Přejít na obsah


Fotka

FTF stats?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 11:57

Nešlo by nějak geostatgen přizpůsobit na vytváření i FTF statistiky?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#2 pynosol

pynosol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 12:14

Zdravim, statistiku je mozno udelat jakoukoli, jen u te kesky musi byt uvedeno ze jsi ji nalezl jako FTF. Takze pridat kesce nejaky priznak. jinak se ted omlouvam za delsi necinost pri vyvoji. mam ted zkouskove tak toho moc nestiham. a ani chodit lovit :( hned pristi tyden bych na tom mel byt lip. dekuji za strpeni
  • 0

#3 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 12:39

V POHODE JEN ME TO TED NAPADLO..STEJNE VETSINA LIDI U SVYCH FTF LOGU TO FTF ZMINI:-) MOZNA BY BYL PROBLEM KDYZ SE PAK DO LOGU PISE NAPR..:CELKEM ME MRZI ZE JSEM NEJEL NA FTF, ALE JINAK DNES NALEZENO BEZ PROBLEMU IKDYZ JSEM AZ PATEJ..NAPRIKLAD..TO BY ASI DELALO NEPLECHU
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 12:41

pynosol napsal/a:
Zdravim,
statistiku je mozno udelat jakoukoli, jen u te kesky musi byt uvedeno ze jsi ji nalezl jako FTF. Takze pridat kesce nejaky priznak.

jinak se ted omlouvam za delsi necinost pri vyvoji. mam ted zkouskove tak toho moc nestiham. a ani chodit lovit :( hned pristi tyden bych na tom mel byt lip. dekuji za strpeni


Já bych zrovna tyhle závody moc nepodporoval, už teď tomu spousta lidí přikládá větší důležitost, než to má :-(

Není ale zase takový problém si dát textovou poznámku do GeoGetu.
Nebo by to mohl být i jeden z plánovaných "flags" u keše.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 munu

munu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 13:59

pynosol napsal/a:
Zdravim,
statistiku je mozno udelat jakoukoli, jen u te kesky musi byt uvedeno ze jsi ji nalezl jako FTF. Takze pridat kesce nejaky priznak.

jinak se ted omlouvam za delsi necinost pri vyvoji. mam ted zkouskove tak toho moc nestiham. a ani chodit lovit :( hned pristi tyden bych na tom mel byt lip. dekuji za strpeni


Já se taky přimlouvám za FTF statistiku. Ať si každý zváží, jestli si ji povede, nebo ne.
Dala jsem si příznak pomocí write note, SQL dotaz v GeoStatGenu na tom funguje, takže co takhle přidat i jedno GeoStatItem? Je to moc práce? V čem a jak jsou vlastně ty itemy psané?
  • 0

#6 munu

munu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2008 - 14:00

Prosím aspoň nějakou odpověď. Stačí i "běž do ... s ftf statistikou". Pořád lepší, než žádná odpověď :(
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2008 - 15:06

Ono je to trosku jinak. V soucasne dobe by reseni bylo ponekud komplikovanejsi a z hlediska GeoStatGenu velmi neefektivni. Nicmene druha generace GeoGetu (ktere se ale budu moci zacit poradne venovat az nekdy behem dubna...) prinese mnoho novych zajimavych vlastnosti, ktere mimo jine prinesou i elegantni reseni tohoto problemu. Takze zkus jeste nejaky cas vydrzet...
  • 0

#8 munu

munu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2008 - 0:00

Dik, tak to uz se na tu druhou generaci tesim :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama