Přejít na obsah


Fotka

JAKÉ PDA VLASTNÍTE + ZKUŠENOSTI!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
89 odpovědí na toto téma

#61 MišutkaCZ

MišutkaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2008 - 15:52

Máte někdo zkušenost s geocachingem s HTC TytnII(kaiser)? Má údajně zapnutou statickou navigaci, ale nemá sirf, tak nevím, jestli půjde vypnout?
  • 0

#62 Jondy

Jondy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2008 - 18:29

Ja mohu s numirou souhlasit, dnes mi doslo PDA od asusu, trochu jiny model A696, skoro totozne funkce jako ma Numira, akorat nema vyklopnou GPS a trochu mensi pamet. Jinak skvele PDA, mohu jen doporucit. Skvela funkce je napriklad nastaveni podsviceni displeje, je tam hodne moznosti. Ma take ocelove telo, takze trochu vydrzi, lepsi nez nejaky plast. GPS funguje skvele. Z prvu se trochu dele hleda satelity, po druhe jsou nalezeny behem chvilicky. Navigacni software neni soucasti baleni - takzne ho musis dokoupit. Zatim ho mam 1. den...nemohu moc soudit. Ale procital jsem mnoho for a recenzi. Az neco budes mit vybrano tak procti take fora a recenze...znacky Asus je dobra:-);)
  • 0

#63 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2008 - 19:29

Misha kulicka napsal/a:
Máte někdo zkušenost s geocachingem s HTC TytnII(kaiser)? Má údajně zapnutou statickou navigaci, ale nemá sirf, tak nevím, jestli půjde vypnout?


Nemá Sirf Star III ale Qualcomm. Chování je trošku podivné, ostatně jak píši zde: http://navigovat.mob....asp?ARI=113559

Nicméně mohlo jít o chybu konkrétního Varia III od T-Mobile, čistý TyTN II se mi do rukou zatím bohužel nedostal :(
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#64 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2008 - 18:01

Ja mel MDA Vario + modul BT 338 a naprosta spokojenost, ted jsem presel na TyTn II Kaisera a u toho uz tak spokojen nejsem. Pristroj za 16k by mohl byt trochu sviznejsi a s tou GPS je to presne tak jak pisou v tom clanku, nejdriv rozebehnout a pak uz to ukazuje, ja jeste navic mam zkusenost, ze jakmile se zastavim tak se pak musim zase rozebehnout, nebo alespon trochu pridat do kroku jinak se sipka ani nehne.Citlivost cipsetu je velmi dobra a pro navigaci do auta je to supr ale pro geocaching nic moc.Modul BT 338 jsem si nechal a pouziva ho moje geopritelkyne ve spojeni s ASUSEM P525 a chodi to taky bezvadne. EDIT: jeste bych dodal, ze Kaisera nemam brandovanyho od zadnyho operatora a mam prehranou ROM i radiovou cast. Zkousel jsem nekolik ruznych ROMek a radii a to chovani GPS bylo porad stejne at uz tam byla original ROM nebo jina.
  • 0

#65 kunabrno

kunabrno

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2008 - 20:45

Od Vánoc mám Asus 696, který jsem dlouho vybíral a pak dospěl k asi nejlepšímu poměru cena/výkon. Obsahuje to snad všechno (WM6 česky, infra, BT, WiFi, 256MB, GPS) mimo VGA, opravdu dobrá věc je wifina. Zatím si s ním spíš hraju a zkouším co to umí - začal jsem hledat kešky, instalovat různé programy a jinak různě ho softwarově svinit. Zkouším vypnout statickou navigaci, ale zatím marně - dvakrát se GPSka rozhodila, ale stačila vytáhnout baterka na pár hodin. U Mia je tuším baterka napevno. Hlavní výhody: asi kompletní HW výbava, Asus SW (nastavení jasu, chodu procesoru), kovový rám, velikost displeje, vyměnitelná baterie, cena Nevýhody: nemá VGA rozlišení, nefunkční sumy v excelu Jinak jsem měl velmi naivní představu, že lze do PDA nainstalovat jiný OS, i WM6 na mě působí nějak dětsky a nedotaženě.
  • 0

#66 albi29

albi29

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 10:30

No já používám HP ipaq rx5730 a jsem s ním vcelku spokojenej, 400procesor,64ram,1G interní flash +SD slot,GPS integrovaný Sirf Star III, stat navigace jde vypnout,a softík v tom je WM5+TomTom, a na turistiku používám Tour Navigátor,a ted zkouším i oziho:):)
  • 0

#67 bubu61

bubu61

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2008 - 18:14

Má prosím někdo zkušenost s HTC Touch Cruiserem na geocaching ?
  • 0

#68 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2008 - 19:42

Jelikoz je HTC Touch Cruis v podstate to same jako HTC Kaiser jen bez HW klavesnice tak pro nej plati to same jako pro HTC Kaisera, viz prispevky vyse :-)
  • 0

#69 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2008 - 22:53

Osobne mohu potvrdit dobre zkusenosti s Asus A696. Vestavena GPS + Wifi, super pomer cena vykon. Po upgradu firmwaru na novou verzi zcela bez problemu, maximalni spokojenost. (s puvodni verzi to stale nevidelo SD kartu, vic jak 2GB nesla pouzit)
  • 0

#70 Ladinek

Ladinek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 22:36

Ladinek napsal/a:
mio P560, Proti: občas se, nevím proč, sám zapne a vyfláká si baterky. Třeba na to přijdu.

Takže samovolné zapínání způsobuje kombinace Widlí (Woken) v MioP560 a OziExploreru nesprávně vypínaného. Je třeba OE vypnout File - Quit a ne widláckým křížkem vpravo nahoře. To stačí. Už to chodí jak hodinky.

Pro zájemce - mám tak trochu vyřešenu snadnou konverzi .loc souborů z GC.com na .wpt soubory pro OE v Basicu pro OpenOffice...

Závěr: koupil bych ho znovu
  • 0

#71 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 6:50

Je třeba OE vypnout File - Quit a ne widláckým křížkem vpravo nahoře.


On totiž ten widlácký křížek má stejnou funkci jako tlačítko "minimalizovat" ve woknows na PC. Ale než jsem na to přišel a co jsem se navztekal nad tím že mi "něco" okupuje sériový port... :)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#72 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 23:00

Pište prosím i jak dlouho ho máte, takhle vypadá ten muj Acer N311 jako šmejd, ale prvních půl roku byl vopravdu bezvadnej!. (No a od posledního servisu zase šlape skvěle.) Já si vybral VGA zařízení proto, že na tom čtu pdf soubory (články ke studiu...).
  • 0

#73 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 23:03

Aviatik napsal/a:

Je třeba OE vypnout File - Quit a ne widláckým křížkem vpravo nahoře.


On totiž ten widlácký křížek má stejnou funkci jako tlačítko "minimalizovat" ve woknows na PC. Ale než jsem na to přišel a co jsem se navztekal nad tím že mi "něco" okupuje sériový port... :)


Na to je nejlepší nainstalovat něco co umí oboje chování a zobrazit seznam běžících programů. Já jsem maximálně spokojenej s "vieka vBar".
  • 0

#74 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 15:01

Díky všem kteří se podíleli natomto fóru... Od února mám díky tomuto foru (především Numirovi) ASUS A639..teď je březen a po měsíci a něco vám můžu sdělit, že na přístroj si nemůžu stěžovat..je to přesně to co jsem chtěl a zatim jsem nenašel ani jedinou chybu snad jen to, že po Praze je málo WIFI sítí.. :) ale o tom teď založim nové forum ;)..takže mě přístroj potěšil a timto děkuju i vám všem DÍKY
  • 0

#75 MišutkaCZ

MišutkaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 15:47

Tak já už asi 2 měsíce vlastním výše zmiňovaný HTC Kaiser, který používám mimo jiné i jako hlavní nástroj pro geocaching. V kombinaci s OziExplorerem a offline listingy, jsem spokojen. Na podivné chování čipu Qualcomm jsem si už docela zvyknul, citlivost je ale výborná. Většinou se chová normálně a rozebíhat ani nemusím. A když už zazlobí, tak většinou až se blížím ke keši, o to je lovení zajímavější. :)
  • 0

#76 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 16:57

Rozhoduju se, že bych možná šel do HTC Touch Cruise.Myslíte, že se najde způsob, jak vypnout statickou navigaci?
  • 0

#77 MišutkaCZ

MišutkaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 18:11

Touch Cruise má taky čip Qualcomm jako můj Kaiser(příspěvek výše). Qualcomm defakto pojem statická navigace nezná, jenom se tak někdy chová, takže dost pochybuju, že to půjde nějak vypnout. Ale jak říkám, není to taková hrůza.
  • 0

#78 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2008 - 23:18

Jen doplním, že Loox C550 umí po dohrátí driveru SDHC karty (zrovna jedu na 16GB A-data. Dneska to vypadalo, že pda odešlo do věčných lovišť, ani reset nepomohl, furt blikalo, tak jsem vyndal baterku a jal hledat jiné PDA. Mezitím se moje PDA probralo k životu, byla to totál vytlučená baterka. Má naslouženo. To už bylo po factory settings, takže znova nasypat programy. No a co jsem tak koukal na PDA, tak pokud něco jiného, tak iPaq 214 (BT/Wifi, SDHC/CF, USB+Host, VGA! tuším dokonce 4" !, baterka 2200mAh, WM6 + CZ). Akorát ty umouněnci nedodávají USB host kabel a kolíbku. Kabel stojí 700 a kolébka nevím. Tohle by bylo asi jediné, co bych si pořídil. Pozor u některých PDA na microSD karty. Já mám hafec velkých SD a do microSD bych proto nikdy nešel. Navíc tuším ještě nedělají microSD s velkýma kapacitama.
  • 0

#79 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2008 - 9:37

projel jsem fórum a ještě tady nikdo nezmiňoval E-ten, je to méně známá značka, ale má všechno

namátkou GSM,GPS integrovaný SiRF Star III chipset s TMC funkcí ,foto 2mb, wifi,fm radio,HW klávesnice atd. více info včetně videa třeba zde http://www.palmpc.cz...en-m700-wm6-cz/

mé osobní zkušenosti, mám ho necelý rok a jsem spokojen, když s ním jen volám, výdrž tak tři dny, při poslechu mp3, či geocachingu vydrží v pohodě den,což stačí. Příště bych si asi koupil bez HW klávesnice, protože ji až tolik nevyužívám
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#80 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2008 - 13:28

energit napsal/a:
projel jsem fórum a ještě tady nikdo nezmiňoval E-ten, je to méně známá značka, ale má všechno

namátkou GSM,GPS integrovaný SiRF Star III chipset s TMC funkcí ,foto 2mb, wifi,fm radio,HW klávesnice atd. více info včetně videa třeba zde http://www.palmpc.cz...en-m700-wm6-cz/

mé osobní zkušenosti, mám ho necelý rok a jsem spokojen, když s ním jen volám, výdrž tak tři dny, při poslechu mp3, či geocachingu vydrží v pohodě den,což stačí. Příště bych si asi koupil bez HW klávesnice, protože ji až tolik nevyužívám

O tento krám mám docela zájem. Na druhou stranu nevím proč, ale není to tak, že když něco umí všechno, tak neumí nic? Jak to chytá signál v lese?2,8 displej je na samé hranici čitelnosti listingu. Dá se tomu vypnout statika, nechci dělat nějaká divadelní představení s rozbíháním?
  • 0
Kolo jede




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama