Přejít na obsah


Fotka

geoget: mapa apod.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 kires

kires

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2008 - 23:56

Ahoj, geoget nepoužívám dlouho, tak bych se chtěl zeptat na pár věcí: 1) Na zmiňovanou integrovanou mapu v geogetu. je tam možné nějak zjišťovat souřadnice na kterých je kurzor a podobně, či měřit vzdálenosti...?? V jakém programu by šlo toto dělat v mapách i bez přístupu na internet?? 2)Ještě bych se chtěl zeptat jestli jsou nějaké další pluginy kromě geostatgen:@u?? 3)K čemu jsou a jak se dají využít makra?? Díky za odpovědi, nejspíše otázky jsou triviální ale moc si s počítačem nerozumim. Jinak díky za mnou hojně používanou alternativu k gsaku.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2008 - 8:49

1) souradnice kurzoru se ti na te mape prece ukazuje, ty nemas ta modra cisilka hned pod mapou vlevo? (poznamka: ve Firefoxu funguje mapa mnohem lepe nez v IE!) Merit vzdalenosti tam nejde, ale kdo vi, treba to v nejake z dalsich verzi pujde. ;)
Pokud nehcces byt online, pak to musis delat v pamach, ktere mas nahrane v pocitaci... treba nejake mapy v Oziexploreru, nebo v mapach od PJsoftu, ci neco takoveho.

2) existuji jeste ruzne pluginy pro export. ektere jsou na strankach geogetu, jine (plus ruzne modifikace) se objevuji tady ve forech.

3) moznosti makrojazyka jsou siroke. Pomoci maker jde pridavat ci modifikovat format exportu, pridavat funkce do hlavgniho okna ci do okna s vypisem listingu, nebo treba take lze zajistit, aby geoget po spusteni provedl automaticky nejake operace. viz.: http://geoget.ararat...u.php/doc:macro

  • 0

#3 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 20:52

Mám dotaz: nějakou dobu, asi týden nebo dva mi nefunguje v geogetu mapa. Otevře se mi stránka s mapou, ale místo mapy je tam šedá plocha a dole ve stavovém řádku mi to píše:" Na stránce se vyskytla chyba" Kde může být chyba? díky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama