Přejít na obsah


Fotka

Takhle reaguje owner na "Need maintenance"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
72 odpovědí na toto téma

#1 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2007 - 21:38

http://www.geocachin...35-9a75ef5ea684

Snad jsem tak moc neřekl, ne? Kdybyste ten log viděli, napsali byste to stejně. Log"book", sestávající se z několika umouňených papírů, že už se není ani kam zalogovat, to prostě nejde jinak nazvat než salát. Když zakládám keš, dělám to pro radost sobě i druhým. Přijď se Jarry podívat na ty mé. Chybí tam i informace o tom, co je geocaching.

O coinu je zmínka v normálním found it logu pro upozornění ostatním, že tam coin nenaleznou.

Měl by ses Jarry chytnout za nos.
  • 0

#2 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2007 - 22:16

No, je to dost smutný taková reakce. Zřejmě jde o lehce vyšinutého ownera:D Co k tomu dodat.
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#3 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2007 - 22:20

Napsal jsi to pěkně, on je asi už vožralej, což by ho omlouvalo, horší by bylo, kdyby byl toto projev jeho inteligence za střízliva :) Ikdyž nyní si vybavuji, co napsal na naše umístění geocoinu v jeho kešce Fane GCRRD1, a jak reagoval na naší následnou poznámku. Tam jsme se jeho slovům podivili, že toto může napsat pouze někdo, kdo si není vhodným umístěním své kešky vůbec jistý, což je smutné. Tento náš log bez důvodu smazal. Takže asi bude platit ta druhá varianta, kterou jsem psal na začátku. Aspoň vím, na čí kešky nechodit.
  • 0

#4 Mago76

Mago76

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 2:25

At se na mě ower nezlobí ale za to upozornění PedraKV by měl spíše poděkovat a ne ho takovýmto hrubým zpusobem napadat a to že navštěvník keše sebou nemá náhradní logbook? Já se přiznám že ho občas také sebou nemám nicméně když je to potřeba tak na to upozorním a když vím že na keši která je poblíž tak ho tam klidně dodám a nebo i krabičku,nicméně jestli ower nechce tuto keš dále spravovat muže ji dát klidně k adopci jak jednoduché že.
  • 0
Nikdy nevís co te ceka. Nikdy nerikej nikdy.

#5 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 2:26

no jo, to je holt takový typ lídí :) Mrkni na jeho příspěvky tady na foru, abys neměl pocit, že má třeba něco osobně proti tobě nebo tak :)
  • 0

#6 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 2:39

Tak jsem si reakce přečetl, no teda fuj. No co naděláme. Aspoň jsem teda ten geocoin přesunul z kešky pryč do "unknown location" (to může udělat ownet GC, owner cache ve které právě je a nebo právě reviewer).
  • 0

#7 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 9:16

hmm... že by slavil Silvestra po celý rok? Nebose k tomu, aby se kouknul na GC.com/cz musí posilnit flaškou? Rozhodně svým keším nedělá dobrou reklamu. Když někdo takto zareaguje na upozornění, že jeho keš potřebuje ůdržbu (po 200 nálezech je to celkem pochopitelné), tak zjevně nemá o GC zájem. Proč, ale neskončí? Vždyť ho tu nikdo nedrží.
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#8 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 10:18

Koukal jsem, ze u Jarryho neni podobna reakce vyjimkou nicmene pri pohledu na jeho logy, ktere jsou casto spis vstricne a rozumne me napada, ze kazdy mame nekdy ruzne nalady, tak bych jej nezatracoval ani nekamenoval. Nic to nemeni na tom, ze reakce neni odpovidajici logu, ktery ji vyvolal. Mejte lepsi novy rok naplneny radosti a porozumenim.
  • 0

#9 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 11:29

kapitola napsal/a:
Koukal jsem, ze u Jarryho neni podobna reakce vyjimkou nicmene pri pohledu na jeho logy, ktere jsou casto spis vstricne a rozumne me napada, ze kazdy mame nekdy ruzne nalady, tak bych jej nezatracoval ani nekamenoval. Nic to nemeni na tom, ze reakce neni odpovidajici logu, ktery ji vyvolal.
Mejte lepsi novy rok naplneny radosti a porozumenim.


Jarry je svérázný kačer, ale třeba Nebe MC (Hradcany u Mimone) GCKYC4 je jedna z nejkouzelnějších kešek, co jsem kdy našel :-)
Ale s logbookem to tam bylo dost podobné :-)
Jen já si zpravidla jeden až dva náhradní listy nosím a jako potřebu údržby tohle ani nehlásím, maximálně to zmíním v logu ...
Myslím, že u piva může být Jarry docela zábavný, na netu a na fórech spousta lidí strašně blbne ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#10 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 13:20

jarry je proste jarry. proste to neresit - nesmi se to brat osobne. treba saman o jarrym rika, ze je to prijemny chlapik. :) btw: zrovna vcera jsme shodou okolnosti na Nebi byli - naprosto luxusni zalezitost. opovazte se jarryho nabadat, at skonci. mne se jeho kese libi.
  • 0

#11 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 13:49

PedroKV: prostě to neřeš, nepřepínej a hlavně ho neser :D Myslím, že když Jarry /nebo kdokoliv jiný/ skončí, tak se nic moc nestane. Keš buď zůstane v péči všech, nebo ji dá k adopci, nebo bude časem archivovaná. No a pokud bude zaarchivovaná, tak se to místo pro někoho uvolní... edit: toto platí jen u tradičních - perektní multinu nebo mysterku těžko nahradit.
  • 0

#12 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 15:38

myslím že o Jarrym si už dávno udělal každý obrázek z jeho příspěvků do tohoto fora. Souhlasím že většina těchto bubáků na netu, jsou v reálu docela normální lidi. Ale je fakt že někteří vlastníci keší konstruktivní kritiku v logu nesou velmi těžce, nedávno jsem měl šanci se o tom důkladně přesvědčit ;)
  • 0

#13 geopony

geopony

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 20:09

Nic si z toho nedělej, Jarry má nějaký těžký duševní problém a potřebuje se takhle projevovat. Já už to taky "schytal", ale protože to o něm už všichni vědí, tak jsem stále v pohodě ;-)
  • 0

#14 rowing

rowing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 21:49

nezlobte se na něj asi je z toho hledání unavenej nebo už se z toho zbláznil při luštění snějaké složité mysterky :). Myslím že kažbý owner by se měl snažit aby ta jeho keš byla ta nejlepší a psalo se o ní a mohl na ní být pyšnej u jarryho to spíš vypadá že tím že založil keš pro něj práce skončila. Měl by to pak ale napsat do listingu abychom si na jeho keš brali potřebné náčiní a v případě potřeby keš renovovali - může to dát třeba jako podmínku unznání logu :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

#15 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 23:01

Jarry už nejspíš na zdejší forum zcela rezignoval, což se mu vůbec nedivím. Tak bych sem s dovolením zkopíroval jeho odpověď a požádal o uzamčení tohohle vlákna.

PedroKV:..."Co s keší nakonec udeláš je Tvoje vec."... Jsem rad, ze ti to konecne doslo :-).
Bud si jist, ze kdyz prijdu na neci kes a bude ve velkem neporadku, tak ji podle moznosti osetrim a zadne pokyny ownerovi davat nebudu. Jeste jsi mi tam mohl nechat seznam, co konkretne z obsahu kese mam odstranit, abys byl spokojenej :-). Obsah kese je veci hledacu a ne moji, co si tam date, to tam najdete. Ostatni provozni obsah je vec moje a ne hledacu. Ahoj.




P.S. Jarryho osobně neznám ale tak nějak je mi svejma příspěvkama, který jsem měl možnost číst, sympatickej. B)
  • 0

#16 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 1:27

Nerad přilévám oleje, ale vidím to trochu jinak: 1) Chodit po světě nebo dokonce na kešky bez tužky je hloupost. 2) Nemít list logsheetu pro doplnění do cizí cache je ostuda. 3) Fláknout někomu do listingu "needs maintenance" jenom protože jsem jouda a kašlu na pravidla 1) a 2), je drzost 4) Pokud udělám 3) na vzdálené a ne až tak snadno dostupné keši, kterou owner zcela evidentně nemůže kontrolovat ráno a večer cestou z práce, jsem oprskloun na kvadrát. Na neustálé doplňování tužek, ořezávátek a pravidel do vlastních kešek začínám rezignovat. Každou pátou návštěvu si totiž někdo vysype obsah do kapsy a teprve doma, až mu ucpaný odpad pračky vytopí byt, najde v odpadním sítku špaček tužky a ořezávátko z mé krabičky. A můžu být jen rád, že mě pak netahá po fórech s historkami, jak kvůli mě musel sousedovi o patro níž platit malování :| Závěr: Nemůžu-li cizí kešce poskytnout drobnou první pomoc, tak mlčím a stydím se ;)
  • 0

#17 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 6:51

Řekl bych "vocaď až pocaď". Logsheety jsem už v cizích cachích bez zbytečných řečí doplnil ale to že obsah cache připomíná kompost (našel jsem také rozpadající se sežvaněné logsheety 2 roky staré!) ownerovi klidně napíšu. Na druhou stranu když mne někdo začne pérovat kvůli nějakým nedostatkům (které tam nepřetrvávají již delší dobu) tak si pomyslím něco o blbcích a nebudu ho veřejně posílat do míst kde slunce nesvítí.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 8:30

Bohuzel, ani na tom doplnovani logsheetu se neshodneme, tak to prosim neprezentujte jako obecnou pravdu.

Kazda krabicka je totiz jina, a opravdu ne vsichni majitele jsou zvedavi na salat z A4 logsheetu, nebo na nekonecne stocky ve filmovkach. Nehlede na to, ze udrzba logbooku nespociva jen v jeho neustalem doplnovani, ale jaksi take v odebirani starych logbooku.

Takze kdyz nekdo napise, ze dochazi logbook, tak to v mnoha pripadech znamena i to, ze se musi stare listy odebrat. Mame snad take svepomoci stare listy vyhazovat? :o

Ja kdyz mam v kesi jako logbook maly notysek, tak mnohem radeji budu upozornen na to, ze uz dochazi, nez aby mi tam nekdo k malemu notysku nahnacal salat z volnych A4 listu!

Takze ja naopak povazuji za slusnost majitele upozornit na to, ze logbook dochazi.

Chapu, ze se ne vsichni majitele dokazi bleskove o kesku postarat, ale v takovem pripade neni preci problem napsat: "prosim, doplnte mi tam nekdo logbook...". Pokud majitel nereaguje, tak az pak mu tam svepomoci neco cpat, ne?

To svepomocne doplnovani se musi delat s citem pro kes, ne automaticky. Pokud uz je tam deset stejnych listu A4, pak jiste nevadi, kdyz tam nekdo prida jedenacty. Je-li tam logbook jako sesitek, je jakykoliv pridany car papiru nevhodny. Atd... snad mi rozumite.

A v neposledni rade, pokud je keska tak daleko, ze se o ni majitel nedokaze postarat, tak proc tam tu kesku vubec zakladal? Dneska pri zakladani kesi jsou majitele temer lustrovani, jestli se dokazi o vzdalene kesky starat. Neni to prave z techto duvodu?

  • 0

#19 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 9:12

dandra napsal/a:
Nerad přilévám oleje, ale vidím to trochu jinak:

1) Chodit po světě nebo dokonce na kešky bez tužky je hloupost.
2) Nemít list logsheetu pro doplnění do cizí cache je ostuda.
3) Fláknout někomu do listingu "needs maintenance" jenom protože jsem jouda a kašlu na pravidla 1) a 2), je drzost
4) Pokud udělám 3) na vzdálené a ne až tak snadno dostupné keši, kterou owner zcela evidentně nemůže kontrolovat ráno a večer cestou z práce, jsem oprskloun na kvadrát.


...oleje neprilevas, ale foukas pekne:D

ad1) jsem hlupak
ad2) nesouhlas
ad3) asi neznam pravidla GC pac jestli tam 1) a 2) skutecne jsou, pak jsem asi nepochopil smysl teto zabavy, kterou hraju:o
ad4) nesouhlas - drevni doby jsou davno pryc. ti, co maji kese hodne daleko od HC, necht je prenechaji tem, co je maji na dosah - dnes to neni problem..kacera najdes vsude. je to otazka osobniho pristupu. me by nikdy nenapadlo zalozit pixlovou kes vice nez 100km od svych HC, prave pro nemoznost rychle reakce na nejaky problem ;)
  • 0

#20 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 9:41

Z pohledu počtu nalezených i založených kešek nemůžu většině diskutujících konkurovat, ale přesto se do diskuse vložím. Naprosto a plně souhlasím s názorem HaLuMa. Svoji kešku zakládám tak, abych mohl reagovat pokud možno okamžitě a jsem rád, pokud mi někdo napíše smysluplný názor na její zlepšení. Jestli jsem někde uveden jako autor, pak je keška moje vizitka, ne těch, kteří ji hledají. A jako o svou vizitku se o ni také starám.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama