Přejít na obsah


Fotka

Travelbug BIG SHOE pomoc pri komunikaci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 14:23

Dobry den kamaradi pratele. Chtel bych Vas timto pozadat o komunikaci s clovekem ktery drzi moj Travel bug a odmita reagovat na anglicky psany mail. Proto pokud je tu nekdo z Vas kdo umi trosku Francouzsky a byl by ochoten pomoci pri dotazu proc tento clovek stale drzi muj TRAVEL BUG BIG SHOE . dekuji vsem kteri jsou ochotni mi pomoci. Zde je link na muj TRAVEL BUG

http://www.geocachin....aspx?id=560579

Zkousel jsem ho oslovit jiz 4x ale bez vysledku na anglictinu nereaguje. Kdyz to nekdo zkusi Francouzsky budu jen rad ... Dejte mi prosim vedet pokud se Vam tento clovek ozve ...
  • 0

#2 wwwerca2

wwwerca2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 14:38

Dobra nahoda, mne se ve Svycarsku u jednoho typka stratil TB a jeho nazev je taky Travel Bug Shoe. Frajer uz ho ma od 2.zari a neodpovida na nic, momentalne ho asi budu bombardovat kazdy den tim samym mailem, nic jineho nenadelam.:|
  • 0

#3 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 14:46

Moc ho radši nedráždi nebo ti s TB provede to co jeden "dobrodinec" udělal mě..... ;)


http://www.geocachin....aspx?id=560711
  • 0

#4 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 14:53

Napis co chces, pokusim sa ti to prelozit. Ak sa ti samozrejme uz niekto nepritrafil... M.
  • 0

#5 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 15:12

wwwerca2 a mozies napsal/a:
... a neodpovida na nic, momentalne ho asi budu bombardovat kazdy den tim samym mailem, nic jineho nenadelam.:|

Ahoj Werco, zkus projít jeho logy, s kým se zná osobně a těm taky napiš, třeba anglicky. Voni už si na něj někde v průjezdu počkaj. :D

http://www.geocachin...&thread_id=6191
  • 0

#6 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 16:32

Mafi5bj napsal/a:

Ahoj Werco, zkus projít jeho logy, s kým se zná osobně a těm taky napiš, třeba anglicky.

http://www.geocachin...&thread_id=6191


Tohle potvrzuju, timto zpusobem byl zahranen muj pul roku ztraceny coin - prosil jsem o pomoc na forech groundspeaku (protoze slo o fina a finsky neumim, abych vlezl na finsky forum)... po nejakem case se ozval jeden dobry clovek, ze dotycneho trcohu zna a zkusi se poptat... a za mesic uz mel coin u sebe a poslal ho dal...
:)
  • 0

#7 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 16:35

Je zajímavé, že má odloveno 16 kešek a přitom 19 TB a GC. Buď maj ti Frantící extrémní množství těchto věciček nebo se na ně zaměřuje, :o Rozhodně by už mohl vědět pravidla co s ním a jak dlouho ho může vozit.
  • 0

#8 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 18:07

LaLu Team napsal/a:
Je zajímavé, že má odloveno 16 kešek a přitom 19 TB a GC. Buď maj ti Frantící extrémní množství těchto věciček nebo se na ně zaměřuje, :o Rozhodně by už mohl vědět pravidla co s ním a jak dlouho ho může vozit.


A hlavne takmer všetky tie trackovateľné predmety sú stále v jeho inventory.
Chce to chytiť ho pod krk a poriadne zatriasť...
  • 0

#9 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 18:34

Napisal som mu email, zatial som sa snazil byt velmi slusny. Hodim sem kopiu, ak by sa niekomu sikla... --- Salut :-) Je fais une revision de TB et GC que j'ai trouve dans le passe, ou ils sont, comment ils voyagent et j'ai trouve, que le TB "The Big Shoe" s'est arrete chez toi. Et comme je peux voire dans la section "trackables" de ton profile, il n'est pas seul, il y en a 18. Je ne sais pas, si tu comprends, comment les "Trackables" fonctionnent... Normalement tu ne peux pas les tenir plus longtemps que 2 semaines, tu dois les placer dans une autre cache. Donc j'espere que tu les laisses voyager au suivant... :-) Michal
  • 0

#10 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 19:38

M@gic napsal/a:
Napisal som mu email, zatial som sa snazil byt velmi slusny.
Hodim sem kopiu, ak by sa niekomu sikla...

---
Salut :-)

Je fais une revision de TB et GC que j'ai trouve dans le passe, ou ils sont, comment ils voyagent et j'ai trouve, que le TB "The Big Shoe" s'est arrete chez toi. Et comme je peux voire dans la section "trackables" de ton profile, il n'est pas seul, il y en a 18.

Je ne sais pas, si tu comprends, comment les "Trackables" fonctionnent...
Normalement tu ne peux pas les tenir plus longtemps que 2 semaines, tu dois les placer dans une autre cache.

Donc j'espere que tu les laisses voyager au suivant... :-)

Michal

mozna jeste hodit o tom info na francouzske gc forum, aby ho pomohli zpacifikovat. to je taky jedna z natlakovych akci, ktera obcas pomuze. nejaky zodpovedny domaci kacer ho treba vyhleda a tb/ od nej vymuze.
  • 0

#11 wwwerca2

wwwerca2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 21:40

Mafi5bj napsal/a:

wwwerca2 a mozies napsal/a:
... a neodpovida na nic, momentalne ho asi budu bombardovat kazdy den tim samym mailem, nic jineho nenadelam.:|

Ahoj Werco, zkus projít jeho logy, s kým se zná osobně a těm taky napiš, třeba anglicky. Voni už si na něj někde v průjezdu počkaj. :D

http://www.geocachin...&thread_id=6191


Paradni napad, urcite zkusim, diky!
  • 0

#12 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 10:21

Vypadá to na člověka, který úmyslně TB a GC krade. Existuje i účet TheDestroyer http://www.geocachin...40-90f1e8c62e64, který je nyní Banned Member a má na svým účtě 25 TB a GC.
Tak hodně štěstí. :@

edit: a vazba mezi nimi je přes TB Scooby Doo
http://www.geocachin....aspx?id=658386
  • 0

#13 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 10:55

Zatim dekuji vsem za pomoc pokud pokud se nepodari ho dostat zpet vyslu novy a budu doufat ze ho nepotka stejny osud... A vypadalo to tak nadejne. Priste hold nebudu chtit videt svet ale vsechny cache v CR :)
  • 0

#14 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 11:16

warps napsal/a:
Zatim dekuji vsem za pomoc pokud pokud se nepodari ho dostat zpet vyslu novy a budu doufat ze ho nepotka stejny osud... A vypadalo to tak nadejne. Priste hold nebudu chtit videt svet ale vsechny cache v CR :)

No, on si clovek bohuzel nevybere. Ja mam jednu minci TBQQQZ u cloveka Bull13 z Tabora, naposled byl na GC.COM 22.8. a na maily nereaguje :( Minci vyzvedl 30.7. z kese Velky depot, kde to i zminuje, ale log o jejim vyzvednuti smazal (samozrejme zustala u nej). Neznate ho nekdo?
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#15 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 20:49

Přidávám svoji zkušenost. Náš GC Ještědské stříbro trčel v Německu v rukách Avely 9 měsíců. Na anglicky psané maily nereagoval, na jednotlivé německy psané také ne. Posílala jsem je nahodile, tak jednou či dvakrát do měsíce a pak mně popadl nějaký rapl a posílala jsem mu je každý den 5x až 10x. Po týdnu vložil Stříbrňáček do keše a ten dnes je v Chile! Nyní mám opět problém a opět s německým kačerem. Od srpna drží náš TB Sladkého Méďu, který má namířeno do Kanady za svými bratry. Tak opět začínám s bombardováním. Držte mi palce-dík!;)
  • 0

#16 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 8:43

PaBa napsal/a:
... Ja mam jednu minci TBQQQZ u cloveka Bull13 z Tabora, naposled byl na GC.COM 22.8. a na maily nereaguje :( Minci vyzvedl 30.7. z kese Velky depot, kde to i zminuje, ale log o jejim vyzvednuti smazal (samozrejme zustala u nej). Neznate ho nekdo?


Ahoj, koukal jsem se na uvedeného uživatele. V Profilu má svou fotku a v galerii pravděpodobně foto své rodiny. Já jsem z okolí Tábora. Pokud bys potřeboval pomoct, tak dej vědět. Uživatele ale neznám.
  • 0

#17 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 11:39

Ahoj, koukal jsem se na uvedeného uživatele. V Profilu má svou fotku a v galerii pravděpodobně foto své rodiny. Já jsem z okolí Tábora. Pokud bys potřeboval pomoct, tak dej vědět. Uživatele ale neznám.

No, kdyby se ti povedlo ho najit, byla by to parada :P!
Predem diky!
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#18 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 16:54

A neznáte někdo Tektita, vyzvedl v lete moji minci [tb]TB1RVFW[/tb] Fair weather a od te doby nekesuje, neodpovida. Je asi nekde z okoli Ceskych Budejovic. Diky za zpravu.
  • 0

#19 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2007 - 17:06

Krkovicka napsal/a:
A neznáte někdo Tektita, vyzvedl v lete moji minci [tb]TB1RVFW[/tb] Fair weather a od te doby nekesuje, neodpovida. Je asi nekde z okoli Ceskych Budejovic. Diky za zpravu.


Poslední login má ale nedávno, tuším 24.října. Z ČB nejsem. Sám je vlastníkem 2 GC. Koukni na mapu na GC.cz, někoho z ČB tam určitě najdeš.
  • 0

#20 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2007 - 17:18

Pozeram, ze ten francuz kradne vo velkom dalej. Fakt mam chut im tam napisat "au voleur!" :@ Kde najdem to verejne francuzske forum?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama