Přejít na obsah


Fotka

Vlastní ikonka TB


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
25 odpovědí na toto téma

#1 Flipper77

Flipper77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)
  • LocationJižní Morava a Záhorie

Publikováno 30 leden 2008 - 20:10

Nikde jsem nenašel ,tak se zeptám...Jde a pokud ano,tak jakým způsobem,získat k vlastnímu TB ikonku?Něco jako mají Jeep4x4 apod.Děkuji za odpovědi,jsem začátečník,tak se ptám...
  • 0
To musí bavit!

#2 Eyesight

Eyesight

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2008 - 23:32

Myslím, že je to svázané spíš s GC, než s TB... Pokud si necháš vyrobit trackovatelný GC od výrobce spolupracujícího s GC.com, měli by Ti nabídnout ikonku v rámci ceny celé zakázky. O personifikovaných ikonkách TB jsem ještě neslyšel.
  • 0

#3 Eyesight

Eyesight

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2008 - 23:34

Flipper77 napsal/a:
,jsem začátečník,tak se ptám...


Teď si mě dostal :) Od kdy se chceš pokládat za "slabě pokročilého"? Po první tisícovce? ;)
  • 0

#4 Flipper77

Flipper77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)
  • LocationJižní Morava a Záhorie

Publikováno 31 leden 2008 - 8:37

Eyesight napsal/a:

Flipper77 napsal/a:
,jsem začátečník,tak se ptám...


Teď si mě dostal :) Od kdy se chceš pokládat za "slabě pokročilého"? Po první tisícovce? ;)

Nepovažuji se za profíka,když "lovím"pouze rok a nálezů mám málo...Jen mě zajímá,jak ke svému již do oběhu danému TB,přidám jeho originální ikonku,ať tam není ta placka...
  • 0
To musí bavit!

#5 takerudavis

takerudavis

    TakeruDavis

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 9:39

u TB je vždy placka, jedinou výjimku dělají snad jen Unite for Diabetes, ale předpokládal bych, že v tom případě už jde spíš o jakéhosi hybrida mezi TB a GC. u TB máš ale jinak vždy tu placku. jedinou možností by bylo objednat si GC a TB a nechat někoho aby ti na TB smazal původní číslo a vyryl na to číslo z GC, jinak to asi nepůjde
  • 0

#6 takerudavis

takerudavis

    TakeruDavis

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 9:49

...ačkoliv tím by se výroba ikonovaného TB hodně prodražila. ale třeba by stačilo jen nechat vyrobit takovou GC (ne TB ), která by měla požadovanou ikonku a vzhledově by vypadala jako TB a taky bys ji tak použil
  • 0

#7 Flipper77

Flipper77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)
  • LocationJižní Morava a Záhorie

Publikováno 31 leden 2008 - 9:57

takerudavis napsal/a:
u TB je vždy placka, jedinou výjimku dělají snad jen Unite for Diabetes, ale předpokládal bych, že v tom případě už jde spíš o jakéhosi hybrida mezi TB a GC. u TB máš ale jinak vždy tu placku. jedinou možností by bylo objednat si GC a TB a nechat někoho aby ti na TB smazal původní číslo a vyryl na to číslo z GC, jinak to asi nepůjde

Asi jsem to napsal špatně,ale mě nejde o kovovou placku,ale o ikonu,která znázorňuje TB,některé TB mají třeba auto atd...
  • 0
To musí bavit!

#8 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 10:08

Asi to nejde. Jeep je výjimkou, protože jeho výrobce zřejmě massivně zasponzoroval Groundspeak (čím asi Jeremy jezdí ;-) a proto má svojí speciální ikonku. Ostatní TB jsou jednoho typu, proto mají všechny stejnou ikonu.
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 11:03

Možná další téma do wiki: GC může mít svoji ikonku, TB ne a basta. :-)
  • 0

#10 Flipper77

Flipper77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)
  • LocationJižní Morava a Záhorie

Publikováno 31 leden 2008 - 14:16

sobikovi napsal/a:
Možná další téma do wiki: GC může mít svoji ikonku, TB ne a basta. :-)

Něco bych klidně zaplatil,pokud bych odlišil svůj TB od ostatních.Hláška GC ano,TB ne mě neodradila;).Myslím,že by to brali i ostatní,kdyby to bylo reálné...
  • 0
To musí bavit!

#11 kyknos

kyknos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 14:26

Asi jsem kacíř, ale nestálo by za to vytvořit systém, který by umožňoval TB/GC/.. posílat s libovolnou ikonkou a s číslem vygenerovaným zdarma? :)
  • 0

#12 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 15:01

kyknos napsal/a:
Asi jsem kacíř, ale nestálo by za to vytvořit systém, který by umožňoval TB/GC/.. posílat s libovolnou ikonkou a s číslem vygenerovaným zdarma? :)


Tak to jsem zvědav. Kde by se pak tyto ikonky zobrazovaly? Na 100% by to na geocaching.com nebylo :-)
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#13 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 15:02

Flipper77 napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Možná další téma do wiki: GC může mít svoji ikonku, TB ne a basta. :-)

Něco bych klidně zaplatil,pokud bych odlišil svůj TB od ostatních.Hláška GC ano,TB ne mě neodradila;).Myslím,že by to brali i ostatní,kdyby to bylo reálné...


Prostě to ber tak. TB je jeden typ placky a jeden typ kódu -> jedna ikonka. GC jsou různých typů -> různé ikonky.
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#14 kyknos

kyknos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 15:05

že bych byl doménový fetišista to nemohu říci :) geocachingu se věnuji týden, ale už jsem si všiml existence několika různých oborových domén :)
  • 0

#15 Flipper77

Flipper77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)
  • LocationJižní Morava a Záhorie

Publikováno 31 leden 2008 - 15:37

xpj napsal/a:

Flipper77 napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Možná další téma do wiki: GC může mít svoji ikonku, TB ne a basta. :-)

Něco bych klidně zaplatil,pokud bych odlišil svůj TB od ostatních.Hláška GC ano,TB ne mě neodradila;).Myslím,že by to brali i ostatní,kdyby to bylo reálné...


Prostě to ber tak. TB je jeden typ placky a jeden typ kódu -> jedna ikonka. GC jsou různých typů -> různé ikonky.

Jen jsem chtěl zjistit možnosti,není to otázka mého geoživota...nejde,tak nejde...Všem děkuji za odpovědi;)
  • 0
To musí bavit!

#16 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 17:38

Flipper77 napsal/a:

xpj napsal/a:

Flipper77 napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Možná další téma do wiki: GC může mít svoji ikonku, TB ne a basta. :-)

Něco bych klidně zaplatil,pokud bych odlišil svůj TB od ostatních.Hláška GC ano,TB ne mě neodradila;).Myslím,že by to brali i ostatní,kdyby to bylo reálné...


Prostě to ber tak. TB je jeden typ placky a jeden typ kódu -> jedna ikonka. GC jsou různých typů -> různé ikonky.

Jen jsem chtěl zjistit možnosti,není to otázka mého geoživota...nejde,tak nejde...Všem děkuji za odpovědi;)


No možná by bylo řešení vzít trekovací číslo z nějakého ztraceného GC . Na nějaký plech vybouchat trekovací číslo a nějaké to povinné psaní a pustit to do světa.
  • 0
Kolo jede

#17 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 17:44

To by šlo, ale nemohl by ovlivnit tu ikonu - tu by prostě zdědil po GC.
  • 0

#18 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 17:50

LiborH napsal/a:
To by šlo, ale nemohl by ovlivnit tu ikonu - tu by prostě zdědil po GC.

To je jasná věc. Jelikož dělám rytectví tak jsem se o to jeden čas zajímal, ale když jsem viděl cenu asi 180$ za ikonu a trekčíslo, tak jsem to vzdal. Jo a ještě toho musí být série asi 50 mincí, čili originál neberou. Možná už je to jinak, ani nevím kde jsem to čet.
  • 0
Kolo jede

#19 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 18:05

Vzhledem k tomu, že jsem nedávno zajišťoval výrobu plzeňských GC, dovolím si přispět svou troškou do mlýna. :) Na Groundspeaku je možné zaregistrovat (nechat si přidělit) sérii minimálně 100 trackovacích čísel. Pokud chcte ke své sérii čísel mít svou ikonku, musí to být série min. 250 čísel. Jestli si necháte vyrobit klasické mince nebo něco jako přívěsky (travel lizzard, travel slug), to už je jedno. Podstatný je počet - vlastní ikonka = série 250 ks. Snad jen ještě, že vzhled plánovaného produktu musí před přidělením série čísel GroundSpeak schválit... :)
  • 0

#20 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 18:11

Venca68 napsal/a:
Vzhledem k tomu, že jsem nedávno zajišťoval výrobu plzeňských GC, dovolím si přispět svou troškou do mlýna. :)
Na Groundspeaku je možné zaregistrovat (nechat si přidělit) sérii minimálně 100 trackovacích čísel. Pokud chcte ke své sérii čísel mít svou ikonku, musí to být série min. 250 čísel.
Jestli si necháte vyrobit klasické mince nebo něco jako přívěsky (travel lizzard, travel slug), to už je jedno. Podstatný je počet - vlastní ikonka = série 250 ks. Snad jen ještě, že vzhled plánovaného produktu musí před přidělením série čísel GroundSpeak schválit... :)

Aha tak dokonce 250 ks. a cena?
  • 0
Kolo jede




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama