Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2009


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
263 odpovědí na toto téma

#221 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 9:26

Bud tak hodny a smaz ty logy cos vsude mozne rozesel, myslim ze kolonka vlevo v projektech ti muze stacit a davat na server GC.COM takto nezkryte reklamu je silne nefer vuci majiteli serveru a krom toho se neslucuje s pravidly ktera jsi odsouhlasil.

Tim nerikam ze bych mel neco vuci Vasemu pocinu vytvorit Geokalendar ale tohle uz je jaksi MOC!

Zdravi a pozdravuje MadDog


Ahoj!
Nemohu souhlasit. Proc? Jeste stale mi chodi objednavky od lidi kteri se teprve ted dozvedeli o existenci kalendare, maji z nej radost a moc ho chteji mit doma. Reklamy tedy bylo malo. Pokud je slovo "reklama" u teto nevydelecne cinnosti vubec na miste. Delam to pro radost, a to hlavne pro radost tech, kterym to bude viset na stene. Pridej se! Taky budes mit radost! Uvidis, jaky je to krasny pocit.
Mam pred sebou jeste hodne prace s distribuci. Zabalit, nadepsat adresy a poslat vsechny kalendare bude dost prace. Ale radostne prace. Pomuzes mi? Pojd do toho, uplne to zmeni tvuj pohled na vec!
  • 0
Via est scopus!

#222 matlas

matlas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 10:17

pazitka napsal/a:
.... nadepsat adresy a poslat vsechny kalendare bude dost prace. ...


ona to za tebe nepíše tiskárna na lepicí štítky?
jistě máš adresy v tabulce nebo databázi. nebo snad ke každému píšeš osobní věnování? :)

jsou těch kalendářů stovky? popisuješ to skoro jako kdybys toho expedoval kamion. :)

a s tou reklamou mi to taky přijde nefér. Ať to děláš z jakýchkoli pohnutek (ten kalendář),
ať z toho máš nebo nemáš nějaký zisk, stejně je ta masivní reklama tak trochu "svezení se na vlně" návštěvnosti a popularitě jiného cizího projektu. Jestli jsi s nimi ale domluvený, pak je to samozřejmě jiná. Pak se omlouvám.

Btw. MadDog asi nemyslel, že to máš stahnout kvůli tomu, že je po termínu. Spíš právě kvůli té parazitující reklamě.
  • 0

#223 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 10:34

pazitka napsal/a:
Nemohu souhlasit. Proc? Jeste stale mi chodi objednavky od lidi kteri se teprve ted dozvedeli o existenci kalendare, maji z nej radost a moc ho chteji mit doma. Reklamy tedy bylo malo.


Souhlasím s Mad Dogem, reklamy si myslím, že bylo až dost a bylo by slušné alespoň pořadateli eventu napsat, zda tam smíš hodit odkaz na svůj kalendář, či ne. Rozmýšlel jsem se zda to smazat u našeho eventu, nakonec jsem ti to tam nechal.
  • 0

#224 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 10:46

matlas napsal/a:

pazitka napsal/a:
.... nadepsat adresy a poslat vsechny kalendare bude dost prace. ...


ona to za tebe nepíše tiskárna na lepicí štítky?
jistě máš adresy v tabulce nebo databázi. nebo snad ke každému píšeš osobní věnování? :)

jsou těch kalendářů stovky? popisuješ to skoro jako kdybys toho expedoval kamion. :)

a s tou reklamou mi to taky přijde nefér. Ať to děláš z jakýchkoli pohnutek (ten kalendář),
ať z toho máš nebo nemáš nějaký zisk, stejně je ta masivní reklama tak trochu "svezení se na vlně" návštěvnosti a popularitě jiného cizího projektu. Jestli jsi s nimi ale domluvený, pak je to samozřejmě jiná. Pak se omlouvám.

Btw. MadDog asi nemyslel, že to máš stahnout kvůli tomu, že je po termínu. Spíš právě kvůli té parazitující reklamě.


Ani mne nepřekvapuje, že po prvotním nadšení s tím úplně prvním kalendářem to vyšumělo do stavu, kde se pouze rejpáci z fóra negativně vymezují k tomu, že někdo něco udělal.

Docela by mne zajímalo, kdo udělá kalendář příští rok. Připadá mi, že asi nikdo.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#225 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 12:32

kolombo napsal/a:
Ani mne nepřekvapuje, že po prvotním nadšení s tím úplně prvním kalendářem to vyšumělo do stavu, kde se pouze rejpáci z fóra negativně vymezují k tomu, že někdo něco udělal.


Mno nevim na zaklade ceho jsi mne vyhodnotil jako rejpalka z fora, jestli na zaklade jednoho prispevku? Promin ale na to jsem musel reagovat.

A za 2. jsi nepochopil evidentne to co jsem psal. nevyjadruji se negativne k tomu ze nekdo neco udelal, jen mi proste vadi ze se porusujou nejaka pravidla, jak vidis z reakce Chemica77 tak to evidentne Parzitka nema domluvene ani s Groundspeekem ani s poradateli eventu. Groundspeek se negativne vyjadruje i byt k blbe nabidce ubytovani v ramci listingu k eventu. Tato Pazitkova nabidka ikdyby to rozesilal zdarma je proste reklama se vsim vsudy a tak nema ani v listingu ani v logu co delat.

Pazitka: Nemam nic proti kalendari, chvalim jej, znam co to je delat pro nekoho neco pro radost. To ze cena je "za naklady" je mi jasne, delam v oboru a dovedu si predstavit co to stoji udelat takovou malou serii at uz to tisknes "na svem" nebo kdekoliv v tiskarne. Proste mi vadi jen to "spamovani" na eventovych strankach. Pokud mas zajem a posles mi adresy, tak neni problem abych ti je vytiskl a poslal nekam na adresu, milerad to udelam. Bohuzel vzhledem k tomu ze predpokladam "zpracovavas" to v Liberci ti asi jinak pomoct nemohu, nebot jsem docela pracovne vytizen.
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#226 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 12:50

kolombo napsal/a:
Ani mne nepřekvapuje, že po prvotním nadšení s tím úplně prvním kalendářem to vyšumělo do stavu, kde se pouze rejpáci z fóra negativně vymezují k tomu, že někdo něco udělal.


Neřekl jsem ani slovo proti tomu, že se Pažitka pustil do práce s novým kalendářem. Naopak jsem byl překvapen jak lehce mu to vše klaplo. Za to mu dávám palec nahoru.

Ale můj a Mad Dogovo příspěvek byl, ale zcela o něčem jiném. To je třeba odlišit. ;)
  • 0

#227 matlas

matlas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 12:51

kolombo: ke kalendáři, ať jej dělá kdokoli mám od začátku neutrální postoj. Po prvotním nadšení na začátku roku a poté co opadlo jsem jako "rejpák z fóra" sedl a vyrobil kapesní kalendářík. Vystavil jsem jej volně ke stažení na svých stránkách. Ale to je jedno. Možná jsi ho taky viděl. Dal jsem ho volně k dispozici aniž bych mu po celém světě dělal masivní reklamu. Co jsi udělal ty, že ti to dává právo napadat lidi? Jádrem mého předchozího sdělení nebyla kritika kalendáře. Ten je moc pěkný. Nemít už na příští rok kalendářů asi pět, koupil bych si ho sám. Já se pozastavil nad tím způsobem reklamy a jeho obhajobou. Ta dle mého názoru není správná. Ostatně v předchozím postu to krásně shrnul MadDog. MadDog: všiml jsem si, že rejpal je vždy ten, kdo nesouhlasí s (byť mlčící) většinou. Možná proto. :)
  • 0

#228 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 13:07

chemic77 napsal/a:

kolombo napsal/a:
Ani mne nepřekvapuje, že po prvotním nadšení s tím úplně prvním kalendářem to vyšumělo do stavu, kde se pouze rejpáci z fóra negativně vymezují k tomu, že někdo něco udělal.


Neřekl jsem ani slovo proti tomu, že se Pažitka pustil do práce s novým kalendářem. Naopak jsem byl překvapen jak lehce mu to vše klaplo. Za to mu dávám palec nahoru.

Ale můj a Mad Dogovo příspěvek byl, ale zcela o něčem jiném. To je třeba odlišit. ;)


Jen zopakuji tohle:

Docela by mne zajímalo, kdo udělá kalendář příští rok. Připadá mi, že asi nikdo.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#229 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 13:11

MadDogTeam napsal/a:
A za 2. jsi nepochopil evidentne to co jsem psal. nevyjadruji se negativne k tomu ze nekdo neco udelal, jen mi proste vadi ze se porusujou nejaka pravidla, jak vidis z reakce Chemica77 tak to evidentne Pazitka nema domluvene ani s Groundspeekem ani s poradateli eventu.

Nemam to domluvene. Z meho pohledu je kalendar radost pro vsechny. Stejne jako ty zakladas cache pro vsechny, stejne jako nekdo jiny organizuje event pro vsechny, tak ja delam kalendar pro vsechny. Pro radost. Mam za to, ze organizator eventu to pochopi stejne jako ja, a tu radost rad zprostredkuje dal.
Pokud se moje aktivita nekoho dotkla, timto se co nejuprimneji omlouvam, myslel jsem to dobre.

No a nas velky Groundspeak? To je velke tema, do jineho vlakna.
  • 0
Via est scopus!

#230 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 13:13

matlas napsal/a:
.... nadepsat adresy a poslat vsechny kalendare bude dost prace.

ona to za tebe nepíše tiskárna na lepicí štítky? ...


Diky za napad :-) Samozrejme ze to tak budu muset udelat! Mensi problem je, ze jeste nevim jak, tusim ze se to jmenuje "hromadna korespondence", ale jak to funguje ... jesli s tim mate nekdo nejake zkusenosti, rad se necham poucit ... navod by byl super. Adresy mam v excelu.

A ted k tomu rozsahu prace. Pocitej hodiny.
- prepsat vsechny ty adresy z objednavek do tabulky
- sehnat stitky, jeste ani nevim jake
- pripravit tisk a vytisknout
- zabalit balicky
- nalepit stitky
- odnest na postu
  • 0
Via est scopus!

#231 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 13:26

chemic77 napsal/a:
Souhlasím s Mad Dogem, reklamy si myslím, že bylo až dost a bylo by slušné alespoň pořadateli eventu napsat, zda tam smíš hodit odkaz na svůj kalendář, či ne. Rozmýšlel jsem se zda to smazat u našeho eventu, nakonec jsem ti to tam nechal.


Diky zes to tam nechal. Reklamy bylo malo, a byla nezbytne nutna. K dosazeni one "lidove" ceny je treba nechat vyrobit jisty minimalni pocet kusu. A bohuzel, jsem toho poctu nemohl dosahnout pouze "reklamou" na gc.cz. Ocekaval jsem vetsi zajem, bohuzel, nebyl. Cim to je? Cte snad tato fora malo lidi? Proc je tomu tak?

Bohuzel jsem do svych stranek nedal zadne statistiky typu google analytics, takze ted nevim, odkud se zajemci o kalendar generovali. Nicmene, bylo mozne sledovat, jak po kazde moji "reklamni" aktivite prichazeji nove objednavky.

Chtel bych na tomto miste podekovat vsem, kteri muj zamer vzali za svy, vysli mi vstric, a pomohli mi s inzerci na svych severech. Děkuji!
  • 0
Via est scopus!

#232 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 13:32

Neřekl jsem ani slovo proti tomu, že se Pažitka pustil do práce s novým kalendářem. Naopak jsem byl překvapen jak lehce mu to vše klaplo. Za to mu dávám palec nahoru.


Děkuji. Bohuzel, ne vsechno slo lehce, a z meho pohledu je to neuspesna akce. Nektere predpoklady se nenaplnily. Ale hodne jsem se naucil. A to ve vsech smerech. Bude-li nekdy nejake priste, a ja budu opet pozadan ... :-)

Ocekaval jsem i nejake negativni reakce. Bohuzel se na to neda dostatecne pripravit, nastesti jich nebylo mnoho.
  • 0
Via est scopus!

#233 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 13:35

Pokud mas zajem a posles mi adresy, tak neni problem abych ti je vytiskl a poslal nekam na adresu, milerad to udelam.


Pokud jsi tuhle nabidku myslel vazne, dekuji za ni, a rad bych ji vyuzil. I ja mam strasne malo casu.
  • 0
Via est scopus!

#234 matlas

matlas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 13:35

pazitka napsal/a:

Diky za napad :-)

nemáš zač. rád jsem pomohl. :)

pazitka napsal/a:
A ted k tomu rozsahu prace. Pocitej hodiny.
...


půl dne při 400 adresách?
teda bez toho čekání na poště. To je jedna velká neznámá. Teda alespoň v našem městečku.
Ono to ale bude všude stejné. :(
  • 0

#235 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 14:15

kolombo napsal/a:
Jen zopakuji tohle:

Docela by mne zajímalo, kdo udělá kalendář příští rok. Připadá mi, že asi nikdo.


Ale o tom nepadlo z mé strany ani slovo.
  • 0

#236 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 14:28

pazitka napsal/a:
Diky zes to tam nechal.
Chtel bych na tomto miste podekovat vsem, kteri muj zamer vzali za svy, vysli mi vstric, a pomohli mi s inzerci na svych severech. Děkuji!


Pažitka se nám nějak rozepsal. :) Ale je dobře, že se ke kritice postavil jako chlap a vzal to sportovně. :)

A tak děkuji za vysvětlení stávající situace. Sice by bylo lepší, kdyby jsi autorům eventů napsal pár řádek, ale i tak nyní chápu tvé počínání. Co se týče reklamy a postoj GS, tak se do toho nemá cenu pouštět hlouběji. :) Doufám, že tvá práce dopadne dobře a vše se bude líbit.
Tímto bych to z mé strany uzavřel.

A pokud by jsi potřeboval pomoci, tak jsem stejně jako Mad Dog připraven ti pomoci alespoň s natištěním adres. Pár desítek bych v práci zvládnul udělat. V případě zájmu piš na můj email skrze profil.
  • 0

#237 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2008 - 15:06

pazitka napsal/a:

Pokud mas zajem a posles mi adresy, tak neni problem abych ti je vytiskl a poslal nekam na adresu, milerad to udelam.


Pokud jsi tuhle nabidku myslel vazne, dekuji za ni, a rad bych ji vyuzil. I ja mam strasne malo casu.


Neni problem, posli mi to a bud ti mohu poslat PDF a ty si vytisknes stitky na samolepici folie do tiskarny a nasledne nastrihas jak budes potrebovat, nebo to muzu udelat ja a poslat ti to postou, zalezi jak budes pospichat nebo potrebovat.
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#238 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 23:51

kolombo napsal/a:

bob&bobek napsal/a:
Pracovní název je prozatím Duchové Jizerských hor.
Prozatím se finalizuje, náhled by měl být k dispozici příští týden.
Vzal jsem to trochu z jiného soudku a vsadil jsem na ...., no nehte se překvapit
V kalendáři budou umístěné také nejhezčí coiny z letošního prodeje a i CWG,které jsme měli tu čest vyrobit.


Jak to vypadá s touhle verzí geo-kalendáře ???


Práce až nad hlavu...
Skenujeme do kalendáře mince a jaksi jsem nepočítal,že se budou muset prořezávat i některé vnitřky.
Něketří majitelé CWG nereagovali na mou žádost o povolení vložení,tak se doháněli jiní.
Dnes mám na stole první náhled.
Pár detailů ještě doladíme a když to bude ok, tak koncem týdne nebo začátkem příštího bude zahájen prodej na www.geocacheshop.cz.
Budu to samozřejmě zde avizovat ale občas mrkněte na shop.
Kalendář nebude nijak omezen počtem výtisků,jsme schopni ho dotisknout v jakémkoliv množství.
  • 0

#239 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 8:33

Jen upozornuji ze pokud nekdo nestacil objednat u Pazitky kalendar, bude k nakupu na mem obchode www.gcshop.eu. Bude jich par skladem. Pokud ma nekdo jiz ted zajem, je mozne si jej objednat dopredu a jakmile mi prijde na sklad, obratem zasilam. Nebo si jej budete moci vyzvednout v home office.

jinak já se ho už nemůžu dočkat, už teď mu hledám krásné místo.
  • 0
Dartanan

#240 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2008 - 18:51

GEO KALENDÁŘ 2009 - Podivní tvorové Jizerských hor

Právě byl zahájen prodej tohoto kalendáře.
Náhledy fotografií a textů jsou na shopu: http://geocacheshop....emart&Itemid=26

Objednávky se přijímají od této chvíle.
Rozesílání kalendářů začne v příštím týdnu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama