Přejít na obsah


Fotka

GSAK vs GEODET


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 22:25

Ja zjistil , ze Geoget existuje presne v den kdy jsme zaplatil GSAK. takze pouzivam GSAK a GEoGet jsem ozkousel, ale jen tak zbezne. mam kamose, co se uvrtal do geocachingu diky me , tak jemu jsem doporucil geoget a je spokojenej.
  • 0

#22 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 22:28

Podle mého každý bude hájit to co používá, protože si na to zvykl. Ale nakonec je to šumák. Oba programy jsou použitelné k tomu o co tu jde. GG přišel později a teprve se učí, ale zase má potenciál hbitého vývoje podle českých potřeb a toho si velmi cením. GSAK ja na trhu už dlouho a tak je víc v povědomí jako jediná možná alternativa. Ale každý má svoje a to je dobře B). A srovnávací tabulka? Nevím, kdo by ji udělal objektivně. To je jako dělat srovnávací tabulku Windows a Linuxu. podle mě to objektivně moc nejde...
  • 0

#23 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 22:38

Pochopitelne nejlepsi je si to vyzkouset. Jedno i druhe! A pak si rict, stoji mi to, co mi nabizi GSAK navic, za ty penize? Pro nekoho jo, pro nekoho ne. Kazdy ma individualni potreby. Pokud se to pokusi nekdo nestranne srovnat, budu jen rad. Pokud se nekdo pokusi treba o nejakou recenzi, budu jeste radsi.
  • 0

#24 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2007 - 23:41

haleot napsal/a:
Čauky
Ten GeoGet je i český? Podle "Krkovičky" co píše tak asi ano. Já nevím, možná ho vymysleli Češi, ale češtinu v něm jsem tedy nenašel (verze beta 34) :(


Omlouvam se za spatnou formulaci, cestina v menu opravdu neni, i kdyz Search cache, edit cache, add waypoint bych cesky asi nechtel a vetsina kaceru si s touto slovni zasobou lehce poradi. Ale dokumentace je v cestine a obsahla diskuse na gc.cz muze mnohym pomoci rychle najit svou vlastni cestu jak s programem efektivne pracovat. Coz se o GSAK rici neda, v GSAK je i spousta figlu a k dispozici spousty maker, ktere nebudete nikdy potrebovat, ale tim se musi kazdy prokousat.
Lepsi nez doma filtrovat je venku kesovat!
Jinak autorem je "Geby" alias Lukas.... a pokud software pouzivate mate moznost mu prispet nejekou tu stovku, urciteho ho to bude motivovat:):)
  • 0

#25 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 6:23

Ja jsem zkousel GSAK i GeoGet. Jde mi hlavne o offline HTML vystup do PDA. Tam se mi zatim jevi lepsi GSAK. Ma podle mne prehlednejsi HTML. Ale jinak bych se priklanel pro GG.
  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 8:41

Pri tvorbe jakehokoliv programu je dulezita zpetna vazba. Pokud se ti neco konkretniho na GG nelibi, neboj se mi to rict (nejlepe v prislusne diskuzi). Jakekoliv napady na vylepseni jsou vitany. ;)
  • 0

#27 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 14:00

haleot napsal/a:
Problém je fakt v tom, že to chce být PM (a platit a platit...)a to já nejsem. Možná budu, ale o tom ještě nejsem přesvědčen. A být PM jen kvůli prg.se mi zdá zbytečný. Nejsem takový fanatik a "honič bodů".

Ale platit PM přece nemusíš, i když chceš používat GSAK! Když jsem si ztáhnul poprvé zkušební verzi GSAKu, tak tady GG ještě nebyl, jinak bych třeba skončil u něj. Časem jsem GSAK i zaplatil, čehož nelituji, Clyde myslím také pohotově reaguje na připomínky. Tedy v rámci možností, protože základna uživatelů GSAKu a GG je dost rozdílná. Ale třeba se to někdy srovná ;) Halumovi to za jeho úsilí přeju!
Tak jako je tady výše v diskusi uvedeno GG ma oproti GSAKu lepsi podporu pro BM, a ve spojeni s "vhodnym pluginem" a programem lze GG naplnit i bez PQ, tak s vhodným programem, nestydím se říct, že je to Skrýšotlač, taky není problém GSAK naplnit. Vždyť to není tak dávno, co zde byl na něj odkaz. I když s PQ to asi bude pohodlnější, to už si musí každý rozhodnout sám.
Pro mne jako svátečního hledače (sám v podstatě nehledám, vždy je v tom rodinka nebo kamarádi) PM nemá význam. Ale zároveň mám rád ty pěkné statistiky, které GSAk umí s pomocí makra udělat.
  • 0

#28 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 15:11

HaLuMa se venuje i jinym nekomercnim SW produktum, pomerne dost i hleda, az sam nechapu, kdyz jsem si to dal dohromady jak to vsechno stiha. Diky Lu! :D:D:D
  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 15:50

Mnohem horsi je, ze se zaroven musim venovat i mnoha komercnim projektum, abych cely ten nas tym uzivil. :(
  • 0

#30 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 16:26

Tim spis nechapu
  • 0

#31 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 18:32

HaLuMa napsal/a:
Mnohem horsi je, ze se zaroven musim venovat i mnoha komercnim projektum, abych cely ten nas tym uzivil. :(

No a jsme u toho - nic neni a nemuze byt zadarmo. Bud to zaplati uzivatele, nebo to nejak odskace/dotuje (primarne nezaplacenym casem, potrebnym na vyvoj) sam tvurce softu. Jde jen o to, jak dlouho to vydrzi. Cim dele, tim (pro neplatici klienty) lepe. Takovymto nadsencum-vyvojarum samozrejme moc fandim! :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama