom Fuk napsal/a:
To je dooost dobrý :D. Ještě, že mám ten "negativní jev" nedávno odlovený (bez vytrhávání důchodců i osvětlení). Kdyžtak se složíme na pokutu, ne? ;)

A kterápak to byla? Teď jsem se díval na mapu Litovle, a nevidím tam žádnou (ani archivovanou nebo disablovanou) kešku která by byla uvnitř nějakého areálu.
  • 0

#4 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 8:07

Dum soukenického cechu (GC162AX).
  • 0

#5 MilanoXTeam

MilanoXTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 8:27

Když jsem tu kešku lovil, tak určitě nebylo nutné nic obracet a vytrhávat (vzhledem k jejímu naprosto triviálnímu uložení). Spíš se opravdu senioři cítili ohroženi individui co jim na dvoře šahají do díry ve zdi. Problematický je asi samotné umístění, tj v prostoru onoho zařízení.
  • 0
Celej svět je jedno velký hřiště...

#6 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 8:35

To si určitě vytrhali důchodci sami. CHtěli se hledačům pomstít. .o) Nám na táboře zrušila čilá důchodkyně celou konstrukci kuchyně. Prý, že to dřevo tam jen tak leželo. To jo.
  • 0

#7 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 8:43

Pravda, někteří důchodci (zvlášť když mají houby co na práci) jsou kapitola sama pro sebe. Ale na druhou stranu bych se nedivil kdyby to tam někdo při hledání zpřevracel. Lidé jsou různé a kačeři taky. Jednání MP Litovel mi připadá férové. Také mohli cache rovnou hodit do popelnice.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#8 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 8:48

choze napsal/a:
"Vážení organizátoři a účastníci hry!
....
Broza Lubomír"


Choze, jak jsi k tomu přišel?
  • 0

#9 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 8:52

gerdik napsal/a:
Choze, jak jsi k tomu přišel?

vždyť je to přece na 99% jasné
  • 0

#10 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 8:57

jj, přišlo na info@gc.cz
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#11 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 9:03

Prostor, kde byla keška umístěna, byl v době mého odlovu volně přístupný a keška byla opravdu triviálně ukrytá, nebzlo nutné cokoliv ničit. Problém je v tom, že teď na geocachery můžou padnout i škody, který vůbec neudělali. To, jestli jednání MP Litovel bude férové se ještě uvidí až si majitel pro krabičku půjde. Slova "přijali jsme opatření, jak se s tímto negativním jednáním vypořádat" jsem už kdysi slyšel a moc férového jednání v tom nebylo...
  • 0

#12 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 9:39

Mion napsal/a:

gerdik napsal/a:
Choze, jak jsi k tomu přišel?

vždyť je to přece na 99% jasné


Neptal jsem se na to jestli je to jasné nebo ne, ale kde se to vzalo.
Kdybys raději odpověděl, udělal bys víc užitku, než když zamachruješ, že to víš.
  • 0

#13 wingshawk

wingshawk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 11:24

Přečetl jsem si poslední logy téhle pixličky. JedlaBedla celkem jasně mimoděk popisuje genezi celého problému. Přišel a začal hledat, zatímco jej tiše sledovala skrytá nudící se seniorka. Když babka začala neopatrně harašit zmerčil ji, sebral se a odešel i s pixlou v kapse. Vůbec by mne nepřekvapilo, že se inšpektorka Kluzóová šla přesvědčit, co to tam dělal. Když se po nějaké době vrátil a cache uložil zpět, babka-tichošlápek už ho zase měla během 10 vteřin v zaměřovači. Ti lidé tam nemají co na práci a silně se nudí, takže návštěva kačera je vlastně povyražení. Když se k tomu přidá bujná fantazie, silné dioptrické brýle a svaly všude oplývající chasník v uniformě obecního biřice, neštěstí je hotovo. :(
  • 0
Dakota 10 + HTC Touch HD + Mio560 + Mio510


#14 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 11:28

gerdik napsal/a:
Neptal jsem se na to jestli je to jasné nebo ne, ale kde se to vzalo.
Kdybys raději odpověděl, udělal bys víc užitku, než když zamachruješ, že to víš.

Přemýšlet hlavou podle mne není žádné machrování. Navíc ti pepa hned vzaápětí stejně odpověděl. Takže v klidu, prosím...
  • 0

#15 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 12:52

Mion napsal/a:

gerdik napsal/a:
Neptal jsem se na to jestli je to jasné nebo ne, ale kde se to vzalo.
Kdybys raději odpověděl, udělal bys víc užitku, než když zamachruješ, že to víš.

Přemýšlet hlavou podle mne není žádné machrování. Navíc ti pepa hned vzaápětí stejně odpověděl. Takže v klidu, prosím...

;) Nechtěl jsem se Tě nějak dotknout.
Tato alternativa mne napadla, ale přeci tam bylo to 1 procento ...;)
  • 0

#16 Jedla-bedla

Jedla-bedla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 17:55

wingshawk napsal/a:
Přečetl jsem si poslední logy téhle pixličky. JedlaBedla celkem jasně mimoděk popisuje genezi celého problému. Přišel a začal hledat, zatímco jej tiše sledovala skrytá nudící se seniorka. Když babka začala neopatrně harašit zmerčil ji, sebral se a odešel i s pixlou v kapse. Vůbec by mne nepřekvapilo, že se inšpektorka Kluzóová šla přesvědčit, co to tam dělal. Když se po nějaké době vrátil a cache uložil zpět, babka-tichošlápek už ho zase měla během 10 vteřin v zaměřovači.
Ti lidé tam nemají co na práci a silně se nudí, takže návštěva kačera je vlastně povyražení. Když se k tomu přidá bujná fantazie, silné dioptrické brýle a svaly všude oplývající chasník v uniformě obecního biřice, neštěstí je hotovo. :(

Již od samotného založení této pixle jsem neměl nejmenší chuť si ji jít odlovit, už kvůli samotnému místu uložení ač ji mám 260metrů od bydliště. No nakonec jsem to zkusil a ostatní už víte. Naprostý souhlas, místa uložení keší by se měla alespoň trošku promýšlet. Jsem jenom zvědav, jak se autor bude obhajovat na MP.
  • 0
N 49°42.484, E017°04.620
Haná

#17 Buturik

Buturik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 20:55

Můj osobní názor je, že ti důchodci to opravdu přehánějí. Nicméně pokusím se domluvit na MP v Litovli přímo s výše uvedeným panem Brozou, který je otcem kamarádky mé přítelkyně. Zkusím mu vysvětlit, že keš nemá nic společného s vytrhaným osvětlením atd. Autory ovšem požádám o přemístění keše.
  • 0

#18 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 21:08

Rozebírání zdi? A sme zase u toho... :|
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#19 Jedla-bedla

Jedla-bedla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2007 - 23:35

honny napsal/a:
Rozebírání zdi? A sme zase u toho... :|

Nepadlo zde jedinné slovo o rozebírání zdi:o. V blízkosti se ale vyskytují místní "homeles" a tak se tam občas možná s nimi nějaký incident odehraje. A protože tam je(byla) umístěná keška, tak to odnesou cacheri. Doufám, že se Buturikovi podaří věc obhájit;).
  • 0
N 49°42.484, E017°04.620
Haná

#20 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 21:25

Hmm. No je to tak měsíc co jsem tam šmejdil a koukám mé obavy se potvrdily. Jenom jsem tam zastavil a už se začaly vlnit záclonky, tak jsem to vzdal. Moc oken, moc očí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama