Přejít na obsah


Fotka

Vyšehradští jezdci (GC136TA) dnes (14.1.) v 19:15


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 18:08

Najde se někdo, kdo by se mnou vyrazil? I když nevím, jestli seberu odvahu... :)
  • 0
Berda

#2 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2008 - 18:08

Ale prosimte, je jen o maly kousek vys nez MB Albertov. :) Zkus napsat primo Airspotterovi... viz jeho log v listingu.
  • 0

#3 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 6:39

No, jenom o fousek... :) Hlavně se dostat na první stanoviště... Ale stejně jsem neměl dobrej pocit, byl jsem tam v těch čtvrt na osm a při tom provozu je to docela risk, že někdo zavolá policajty... :)) Ale jinak díky za radu, Airspotterovi jsem napsal, tak uvidím, jestli se domluvíme...
  • 0
Berda

#4 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 9:39

První stanoviště je v pohodě, dokonce jsme včera měli při odlovu i jednu projíždějící policejní hlídku, ale nevšimla si mě, zřejmě to bylo tím, že Ilona stála dole, takže pro odlov je určitě lepší jít ve dvou osobách různého pohlaví a tu nežnější polovinu nechávat dole a spoléhat na to, že policejní hlídka budou muži :D, v našem případě tomu tak bylo.
  • 0

#5 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 10:00

Většina řidičů kouká do tunelu, jestli se tam s něčím srazí, nebo ne. Problém jsou tedy jen spolujezdci... a tramvaje plné lidí, ty jsou super. :) Na nás tam kdosi i zatroubil, ale doted samozrejme nevíme, jestli nám nadával, nebo zdravil, treba takycacher... :)
  • 0

#6 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 10:14

No, ja jel vcera kolem tramvaji do hospody, takze jsem vas tam vsechny videl :P. Je ale fakt, ze ta tramvaj tam vetsinou projede tak rychle, ze si nikdo ani neuvedomi, co a proc tam kdo dela... a pak zajede to tunelu a je po vsem ;)
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#7 george8011

george8011

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2008 - 11:08

Ja tam byl dnes ve 2:30 rano. Jezdili jen taxiky a policajti. Chce si to vychytat cervenou u Podolsky vodarny, od centra si vas nikdo nevsimne a nahoru to potom vybehnout, chytu je tam dost. Me projelo policejni auto kdyz jsem byl asi v polovine, asi si me nevsimli, protoze vubec nereagovali. Uz jsem vymyslel vymluvy, protoze takovahle paradni keska se proflaknout nesmi.
  • 0

#8 BiDaK-57540

BiDaK-57540

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2012 - 16:18

Ahoj všem, sice se toto téma tváří jako mrtvé, ale přesto se zeptám. Je možné tuto cache odlovit aniž bych byl premium member? díky za odpověď.
  • 0

#9 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2012 - 16:27

BiDaK napsal/a:
Ahoj všem,
sice se toto téma tváří jako mrtvé, ale přesto se zeptám.
Je možné tuto cache odlovit aniž bych byl premium member? díky za odpověď.


Příště až se budeš chtít zeptat na něco, založ nové téma, ono oživovat 4 roky staré není zrovna ideální. Co se týče vhodnosti odlovu této keše, každý má jiný názor na odlov PM keší BM. Pro tebe by měl být jediný relevantní názor ownera této keše a tím je Mel-Man.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#10 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2012 - 21:01

myslím, že kamarád PM může BM vzít na odlov čehokoli.
  • 0

#11 BiDaK-57540

BiDaK-57540

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2012 - 18:57

Žádného PM kamaráda bohužel nemám a kvůli jedné zajímavé keši mi přijde zbytečné vyhazovat peníze oknem. Každopádně díky chlapi, zkusím napsat Mel-Manovi jakého je názoru. :) PS: jak si přejete, příště založím nové téma (ale většinou se to na fórech praktikuje oživením starého)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama