Přejít na obsah


Fotka

GSAK a práce s ním


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
342 odpovědí na toto téma

#1 haleot

haleot

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 19:50

Čau všichni Prosím vás o radu, kde bych zjistil, jak se pracuje s tímto programem. Samozřejmě bych přivítal vysvětlení v češtině (odkazy). Anglicky trochu umím, ale není to ono ;) Event.radu, kde se dá registrovat atd. Zjistil jsem, že hodně "kačerů" tento prg.používá pro export bodů do OziExploreru a pod. Tak prosím o radu, jak na to ??? pls
  • -1

#2 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 20:13

Co třeba tohle: http://navigovat.mob....asp?ARI=113171

zadal jsem GSAK do googlu a dal "Stránky pouze česky" byl to hned 2.odkaz ;)
  • 0

#3 haleot

haleot

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 20:39

:o Dík to mě netrklo. Přemýšlím jen o stránkách geocachingu a tady jsem to nenašel. Vím, chce to více se snažit.
  • 1

#4 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 19:19

Zdravím vespolek, chtěl bych se zeptat, jak lze v GSAKu označit keše, u kterých mám FTF. Chtěl bych aby se mi při generování statistiky správně vygenerovaly i FTFka.. Zkoušel jsem to tady na fóru najít, ale nepodařilo se. Díky za rady!
  • 0

#5 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 19:29

Pravé tlačítko na keši, vybrat EDIT a zaškrtnout zatržítko First to find.
  • 0

#6 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 19:37

Moc díky ;)
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 20:13

haleot napsal/a:
:o Dík to mě netrklo. Přemýšlím jen o stránkách geocachingu a tady jsem to nenašel. Vím, chce to více se snažit.

Ano, ono je jednodušší než číst manuál k programu, který jsi si koupil nebo se naučit hledat v Googlu dát dotaz někam a on někdo odpoví. Co myslíš, ti co odpovídají na dotazy, jak se naučili pracovat s programem? Oni existují překladače z angličtiny, ono si to chce chvíli s programem hrát, ono to chce pročíst si forum přimo na GSAKu... ale vím, lepší je se zeptat ostatních než se snažit.
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 20:14

swoop.name napsal/a:
Zdravím vespolek,
chtěl bych se zeptat, jak lze v GSAKu označit keše, u kterých mám FTF. Chtěl bych aby se mi při generování statistiky správně vygenerovaly i FTFka..
Zkoušel jsem to tady na fóru najít, ale nepodařilo se. Díky za rady!

Třeba si přečíst manuál nebo si proklikat nabídky a najít si to. Co by mohlo být to zaškrtávací políčko FTF... B)
  • 0

#9 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 21:38

sobikovi napsal/a:

swoop.name napsal/a:
Zdravím vespolek,
chtěl bych se zeptat, jak lze v GSAKu označit keše, u kterých mám FTF. Chtěl bych aby se mi při generování statistiky správně vygenerovaly i FTFka..
Zkoušel jsem to tady na fóru najít, ale nepodařilo se. Díky za rady!

Třeba si přečíst manuál nebo si proklikat nabídky a najít si to. Co by mohlo být to zaškrtávací políčko FTF... B)

Díky za ochotu, ale marekl to napsal dost jasně a žádná další debata tudíž není potřeba. A proklikávat všechny nabídky tak komplexního programu bych teda nepřál ani největšímu nepříteli. ;)
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 11:24

swoop.name napsal/a:
Díky za ochotu, ale marekl to napsal dost jasně a žádná další debata tudíž není potřeba. A proklikávat všechny nabídky tak komplexního programu bych teda nepřál ani největšímu nepříteli. ;)

Jasně ;) No jo, já to měl těžší, tenkrát článek od Marka nebyl, takže jsem si holt musel přeložit manuál a najít si to sám...
  • 0

#11 Pejsek2

Pejsek2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 17:06

Zdravím z Mělnicka, mám prosbičku, jak dostanu logy z vlastní keše do Gsaku pro statistiku vlastních keší?. Reinstaloval jsem PC a po stažení GPX eXchange File (mám PA) mi to uložilo jen posledních 19 logů z cca 50. Díky za radu.
  • 0
Garmin GPSMap 60C + TOPO Czech - nanahraditelna kombinace v mistech s dobrym signalem
FS Loox C550 + BT GPS evolve - vhodne do lesa, na mista kde neni moc vyhled na satelity
Nokia 6131 + Handy Geocaching 2.7 - nouzovka kdyz dojde fuel v PDA a neni signal pro Garmina

#12 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 18:09

To Pejsek2: pouzivam makro add logs a na vlastni kese extra databazi
http://gsak.net/board/MacroIndex.php
  • 0

#13 Pejsek2

Pejsek2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 16:17

Krkovicka napsal/a:
To Pejsek2: pouzivam makro add logs a na vlastni kese extra databazi
http://gsak.net/board/MacroIndex.php


Paráda, díky, funguje to. :)
  • 0
Garmin GPSMap 60C + TOPO Czech - nanahraditelna kombinace v mistech s dobrym signalem
FS Loox C550 + BT GPS evolve - vhodne do lesa, na mista kde neni moc vyhled na satelity
Nokia 6131 + Handy Geocaching 2.7 - nouzovka kdyz dojde fuel v PDA a neni signal pro Garmina

#14 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 8:46

Mám dotaz, šlo by údaje z gsaku vyexportovat jako mnoho souborů gpx, stylem jeden soubor jedna keš? Tuším, že by to mohlo značně urychlit nahrávání dat do GeoScoutu.
  • 0

#15 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 11:56

Nikdo neví? No dobrá, přidám další otázku. Dá se nějak otevřít víc gpx/loc souborů najednou? Občas je to docela otrava to dělat po jednom...
  • 0

#16 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 12:04

Sodobar napsal/a:
Nikdo neví? No dobrá, přidám další otázku.
Dá se nějak otevřít víc gpx/loc souborů najednou? Občas je to docela otrava to dělat po jednom...


kdyz das otevrit a vyjede ti tabulka, tak vpravo dolejc mas na vyber bud file nebo folder.
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 12:05

Sodobar napsal/a:
Nikdo neví? No dobrá, přidám další otázku.
Dá se nějak otevřít víc gpx/loc souborů najednou? Občas je to docela otrava to dělat po jednom...

Je tam možnost importu dat z adresáře, takže si je všechny uložíš do jednoho a pak ho vybereš pro import... funguje to pak stejně jako z mailu.
  • 0

#18 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 12:05

Sodobar napsal/a:
Nikdo neví? No dobrá, přidám další otázku.
Dá se nějak otevřít víc gpx/loc souborů najednou? Občas je to docela otrava to dělat po jednom...


nebo je otevrit zazipovany...
  • 0
Retired slowcacher

#19 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 12:09

Díky za rychlé odpovědi! Toho foldru jsem si nevšiml, ale řešení ála MacGyver, zazipovat je a pak načíst zip mě napadnout mělo :-)
  • 0

#20 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 12:10

Sodobar napsal/a:
Dá se nějak otevřít víc gpx/loc souborů najednou? Občas je to docela otrava to dělat po jednom...

Nikdy by me to po jednom delat nenapadlo. Zkus pouzit wildchars, napriklad hvezdicku: gc*.gpx :D !
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka