Všiml jsem si, že v exportech pro offline čtení listingů v PDA mi to ukazuje jiná čísla vzdáleností něž přímo v GG. Mám pocit, že tak desetinásobek. Proč to tak je, případně není tam chybka? (mám na mysli tu vzdálenost udávanou u červené šipečky směru, kterým leží keš).
A od čeho ta vzdálenost vlastně primárně je generovaná? - od domovských nebo od těch zadaných jako střed před exportem offlinu? To stejné platí i šipečce.
Dík.
Dotaz-chybka v offline pro PDA
Vytvořeno od
GeoBenediktCZ
, lis 04 2007 1:07
2 odpovědí na toto téma
#1
Publikováno 04 listopad 2007 - 1:07
#2
Publikováno 04 listopad 2007 - 9:55
Vzdalenost vychozich souradnic se pocita od primarnich referencnich souradnic, tedy od tech prvnich v seznamu, ktere se ti aktivuji po spusteni programu. Tedy ne od tech aktualne vybranych!
Vzdalenost pridanych waypointu je pocitana vuci vychozim souradnicim cache.
#3
Publikováno 04 listopad 2007 - 23:14
Už je to ready. Teda....zkrátka ano, nová verze to exportuje správně, vzdálenosti offline pro PDA korespondují s databází zobrazenou v GG před exportem. Absolutně totéž stejné exportované z minulé verze,... a u výchozí kešky (nejbližší bydlišti, kterou používám jako referenční bod) - tak místo aby měla vzdálenost 0.0, tak měla 50.0 a i všechny ostatní byly také s posunem o 50km oproti GG.
S opravou v nové verzi je již vše jasné a původní dotazy ztratily smysl.
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů