Přejít na obsah


Fotka

Velká mafiánská geohra v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
315 odpovědí na toto téma

#301 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2008 - 15:27

Možná by si konečně mohl dát Kovboj do pořádku své kešky, na které neměl doteď čas...

Sylvia999 napsal/a:
... Kovboji, co plánuješ příště? ...


  • 0

#302 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2008 - 15:53

Jj, to je třeba neodkladně udělat, věnuji tomu ten čas, který jsem doteď věnoval přípravě eventu
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#303 Passiczech

Passiczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2008 - 19:23

Organizátoři, spoluhráči, protihráči, Vám všem VELKÉ DÍKY. Bylo to opravdu BÁJEČNÉ.:)
  • 0
Nešli jsme tudy před chvílí?

#304 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2008 - 10:14

Napadlo mě, že bych vám mohl postupně prozrazovat několik drobností ze hry, které osobně považuji za zajímavé, a které vám možná unikly :) Pokud byste chtěli vědět něco vy, ptejte se. ;) Takovou 1. zajímavostí jsou použitá jména ve hře: 1. jistě každému došlo, že jména bratří Ricettů, podle kterých byly pojmenovány i vaše gangy, znamenají v italštině barvu žlutou (Giallo), zelenou (Verde), oranžovou (Arancio) a modrou (Turchino), tedy barvy znaku geocachingu :) 2. co už možná tak zřejmé není, je jednak jméno, jednak příjmení dona - Terra znamená země a Ricetto je skrýš, tedy "geocaching" B) 3. další postavou ve hře byl consigliere, jehož jméno Viaggiante Coleottero znamená v překladu cestující brouk, tj. "travel bug" :P 4. a nakonec 2 postavy, které se objevili v 1. úkolu: první z nich byl obchodní partner dona, Pesce, který ho zradil a šel za to "spát s rybami" - jeho jméno znamená, jak jinak, "ryba" :) a druhou postavou byl městský radní Paolo Scalatore, který se nechával donem uplácet - Paolo je italsky Pavel a Scalatore znamená horolezec, což je narážka na primátora Pavla Béma :D (samozřejmě bez těch úplatků, že? ;))
  • 0

#305 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2008 - 12:30

Kterému nicku mám poděkovat za excelentní horizontální pracovnici. Kdo to tak dobře hrál Black-jack? A kdo byli policajti? A dealer atd.....?? A vůbec dejte mi někdo jmenovitý seznam nicků, ať vím, komu děkovat, kromě toho, že všem, co to organizovali. :D
  • 0
Sylvia999

#306 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2008 - 12:31

prirovnani k Bemovi je nehorazna urazka Paola Scalatoreho. :D
  • 0

#307 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2008 - 12:35

Ano Dáine, ale že to přirovnání bylo pro účel pochopení hry, tak to snad jmenovaný Paolo Scalatore "skousne". :)
  • 0
Sylvia999

#308 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2008 - 12:53

Sylva999: Bohužel, neznám nicky všech, co se podíleli na hře, takže doufám, že mě další spoluautoři doplní :): 1. horizontální pracovnice byly 2, obě necacherky: Midyn a Tamara 2. Blackjack hrál FHonza, spoluautor hry 3. policajti - Czecho Cowboy, Mates168, Nartoun, Dvel 4. dealeři - alkohol michael.posta, drogy Dvel, později Mates168. Kdybych na někoho zapomněl nebo někoho zaměnil, ozvěte se :D
  • 0

#309 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2008 - 12:57

Řešení šifer které jsem slíbil, mapy i další podklady dodám zítra. Dnes napravuji všechno zmeškané jako např. daně :( Posledním policajtem byl ještě Bobajz, rovněž necacher
  • 0

#310 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2008 - 14:08

Takže díky moc a poděkujte prosím za mně těm "nekačerům", ti asi tohle fórum nečtou :D:D:D
  • 0
Sylvia999

#311 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2008 - 19:17

A jestli chcete další ročník, tak poděkujte hlavně našemu hlavnímu organizátorovi Sutechovi, bez kterého by hra nevznikla na 100%!!! ;)
  • 0
Vložený obrázek
ORGANIZATION TEAM MEMBER
rád zodpovím vaše dotazy ohledně eventu MAFIE

#312 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 16:09

Slibené řešení šifer naleznete zde
  • 0

#313 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 8:59

Mel bych jednu prosbu na vsechny ucastniky. Kdo mate fotku nordicke krasky, poslete me ji prosim na email v profilu v co nejvetsim rozliseni. Diky
  • 0

#314 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 16:44

Mám také prosbu: Dejte k logům nějaké fotografie. Vždyť před začátkem hry se docela fotografovalo. I Toniczech tam byl s foťákem.
  • 0
Sylvia999

#315 postik

postik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 19:46

Ahojky Na tomto odkazu nejdete par fotek vcetne zminovane nordicke krasky.;) http://picasaweb.goo...NskGeohraVPraze
  • 0

#316 Sagapo

Sagapo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 7:46

Sylvia999 napsal/a:
Mám také prosbu: Dejte k logům nějaké fotografie. Vždyť před začátkem hry se docela fotografovalo. I Toniczech tam byl s foťákem.


Napravím to snad o víkendu, nějaké mám z toho začátku hry, ale bylo moc práce :).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama