Přejít na obsah


Fotka

GSAK a práce s ním


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
342 odpovědí na toto téma

#221 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2011 - 8:12

Colonel74 napsal/a:
Ahoj,
zeptam se, nevite jestli se nejak nechaji dostat favorite body z kesi do GSAK? Pomohlo by to pri planovani a vyberu kesi...V GPX to asi primo neni, je nejake makro, ktere to dokaze dostahovat? Dik


Také by se mi to líbilo, ale nic jsem nenašel.
Ale když bude ještě pár lidí hlasovat, tak už by speciální makro brzy nemuselo být zapotřebí.

http://feedback.geoc...files?ref=title
  • 0

#222 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2011 - 10:22

Super, uz jsem zahlasoval :)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#223 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 060 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 12:26

jak můžu ke svým keším dotáhnout FP pls? dikes

EDIT: asi vyřešeno :)
http://gsak.net/boar...=0
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#224 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 13:38

Orxion napsal/a:
jak můžu ke svým keším dotáhnout FP pls? dikes

EDIT: asi vyřešeno :)
http://gsak.net/boar...=0

A proc si je jen proste nevyfiltrujes dle "ownera" a nedas v menu API aktualizovat data pro vytridene? Nemusis na to mit zadne makro.
Navic se takto daji aktualizovat FP i v oblasti, kam se chystas, a vis pak, kam jit... ;)
  • 0

#225 lumavo

lumavo

    Newbie

  • Validating
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 14:26

Ahoj všem, bude prosím někdo ochotný k tomu abych mu jako příteli na telefonu zavolal kvůli GSAKu? Ledacos si v něm a z něj udělám. Rád bych ale pokročil. Např. dnes jsem zjistil, že si jednotlivě stáhnu dle GC jen 110 keší = a jsem v čudu. za lumavo Karel ... kkozak@volny.cz
  • 0

#226 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 15:35

lumavo napsal/a:
Ahoj všem,
bude prosím někdo ochotný k tomu abych mu jako příteli na telefonu zavolal kvůli GSAKu? Ledacos si v něm a z něj udělám. Rád bych ale pokročil. Např. dnes jsem zjistil, že si jednotlivě stáhnu dle GC jen 110 keší = a jsem v čudu. za lumavo Karel ... kkozak@volny.cz


To se ti stane pri stahovani kesi pres API pomoci GC kodu? Me se to ted taky stalo, ale chybka byla v tom, ze jsem v soupisu GC kodu mel i odradkovani (v textaku to videt nebylo), po oprave to tyto kese (19) stahlo v pohode.
  • 0

#227 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 19:14

lumavo napsal/a:
...jednotlivě stáhnu dle GC kodu jen 110 keší = a jsem v čudu. za lumavo Karel ... kkozak@volny.cz

Jak jde stáhnout dle GC více keší než 30 najednou? V nastavení je Enter GCXXXX codes seperated by a comma (max of 30) a opravdu více než 30 mi to nevezme. :(
  • 0

#228 lumavo

lumavo

    Newbie

  • Validating
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 21:35

30 kesi jednorázově. Po pul roce pouzivani konstatuji celkove max. 110
  • 0

#229 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 9:09

Tak ja to zkusim popsat znovu a lepe. S touto chybou jsem se setkal taky:

A maximum of 110 Geocache codes allowed for the CacheCodeFilter.


Dostal jsem se k ni touto cestou:
Otevrel jsem si soubor gcFieldNotes.txt z Locusu s oznacenymi nalezy:

Vložený obrázek

a odmazal jsem z nej vse mimo GC kodu kesi a nastrojem Nahradit... jsem zamenil carky za strednik:

Vložený obrázek

Kdyz takto vznikly seznam kesi zkopiruju pres schranku (obsahuje 19 GC kodu kesi, ktere jsem za posledni dobu ulovil) do GSAKu do policka v Get Geocaches / Basic / GCXXXX code, tak se mi stahne pouze ta prvni. Zajimave, takze jsem odmazal prvni a vlozil tam dalsi cast, takto asi u treti to vyhodilo nasledujici hlasku:

Vložený obrázek

Jak je z obrazku videt, tak v poli mam jen a pouze GC kod (od existujici kese GC2Q2QW). Kdyz jsem to chtel rozepsat na foru GSAKu, tak jsem narazil na to, ze to vubec neni jeden pekny radek, tak jak je videt z meho druheho obrazku v Notepadu, ale ze je to na nekolik radku rozdeleny text. Pro ukazku jej bez jakychkoli uprav ukazu v PSPadu:

Vložený obrázek

Kdyz zde odmazu konce radku, abych zase dostal jen jeden radek GC kodu, vlozim jej do "GCXXXX code", tak se bez problemu stahne vsech 19 kesi.

lumavo: zkus jestli nemas stejny problem, proste nespravnost formatu vkladanych GC kodu, ktera bohuzel neni vsude na prvni pohled videt.
  • 0

#230 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 13:29

Vice jak 30 kesi lze stahnout pomoci macra gcimport - moc sikovny - pouzivam to na aktualizace seznamu pro geoppuzle - nevim zda uplny maximum je 110 ja na zadny takove omezeni s timto makrem jsem nenrazil.
Mimochodem kdyby nekdo umel to makro upravit tak, jak pisu v poslednim prispevku toho vlakna, tak by to bylo super :)
  • 0

#231 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 14:10

marram napsal/a:
Tady to mas. Co bude za carkou za GC kodem a pred dalsi carkou nebo koncem radku se vlozi do User data.


Jeeee diky moc!! :) to je presne ono :) ted si muzu vyexportovat a nasypat vsechny GP a GT do jedny databaze a pres Userdata je tridit a spravovat bookmarky :)
  • 0

#232 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 14:15

Osobně pro tyhle účely používám GeoJarry a vlastní makro pro GSAK. Pro PM uživatele nepříliš zajímavé, ale zas to má podporu Waymarků, což GC Live nemá. Kdyby se to někomu hodilo, dejtě vědět - vytvořím dokumentaci a hodím sem odkaz.
  • 0

#233 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 14:23

Skvele, tak jestli bych mohl jeste poprosit, tak by se mozna hodilo rovnou jeste jedna kolonka ze bych do GeoPuzzle prihodil jeste treba rozdeleni na cz a sk a mozna ze obecne lide userdata1 vyuzivaji, tak jestli pro makro radeji nevyuzit 3 a 4 tedy GCkod,userdata3, userdata4 Ja bych pak dal pro hrace GP na web txt soubor ke stazeni a napsal navod na toto makro a treba by se to hodilo vice lidem nez jen me :)
  • 0

#234 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 15:12

hexteam napsal/a:
Skvele, tak jestli bych mohl jeste poprosit, tak by se mozna hodilo rovnou jeste jedna kolonka ze bych do GeoPuzzle prihodil jeste treba rozdeleni na cz a sk a mozna ze obecne lide userdata1 vyuzivaji, tak jestli pro makro radeji nevyuzit 3 a 4

tedy
GCkod,userdata3, userdata4

Ja bych pak dal pro hrace GP na web txt soubor ke stazeni a napsal navod na toto makro a treba by se to hodilo vice lidem nez jen me :)


Tady to je.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#235 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 16:11

Bomba, jeste jednou diky :)
  • 0

#236 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 060 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 11:56

prosba

Vložený obrázek

můžu nějak docílit toho aby se do okresů přímo zobrazovala čísla počtu nálezů? třeba i místo těch písmen ..

dík B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#237 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 12:52

Nemůžeš. Počty nálezů pro jednotlivé okresy máš zobrazeny v tabulce pod mapkou a tak by zobrazení v mapce bylo vlastně duplicitní.
  • 0

#238 ok5ab

ok5ab

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 19:27

Prosím poradíte jaké makro nebo filtr pro nenalezené kešky?Do gsak používám Locus Pro pod Android
  • 0

#239 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 060 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2013 - 22:28

pro jednoho nejmenovaného kačera jsem dělal návod na to jak logovat hromadně keškování za vícero dnů .. třeba se to někomu bude hodit

 

 

užijte ve zdraví :)


  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#240 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2013 - 18:54

Dají se v GSAKu nějak zobrazit všechny keše v databázi hromadně na jedné mapě?

Díky za odpověď.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama