Přejít na obsah


Fotka

Vytvořená mapa a její poslání do gps - problém


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 11:20


Vytvořil jsem soubor s železničními zastávkami (cca 160), přes MapEdit jsem z nich vytvořil mp soubor a přes cgpsmapper (volaný z MapEditu) jsem vytvořil mapku, kterou jsem chtěl použít jako průhlednou společně s TOPO mapou (resp. nad ní).
Po nahrání do gépéesky jsem ale viděl pouze tuhle "mapku" s železničními zastávkami, po topomapě ani vidu, ani slechu...
Můžete mi prosím poradit, co je blbě?
(Při tvorbě jsem zaškrtnul, aby byla průhledná a nahrával jsem to MapSendem. Před uploadem jsem předchozí mapy nesmazal.)
Díky
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2005 - 12:26

to bude podobny problem jako v mem pripade. Petr psal ze u garminu nejde pridavat mapa, musi se nahrat vsechny na jednou. Takze mas asi vymazlou tu topo mapu.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2005 - 9:15

Takze mas asi vymazlou tu topo mapu.

Sendmapem jsem nahrál všechny mapy, tzn. jak topo50, tak nádraží. Viděl jsem ale pouze nádraží, dokonce když jsem chtěl v menu mapy tuto vypnout, neměl jsem v seznamu vůbec nic :-(

  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2005 - 14:46

Sendmapem jsem nahrál všechny mapy, tzn. jak topo50, tak nádraží. Viděl jsem ale pouze nádraží, dokonce když jsem chtěl v menu mapy tuto vypnout, neměl jsem v seznamu vůbec nic :-(

Není problém ve vazbě mapy na odblokovací kód a GPS? Mám pocit, že zatímco starší verze firmwaru vypsaly v seznamu všechny mapy na kartě, tak novější vypíšou jen ty mapy které jsou úspěšně odblokované. A netuším jakým způsobem sendmap mapy do GPS posílá, jestli u té TOPO50 nepokazí něco na čem závisí odblokování.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2005 - 10:29

Používám pro Garmin software "IMG2GPS" (http://homepage.ntlw...mdipol/img2gps/). Nahraju si všechny mapky ve formátu *.img", potom si vyberu které chci mít v "gípíesce" a natáhnu (funguje i přes COM i USB). Mapky co už tam byly jsou přemazány novými t.j. musím ty staré opět zahrnout do "packetu". Je tam možnost i "unlock code".
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2005 - 12:15

Je tam možnost i "unlock code".

Díky, zkusím.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2005 - 12:23

Já jsem blbej. Přesně tohle používám. Co mám do toho okýnka (o kterém jsem prostě nevěděl ;-) napsat? Ten strašně dlouhý kód z Pikodasu?
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2005 - 15:29

Ano, pětadvacetimístný kód z "pikáče"
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 10:16

Já jsem blbej. Přesně tohle používám. Co mám do toho okýnka (o kterém jsem prostě nevěděl ;-) napsat? Ten strašně dlouhý kód z Pikodasu?

Hmmm. Zlatý voči... Kód jsem zadal a stejně vidím jenom ty nádraží... Popravdě řečeno mě nějaké dlouhé laborování nebaví, prostě jsem si ten ajznpójn poslal do mašiny jako waypointy... (Časem bych to rád rozdělil do souborů dle čísel tratí, ale zatím se do toho nehrnu.)

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama