Přejít na obsah


Fotka

Velká mafiánská geohra v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
315 odpovědí na toto téma

#221 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2008 - 22:54

pomeranch napsal/a:
ok, dejte vedet


A o čem? :)
  • 0

#222 Rys Javorice

Rys Javorice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 14:08

Něco k soubojům: Co takhle při souboji místo ukazování papírků s napsanou hodnotou života (předpokládám, že hodnoty budou rozdílné a tudíž někdo bude zvýhodněn oproti druhému již při začátku hry) si pěkně hodit kostkou. Takto nevzniknou žádné dohady.
  • 0

#223 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 14:18

Rys Javorice napsal/a:
Něco k soubojům: Co takhle při souboji místo ukazování papírků s napsanou hodnotou života (předpokládám, že hodnoty budou rozdílné a tudíž někdo bude zvýhodněn oproti druhému již při začátku hry) si pěkně hodit kostkou. Takto nevzniknou žádné dohady.


Dohady možná nevzniknou, ale pokud už současný systém není moc akční, házení kostkou zábavnost zabije naprosto. Výhoda "papírkového" systému je v tom, že pokaždé, když tě zabijou, si půjdeš pro nový život a tedy i pro nové hodnoty. Takže se může stát, že jsi předtím byl slaboch a nyní se staneš nabušencem (a nebo obráceně ;)), což hře dává další rozměr - hráči nebudou omezeni pouze na své fyzické dispozice, ale i na prvek náhody. Tím se srovnají rozdíly věku/pohlaví/fyzičky :)
A kromě toho - já pevně věřím v inteligenci a schopnost komunikace mezi hráči-cachery. Protože pokud se do hry přihlásí někdo, kdo neumí nic víc, než se hádat o každou maličkost (a že je bohužel jen tady na fóru takových lidí více než nepatrně ;)), nemá ve hře co dělat...
Ještě to ode mne uslyšíte mockrát, ale V PŘÍPADĚ SPORŮ SE ZKUSTE SLUŠNĚ DOHODNOUT MEZI SEBOU, NEJLEPŠÍM ŘEŠENÍM JE PROBLÉM NEŘEŠIT A V KLIDU SE ROZEJÍT!!!
  • 0

#224 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 22:35

jojo, Sutech má pravdu, nekomplikujte to s kostkou. Vždyť i to je součást strategie gangů, jestli budou schopni si vytvořit nějaký varovný systém, aby byli schopni si předat vysílačkou nebo jinak informaci, že v rajonu je ten a ten a že má děsně velký číslo, a poslat na něj někoho dalšího (nebo ho prásknout policii....:o ). Předávání těchto informací štábu gangu nebo ostatním přeci není zakázaný, že? A tím že nikdo není mrtvý nafurt, tak prostě na chvíli skončím a dojdu si pro nový život a budu doufat, že si vylosuju "lepší život". Takže opět doporučuji: NEKOMPLIKOVAT TO!!! Čím více se to bude svazovat pravidly a komplikacemi, tím budou složitější dohady a tím to ztrácí na zajímavosti. Já už se docela těším na ty gang fora a na ty domluvy předem. Jo, jo strategie, to je moje.....B)
  • 0

#225 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 6:59

A to je fajn, že tu jsou stratégové...protože já budu asi jenom loutkou..Strategie me nikdy nesly, ale tesim se moc moc.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#226 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 8:23

To Stanley: pokoušet se někoho prodat policii se může pěkně vymstít :)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#227 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 12:17

Trosku OT...ale k tematu. Zitra na CT2 v 23:25 davaji vinikajici film Tenkrát v Americe http://www.csfd.cz/f...ime-in-america/ . Koho bavi veci ohledne gangsterstvi, toho to urcite potesi;)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#228 Sagapo

Sagapo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 12:57

Jenom jsem chtěla upozornit na konání hry Mafie, u které ještě není znám přesný termín (přelom březen-duben). Místo taktéž Praha, konkrétně nevím. Kdyby bylo stejné místo i čas, tak z toho bude pěknej guláš :D .... viz mafie.podsveti.cz
  • 0

#229 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 13:05

Sagapo napsal/a:
Jenom jsem chtěla upozornit na konání hry Mafie, u které ještě není znám přesný termín (přelom březen-duben). Místo taktéž Praha, konkrétně nevím. Kdyby bylo stejné místo i čas, tak z toho bude pěknej guláš :D .... viz mafie.podsveti.cz


Z toho strach nemám. Pokud vím, ona Mafie se hraje jiným způsobem, než tato... ;)
  • 0

#230 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 13:12

Sagapo napsal/a:
Jenom jsem chtěla upozornit na konání hry Mafie, u které ještě není znám přesný termín (přelom březen-duben). Místo taktéž Praha, konkrétně nevím. Kdyby bylo stejné místo i čas, tak z toho bude pěknej guláš :D .... viz mafie.podsveti.cz


no boooze, tak jich par zajmeme :D
  • 0

#231 Sagapo

Sagapo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 13:22

Mno, tak dobrá, jen jsem to chtěla zmínit, kdyby se o tom nevědělo :) a dělalo by to problém ... je fakt, že oni nebudou barevně značení. Tak už radši nic neříkám :P. :D
  • 0

#232 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 13:27

Sagapo napsal/a:
Jenom jsem chtěla upozornit na konání hry Mafie, u které ještě není znám přesný termín (přelom březen-duben). Místo taktéž Praha, konkrétně nevím. Kdyby bylo stejné místo i čas, tak z toho bude pěknej guláš :D .... viz mafie.podsveti.cz

Nebude, páč to se hraje dost odlišným způsobem. Jinak o této hře vím už delší dobu a také se ji buud účastnit :)
  • 0

#233 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 13:55

No to je mi teda soustíčko..taky bych si kousnu, ale v Praze se téměř nevyskytuju..což mě momentálně trochu štve jak jsem četl pravidla
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#234 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 16:53

To Qnik: Aaaa, zdá se že poznám majitele ENIKY (kterou jsem tak krkolomně vyvezl za hranice vlasti) osobně!!! Doufám, že až se v Praze při geomafii potkáme, tak budu mít vyšší čísla já....B).
  • 0

#235 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 16:41

Tak dnes se přihlásil 50. účastník hry, doufejme, že to takto půjde dál :)
  • 0

#236 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 360 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 17:10

jee--- to zní zajímavě ;) jen škoda, že nic takovýho nejni u nás na moravě... bohužel se na ni do Prahy nedostanu :(
  • 0

#237 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2008 - 13:45

Jen se optam, z listingu mi nejede odkaz na mapu, je mozne ji reuploadovat? Kdybyste nemeli kam, muzu ji hodit k sobe.
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#238 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2008 - 14:11

MadDogTeam napsal/a:
Jen se optam, z listingu mi nejede odkaz na mapu, je mozne ji reuploadovat? Kdybyste nemeli kam, muzu ji hodit k sobe.


Napraveno :)
  • 0

#239 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2008 - 20:44

Tak co, organizátoři? To není nic nového, co bychom měli my (s)prostí mafiáni vědět? Safra kde je ta údernost ze začátku?.......
  • 0

#240 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2008 - 20:53

Třeba že jeden organizátor se mezi tim dozvěděl že bude otcem ? :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama