Přejít na obsah


Fotka

DRZIAK GPS na Bike


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2005 - 1:39

Ake mate skusenosti s drziakmy GPS na bike? zvladaju otrasy, su dobre riesene? alebo pouzivate vlastne vyrobene?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2005 - 10:38

Ake mate skusenosti s drziakmy GPS na bike? zvladaju otrasy, su dobre riesene? alebo pouzivate vlastne vyrobene?

Mám originál pro etrex Vista a zatím drží dobře.

Jen dvě poznámky:
Zkontrolovat správné zacvaknutí
Nezapomenout zadní výměnné víčko na GPS

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2005 - 11:53

POuzivam original od Garmina. Kupoval jsem ho na etrexe zlutaska, tam jsem musel davat neco k baterce aby dolehavaly kontakty a nevypinala se. Ted do toho drzaku davam Legend C a ten je bez problemu. Drzi na fest. Jak s displejem a otresy nevim... Pouzivam GPS misto cyclo-computeru, tedy vzdy kdyz jdu na kolo a zatim zadne problemy... Ale treba nejake nastanou... :/ Ale mam s tim vyzkouseny jiny extrem... Zmoknuti. Jeste se zlutaskem jsem projel asi 25 km v prudkym slejvaku a GPS fungovala naprosto bezchybne a funguje dodnes. :)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2005 - 14:30

Ake mate skusenosti s drziakmy GPS na bike? zvladaju otrasy, su dobre riesene? alebo pouzivate vlastne vyrobene?

Koupil jsem si original na Garmina rady 60. Az na tu cenu, plna spokojenost. Sedi tam dokonale. Nemam strach, ze by mohl vypadnout. Najeto s nim mam par terenu a ani se nehnul. S displayem nevim. Zda se mi to byt solidni hardware a v zime sem mu dal nekolikrat dost zabrat. Byl cely pokryty ledem, ale bezel stale. Ja mam taky otazku. Mate nekdo zkusenost s drzakem do auta? Myslim s drzakem s prisavkou na sklo. Opravdu tak dobre drzi (ta prisavka)? Diky.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2005 - 19:01

Mam originalni drzak na eTrexe od Garmina a zadnej problem. S GPSkou na kole mam najeto neco malo pres 3200km, zezacatku drzel kryt na eTrexu dost pevne ale casem se dostavila nepatrna vule. Co se tyce otresu, tak muj Legend zatim nejevi zadne znamky poskozeni a to ze obcas jezdim poradnym terenem a rozhodne kolo ani vsechno ostatni nesetrim! Jizda na kole je povazovana za bezne pouzivani, takze to GPSka musi vydrzet.

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2005 - 10:52

Mám originál pro etrex Vista a zatím drží dobře.

Jen dvě poznámky:
Zkontrolovat správné zacvaknutí
Nezapomenout zadní výměnné víčko na GPS

a ako zvlada otrasy? kamarat mi vravel, ze si po nejakej dobe znicil display, ked jazdil po horach tak mu to strasne prenasalo otrasya postupne mu odchadzal display...
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2005 - 14:49

Opravdu tak dobre drzi (ta prisavka)? Diky.

Ja pouzival (a pouzivam) drzak na ipaq s gps a problemy moc nejsou. Trosku je to nachylny v zime kdy ta guma dost ztvrdne a je dobry to cas od casu v teple znovu pricucnout. Jinak v podstate spokojenost.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2005 - 18:29

...Ja mam taky otazku. Mate nekdo zkusenost s drzakem do auta? Myslim s drzakem s prisavkou na sklo. Opravdu tak dobre drzi (ta prisavka)? Diky.

Mam drzak s prisavkou taky a drzi naprosto stoprocentne. Vyhoda je, ze jde GPSka natocit, posunout, premistit kamkoliv, kam ji zrovna potrebuji umistit. Treba i na bocni sklo, ale to zrovna prakticke neni :-) Jen jsem si ale musel sehnat jeste jedno stredni rameno s oskou, protoze drzak je tak kratky, ze jsem nebyl schopen svisle orientovanou GPSku (map 60C) umistit pod hodne sklonene predni sklo (u Felicii a Fabii to ale asi bude v pohode), pripadne GPSka trcela primo v zornem poli a to by se policajtum asi hodne nelibilo.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2005 - 7:51

Mam originalni drzak na eTrexe od Garmina a zadnej problem. S GPSkou na kole mam najeto neco malo pres 3200km, zezacatku drzel kryt na eTrexu dost pevne ale casem se dostavila nepatrna vule. Co se tyce otresu, tak muj Legend zatim nejevi zadne znamky poskozeni a to ze obcas jezdim poradnym terenem a rozhodne kolo ani vsechno ostatni nesetrim! Jizda na kole je povazovana za bezne pouzivani, takze to GPSka musi vydrzet.


Já jsem si původně taky chtěl koupit originální držák od Garmina, ale ta cena mě docela odradila, nakonec jsem to vyřešil jednoduše, na gpsku i na kolo jsem dal samolepící suchý zip (je pravdou, že je trochu jiný než jsme běžně zvyklý z oděvů nebo bot) a prostě to nemá chybu, gpska se ani nehne i když to drží na ploše jen cca 1 cm x 5 cm i k jejímu sundání je třeba trochu větší síly než u běžných suchých zipů. Co se týče otřesů tak zatím velké zkušenosti nemám, ale u většiny kol je dneska už odpružená vidlice, takže zase tak velké problémy by to dělat nemělo.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2005 - 11:38

a ako zvlada otrasy? kamarat mi vravel, ze si po nejakej dobe znicil display, ked jazdil po horach tak mu to strasne prenasalo otrasya postupne mu odchadzal display...

Já nejezdím žádné extrémy a GPS mám druhý měsíc.
Ale je napevno, bez tlumení, připevněná ke kolu, takže jak se klepe kolo, tak se klepe GPS.
Pokud máš obavy, tak ji dej do batohu, ale pak je zase špatně vidět.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2005 - 22:48

Já jsem si původně taky chtěl koupit originální držák od Garmina, ale ta cena mě docela odradila, nakonec jsem to vyřešil jednoduše, na gpsku i na kolo jsem dal samolepící suchý zip (je pravdou, že je trochu jiný než jsme běžně zvyklý z oděvů nebo bot) a prostě to nemá chybu, gpska se ani nehne i když to drží na ploše jen cca 1 cm x 5 cm i k jejímu sundání je třeba trochu větší síly než u běžných suchých zipů. Co se týče otřesů tak zatím velké zkušenosti nemám, ale u většiny kol je dneska už odpružená vidlice, takže zase tak velké problémy by to dělat nemělo.

Ahoj, na .sk v poslednych dnoch tiez bezi diskusia na tuto temu, neviem ci ste zaregistrovali. Takto drziak poriesil Culex42 team: http://culex.szm.sk/biketrex (tiez sa niekto postazoval na originalne drziaky a poskodeny display, nemozem sudit - ja nosim svoj Forerunner na zapasti).
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2005 - 14:40

Ahoj, na .sk v poslednych dnoch tiez bezi diskusia na tuto temu, neviem ci ste zaregistrovali. Takto drziak poriesil Culex42 team: http://culex.szm.sk/biketrex
(tiez sa niekto postazoval na originalne drziaky a poskodeny display, nemozem sudit - ja nosim svoj Forerunner na zapasti).

caf Rikitan, zdravi ta M z tymu M&K, viem, pytam sa aj tam aj tu.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2005 - 16:43

caf Rikitan, zdravi ta M z tymu M&K, viem, pytam sa aj tam aj tu.

Ach jo, mohol som si vsimnut slovencinu trdlo 8-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama