Přejít na obsah

Fotka

GSAK a práce s ním

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
326 odpovědí na toto téma

#321 tulen

tulen

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2018 - 12:41

Kraj v mojom nastavení nie je zaujímavý, vyhodnocujem až okresy. V okresoch Jihlava, Brno město a Hodonín to vyzerá byť ok, v Kutné Hoře a v (predpokladám - Luhačovice a okolie) Uherském Hradišti sa to ksichtí ako keby som nemal nálezy. Podobne na Pálave - to by mohlo byť Znojmo. Teraz som si všimol, že chýba aj Břeclav.

• 0

#322 berda

berda

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 11:02

A nešlo to "nikdy", nebo až v poslední době? Tohle mívá dvě příčiny: nevyplněný, nebo špatně vyplněný sloupec county.

• 1
Berda

#323 ubuster

ubuster

ubuster

• Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2018 - 10:03

Berda mi zafungovala :) je to vidět při přiblížení na otazník...ubuster mi zatím nefunguje, Garmin zatím nepřečte můj export :D, ale snad se s tím poperu ;) Dík

V souboru GSAK.ini si přidej sekci:

[TfmGps.StrOverIcons.Strings]
Count=1
Item0=Has Corrected Coordinates = Letter C, Red

Za Letter C, Red doplň, co potřebuješ.

• 0

HW: Xiaomi Redmi Note 4 _ Garmin eTrex Legend HCx _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ Geooh Live _ GCDroid _ GDAK _ GCC _ Go(x)°

#324 pajase

pajase

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2018 - 18:51

Ahoj, můžu se zeptat, jakým makrem aktualizujete nadmořskou výšku? To moje mi nějak přestalo fungovat (Elevation.gsk verze2.3)

Díky za reakce, pajase

• 0

#325 VelkyVezir

VelkyVezir

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2018 - 22:04

Ahoj, můžu se zeptat, jakým makrem aktualizujete nadmořskou výšku? To moje mi nějak přestalo fungovat (Elevation.gsk verze2.3)

Díky za reakce, pajase

A není praktičtější provést to bez makra? V menu: Database -> Update Elevation -> Update...

• 1

#326 pajase

pajase

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2018 - 16:14

A není praktičtější provést to bez makra? V menu: Database -> Update Elevation -> Update...

Díky moc, vůbec jsem to netušil.

• 0

#327 ubuster

ubuster

ubuster

• Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2019 - 8:36

Nový patch GSAK 8.71.1.119 už obsahuje nové API s novou registrací tokenů. Tak, kdo to nechce, ještě neinstalujte.

• 0

HW: Xiaomi Redmi Note 4 _ Garmin eTrex Legend HCx _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ Geooh Live _ GCDroid _ GDAK _ GCC _ Go(x)°

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama