Přejít na obsah


Fotka

geoget - nastavení serveru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 yankee

yankee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2008 - 22:34

Dobrý den, jsa začátečník, nepodařilo se mi ani po několika dnech hledání v tomto fóru nastavit v Geoget/tools/settings kartu getting data. Předpokládám, že to je důvod, proč se mi po zadání kodu keše nezobrazí její souřadnice ani název ?? :o( díky za radu
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2008 - 23:08

tato karta slouzi na automaticke tahani PocketQueries ze-mailove schranky. Pokud nejsou platici clen geocaching.com, tak te tato funkce nemusi vubec zajimat, je ti totiz k nicemu.

Informace i kesi se ti ukazi az tehdy, kdy ty informace do geogetu naimportujes. Je to vysvetlene tady:
http://geoget.ararat...hp/doc:starting
  • 0

#3 yankee

yankee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2008 - 23:16

ještě jeden dotaz - cache se mi v Geoget neukáže dokud nezadám přes new cache její GC číslo, i když mám příslušný loc file stažený a naimportovaný - nebo to nějak jde? díky
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2008 - 23:31

viz. http://geoget.ararat....php/doc:import

... on LOC soubor neobsahuje skoro zadne uzitecne informace, slouzi hlavne na ladovani souradnic. K importu potrebnych informaci potrebujes pocketquery, HTML listing nebo HTML seznam kesi.
  • 0

#5 yankee

yankee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2008 - 11:35

Díky za radu, už jsem pochopil princip GPX importu a funguje to. Jen jsem měl představu, že po naimportování GPX souboru se "automaticky" zobrazí nový řádek s keší. Teď jedině, když ručně zadám "nová keš" a tam její GCxxx. Umí to Geoget? (nebo si sedím na vedení...?)
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2008 - 11:46

nekde si na necem sedis. ;) GPX soubor totiz muze obvsahovat i stovky kesi najednou. Ale kazdopadne, pokud je to GPX z www.geocaching.com, pak nikam nic zadavat nemusis, jeho importovanim ma Geoget vsechny potrebne informace! Import sam o sobe nic nezobrazuje, import dela import do databaze, nic vic! Na zobrazovani slouzi filtrovani (provadi se i automaticky po startu aplikace, nezmenil-li sis to) nebo vyhledavani.
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2008 - 11:48

.. jeste bych doplni, to zobrazovani funguje s celou databazi, ne jen s poslednim importem. Import slouzi na aktualizaci databaze.
  • 0

#8 yankee

yankee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2008 - 12:06

tedy dobrá, podívám se ještě na to filtrování... díky za trpělivost
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2008 - 13:30

jeste si zkontroluj, jestli vubec pouzivas posledni verzi geogeta... posledni je ted z vikendu verze 1.2.5.
  • 0

#10 yankee

yankee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2008 - 11:18

Ha, s novou verzí Geogetu už to funguje, paráda, díky!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama