Přejít na obsah


Fotka

Garmin Colorado


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1072 odpovědí na toto téma

#1061 Wyder

Wyder

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 14:42

Oukej, muzete mi poradit, nebo me odkazat na stranku, kde bych se dozvedel, jak to tam dostat? Pouzivam GeoGet na GASP (jinak s nim temer neumim), tak jestli se to da resit pres nej? Jinak tedy budu uvazovat o PM, nicmene muj znamy, pokud vim, nema PM a ani zadny dalsi specialni soft.
  • 0

#1062 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 14:47

Wyder napsal/a:
Oukej, muzete mi poradit, nebo me odkazat na stranku, kde bych se dozvedel, jak to tam dostat? Pouzivam GeoGet na GSAK (jinak s nim temer neumim), tak jestli se to da resit pres nej? Jinak tedy budu uvazovat o PM, nicmene muj znamy, pokud vim, nema PM a ani zadny dalsi specialni soft.


Priznam se, pro pohodli mam PM a GSAK, tak ti moc neporadim, zkus prohledat forum, nebo dat dotaz do poradny.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#1063 Wyder

Wyder

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 14:51

Jasny, omylem jsem predtim napsal GSAK, myslel jsem "GeoGet na GASP", ale to jsi asi poznal. Zkusim nekde pocist, nebo jestli se tu jeste nekdo ozve... To PM clenstvi je koukam jen za par kacek, tak si ho rozmyslim, krkolomna reseni by byla asi zbytecna, ale mel jsem za to, ze je to uplne free.
  • 0

#1064 Wyder

Wyder

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 17:13

Tak se omlouvam, znamej mi tvrdi, ze to pouziva tak jak jsem napsal a ted z nej vyleze, ze jede pres skrysotlac:). Vazne LOL. Nic, sry.
  • 0

#1065 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 19:46

Tak jeste presneji: zalezi na tom jakym zpusobem jou informace o kesich do GPS ulozeny (v jakem formatu) a jak je ten format vygenerovan (jakym programem, odkud stazen, ... Pokud bude pouzivat nejaky program pro spravu kesi (GeoGet, GSAK, MoZiGo a snad i jine), urcite dostanes do GPS vse, co potrebujes.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1066 Teddy Team

Teddy Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 19:29

Poslední týden mi nejde navigaci pripojit k PC.kdyz dam do USB tak se na cokloradu objevuje ze se stahuji body apod .ale PC nic neukazuje.pak se na PC ukáže Zařízení USB nebylo rozpoznáno.nevíte někdo co s tím?
  • 0

#1067 Bublina6

Bublina6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 20:22

Tohle se většinou stane, když je ulomenej jeden datovej pin v usb konektoru. Nebo utrženej s tišťáku.
  • 0

#1068 Teddy Team

Teddy Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 20:29

Bublina6 napsal/a:
Tohle se většinou stane, když je ulomenej jeden datovej pin v usb konektoru. Nebo utrženej s tišťáku.

kdyz ale dam kabel do navigace tak na navigaci zacne svitit obrazek propojeni.kabel i navigaci jsem kontroloval a nevypadá to že by tam bylo něco urvaného.
  • 0

#1069 Teddy Team

Teddy Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 8:16

Teddy Team napsal/a:

Bublina6 napsal/a:
Tohle se většinou stane, když je ulomenej jeden datovej pin v usb konektoru. Nebo utrženej s tišťáku.

kdyz ale dam kabel do navigace tak na navigaci zacne svitit obrazek propojeni.kabel i navigaci jsem kontroloval a nevypadá to že by tam bylo něco urvaného.

tak dnes třeba jsme to zase zkusil a disk a navigvace se v PC na pár vteřin ukázali a pak nic :(
  • 0

#1070 Bublina6

Bublina6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 10:37

No to muže být ono, na chviličku se ukáže, pak se nožička v konektoru malinko hne, vznikne tam přechodový odpor a disk zase zmizne. Počítač pak napíše "usb zařízení nebylo rozpoznáno", protože jeden datový fous připojený má, tak ví, že má něco připojeného ale druhý ne, tak už nezjistí co. Přesně takhle se mi chovalo PDAčko, rozebral jsem ho, přiletoval nožičku a bylo to ok. Nebo můžeš mít ještě nalomený kabel, zkus použít jiný. Ještě by jsi moh zkusit pripojit navigaci k pc a lehce zatlačit (jakoby ho vyhnout smerem před nebo za navigaci) na konektor na kabelu u navigace, jestli se nepripojí.
  • 0

#1071 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 7:07

konektor v hajzlu sem to na colorau reklamoval dvakrat
  • 0

#1072 Teddy Team

Teddy Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 22:06

Už se mi to párkrát stalo ale ted už zase nevím co stím.nahral jsme soubor GPX s keškama ale na mapě v GPS se ukazuje třeba jen stage parkoviště apod.klasická tradička se tam neobjeví a ani v přehledu kešek nic není .nevíte co stím?
  • 0

#1073 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 6:48

Teddy Team napsal/a:
Už se mi to párkrát stalo ale ted už zase nevím co stím.nahral jsme soubor GPX s keškama ale na mapě v GPS se ukazuje třeba jen stage parkoviště apod.klasická tradička se tam neobjeví a ani v přehledu kešek nic není .nevíte co stím?

A nemas jich uz v GPS vic nez povoleny limit?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama