Přejít na obsah


Fotka

Nocni mura


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
66 odpovědí na toto téma

#61 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 10:25

Chocho, to jsem se zasmál, prý místo čelovky má mobil. No uvidíš. Já vím, že se mi to směje, když už to mám za sebou, ale ono to vážně chce dobrou baterku a dobrý boty....(jestli to bude tak namrzlé jako včera, tak i mačky) Ale baterku pravda nemusí mít každý (i když je to lepší), dobrý boty potřebují všichni. Přeji dnešním lovcům úspěšný lov. Je to super. Odlov ve více lidech doporučuji, protože víc GPSek lépe naviguje i v horším signálu a víc očí vidí i v noci víc. A kromě toho je to sranda. A jít to sám, zvrtnout si kotník a umírat tam do rána.... BRRRR, to by teprve byla NOČNÍ MŮRA !!!!! Good Luck! PS: Díky všem včerejším spolulovcům za spolupráci a za zábavu. A Hradníkům navíc za to, že mne nenechali umřít hlady.
  • 0

#62 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 23:52

Souhlas, dobré botky i čelovka se hodí.... B) ledovka všude kolem, bez světýlka nedáš ani ránu.... B) sranda to byla, to jo, potulovat se sama v dané lokalitě, tak to tedy nee... :o ale, každý si to prožijte dle svých představ, minimálně kvůli bezpečnosti alespon ve 2, i když Milancer tam na vás bude určitě někde číhat ... lišák jeden:p
  • 0

#63 vojrou

vojrou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 9:10

Poprve jsem tam byl s rodinou. Na ctyrce jsme vyhoreli. Pak jsem se tam vratil sam a sam jsem na to prisel. Kdyz je vic ruzne zkusenych kaceru, tak kazdy umi neco, ale ve vysledku to neni zadne hrdinstvi. Jenom ta sranda.
  • 0
vojrou

#64 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2008 - 21:54

Hmm, a já si do teď myslel, že geocaching je o zábavě, chcete-li - srandě. Bere-li to někdo jako hrdinství - je mi ho líto. Neřeknu, jedná-li se o luštění mysterky, kterou jeden vyluští a pak při společné procházce zaloguje celá parta, ale i tady by platilo - každému podle jeho představ o geocachingu. Já osobně můžu napsat jen tolik, že jsem moc rád, že jsme vyrazili v počtu 4 teamů a užili si tedy tunu srandy. To že nás na 4.stage dohnali další borci, se kterými jsme pak došli společně do cíle, beru jako další zpestření. Nemusíme se přeci scházet jen na eventech nebo v hospodě! Ještě poslední poznámka: Dovolím si tvrdit, že osamělý noční geolovec není žádný hrdina, ale hazardér.
  • 0

#65 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2008 - 22:26

hradnik napsal/a:
Hmm, a já si do teď myslel, že geocaching je o zábavě, chcete-li - srandě. Bere-li to někdo jako hrdinství - je mi ho líto. Neřeknu, jedná-li se o luštění mysterky, kterou jeden vyluští a pak při společné procházce zaloguje celá parta, ale i tady by platilo - každému podle jeho představ o geocachingu.
Já osobně můžu napsat jen tolik, že jsem moc rád, že jsme vyrazili v počtu 4 teamů a užili si tedy tunu srandy. To že nás na 4.stage dohnali další borci, se kterými jsme pak došli společně do cíle, beru jako další zpestření. Nemusíme se přeci scházet jen na eventech nebo v hospodě!
Ještě poslední poznámka: Dovolím si tvrdit, že osamělý noční geolovec není žádný hrdina, ale hazardér.


Jako bys mi mluvil z duše, Honzo. Je to přesně ono, představte si někdo, že se tam stane úraz a ten osamocený nešťastník tam bude ležet a čekat až se najde jiný tým, který se rozhodne náhodou jít v jeho stopách a náhodou (protože ta cesta rozhodně není o tom, že se jde po jedné předem vytyčené trase) ho tam za nějakou dobu najde. Brrr, to je hnusná představa. To pak byste byli vděčni i za bezdomáče. Takže můj názor je jasný, na riziková místa (tma, jeskyně, hory, led, atd. JEDNOZNAČNĚ ve více lidech!!
  • 0

#66 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 8:18

Hm...poslední log Javla z 13.1. dává za pravdu těm, kdo tam chodí skupinově.
  • 0
Sylvia999

#67 Milancer

Milancer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 9:00

Do vyreseni problemu s finalni keskou bude Nocni mura do odvolani mimo provoz!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama