Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2009


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
263 odpovědí na toto téma

#61 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 12:46

To: kolombo a kantor. Dííík :D
  • 0
Bješ, bješ, bješ - najdeš další keš!"

#62 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 13:23

kantor napsal/a:
Přimlouvám se taky za ten virtuální,

Takže kde začít ? Pro začátek bych doporučil vytvořit kalendář na 12 měsíců, tj. potřebujeme 12 fotografií + 1 fotografii na titulní stranu.
  • 0

#63 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 13:53

jako pravicovej liberal jsem pro neviditelnou ruku trhu :D konkurence musi byt. je to hybna paka pokroku a kvality a jsem jednoznacne pro. anketa, co tu byla a uz neni, pro vyber jednoho vyrobce byla uprimne dost nestastna a na nakup zajicu v pytlich neodolna;) navic asi pridelala mnoho vrasek vsem zajemcum, kteri to s kalendarem mysli vazne a museli tedy zahlasovat, byt nechteli nikomu uskodit:| dal bych prostor kazdemu, kdo ma chut, cas a penize:D kalendar vyrobit. kazdy at udela kalendar, jak nejlip umi. at ma kazdy zcela volnou ruku ve vyberu fotek, formatu, doplnkovych informaci, CWG, tipu, co jak pouzije a jak zkombinuje atd. atd. - to vse je na producentovi. dle me musi mit navrhar nejakou myslenku, ideu, jak to ma vypadat a k ni musi vse podrizovat - od vyberu fotek az po format. nejde mu do toho nejak "kecat". na nas pak je, urcit ktery kalendar je nejlepsi a ktery si koupime i priste. rad podporim kazdy takovy. nebude jich urcite tolik, abych nevedel kam s nimi;) jen musim vedet co kupuju, resp. za co platim. kazdy, at si svoje podminky stanovi. GCS to uz udelal - necht je ma. vychazi, rekneme, z tradice. dle me je to prilis komplikovane a slozite. a ted fotky. puvodne jsem byl pro, aby bylo mozno uploadovat pouze jednu fotku, nebot se obavam, ze jinak bychom jich mohli vyhodnocovat treba tisic a do toho fakt nejdu:@ tenhle model bych ale urcite zachoval, uz kvuli te tradici s minulym kalendarem a take kvuli serioznosti vuci GCS. nicmene si myslim, ze by mohl existovat jeste jeden "pytel" fotek, kam bychom mohli uploadovat kalendarove geofotky bez omezeni. tenhle pytel by byl pro vsechny producenty, nebyl by zatizen zadnou anketou a lobovanim;) - usetri to cas a nervy vsem - nam kacerum, adminum i vyrobcum.
  • 0

#64 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 14:07

AgentJ napsal/a:
a ted fotky. puvodne jsem byl pro, aby bylo mozno uploadovat pouze jednu fotku, nebot se obavam, ze jinak bychom jich mohli vyhodnocovat treba tisic a do toho fakt nejdu:@

Na základě této informace jsme upravily naše podmínky pro projekt Geokalendář 2009.
PS: kdo má zájem o možnost podílet se na tvorbě virtuálního kalendáře, může použít fotogalerii měsíční Geokalendář 2009.
  • 0

#65 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 14:56

Praktický dotaz: netuším, jak přidat fotku do zmíněné fotogalerie. Nikde nevidím na stránce fotogalerie možnost: přidej fotku, popis, lokaci ..... Také zde nejsou zatím žádné fotky k vidění. Alespoň já je nevidím. Nebo se ještě fotky neposílají?:o díky za info;)
  • 0

#66 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 15:00

NadaK2 napsal/a:
Praktický dotaz:
netuším, jak přidat fotku do zmíněné fotogalerie.

Je potřeba registrace, potom se ta možnost uploadu objeví. Nebo to můžete poslat přes uschovna.cz nebo na mail.
  • 0

#67 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 15:13

No a je to tady - rozhodování o výrobci a typu kalendáře začíná nabírat směr připomínající volbu našeho prezidenta - taková smutná komedie :@ Jak už jsem psal, tak by to chtělo prezentovat ankety, výběr fotek atd. na TOMTO fóru. Tohle rozdělení jeden kalendář možná tady, druhý na stránkách GCS, třetí bůhví kde, k tomu nějaký ten virtuální - no asi ještě bude veselo. Jinak ty podmínky GCS jsou rozumný /až na ty 3 fotky/, ale přesunutí všeho na jejich stránky /s nutností registrace/ považuji za nešťastné /s pohledu nás uživatelů, pro GCS to je samozřejmě plus/. Takže Králíci, nebojte se a jděte do toho - pokud budete mít podporu zdejšího fóra /ankety atd./ tak by to mohlo dopadnout dobře. B)
  • 0

#68 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 15:14

jeste jeden navrh.....mozna by nebylo od veci udelat i takovej ten malinkej do penezenky...treba jenom zadni stranu stejnou, a dopredu by si kazdy dal nejakou vlastni fotku.....a kalendare by se pak daly tradovat po kesich;) (mozna uz vymyslim blbiny;))
  • 0

#69 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 15:34

Leroj napsal/a:
Jinak ty podmínky GCS jsou rozumný /až na ty 3 fotky/, ale přesunutí všeho na jejich stránky /s nutností registrace/

Registrace nebude pro hodnocení fotografií zřejmě nutná. A to, že to je na našich stránkách, je kvůli tomu, že na sebe bereme veškeré závazky a případné důsledky z konečného výsledku.

swenney napsal/a:
jeste jeden navrh.....mozna by nebylo od veci udelat i takovej ten malinkej do penezenky...t

Pošli návrh
  • 0

#70 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 16:02

Hmm, zaregistrovala jsem se, legálně přihlásila dle infa z mejlíku, jakmile cokoli udělám na stránkách, např. další stránka nebo klik na fotogalerii, automaticky mne to odhlásí a nic nemohu dělat.... Někde je chybka? díky za help
  • 0

#71 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 16:13

Technické problémy s přihlašováním na jiném serveru do této diskuze o kalendáři myslím nepatří.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#72 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 19:01

Pošli návrh


Nevím, jestli se mám smát, brečet nebo trpím paranojou, ale tohle mi zavání krutým Amerikanismem: Vydělat na všem a na každém.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#73 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 19:12

swenney napsal/a:
jeste jeden navrh.....mozna by nebylo od veci udelat i takovej ten malinkej do penezenky...

polerok napsal/a:

Pošli návrh

Vydělat na všem a na každém.

Sorry .. pošli grafický návrh :)
  • 0

#74 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2008 - 10:36

Vidím,že zdejší debata míří opět jinam,něž byla směrována. Pokud tedy ještě trvá zájem o ten kalendář, tak bych požádal Chozeho nebo Pepu (jestli i oni mají jěště chuť) aby zde vytvořili nějaké album pro zasílání fotek od zájemců ze kterého by se tedy později formou ankety vybrali finalni fotografie. Pokud by zde ještě někdo měl zájem o spolupráci na kalendáři,může mne kontaktovat na e-mailu abychom se dohodli.
  • 0

#75 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2008 - 11:19

Taky koukám. Poprosím tedy všechny, aby se v tomto vláknu věnovali pouze a jenom kalendáři, který se bude vytvářet zde zásluhou boba&bobka.

Na jeho žádost jsem vytvořil fotogalerii a poprosím ho, aby si stanovil pravidla posílání fotek.
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#76 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2008 - 12:36

Zjistím požadavky od tiskaře a budu zde informovat co a jak potřebuje.
  • 0

#77 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2008 - 14:10

Asi už je pravá chvíle přijít s návrhem způsobu výběru fotek. Navrhuji toto: Vytvořit kategorie 1) Titulní stránka 2) Jaro, léto, podzim, zima 3) GC a děti, zvířata, dopravní prostředky 4) TB a GC 5) Krajinky 6) Vymazlený kešky (skrýše, krabičky) 7) eventy mohou být i jiné V každé kategorii by se vybraly nejlepší fotografie a ty by se použily. U každé fotky, kromě 6) ;) by mělo být uvedeno kdy a kde (keška). Autor může přihlásit foto do více kategorií, pokud do ní patří. Myslím, že by se tento způsob výběru dal použít pro nástěnný i stolní kalendář. P.S.: Předem dávám souhlas k použití našeho CWG ;)
  • 0

#78 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2008 - 14:27

Poznámka pro organizátora: pokud bude zájem o nějaké hlasování, tak mám technicky připravenou hlasovací stránku s možností více anket a i s možností zvolit více variant odpovědí u jednoho dotazu. Ukázka (jen příklad)
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#79 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2008 - 14:28

A doporučuju si vzpomenout na problémy s předchozím kalendářem (počet fotek, jasná pravidla, termíny, způsob hlasování) a včas se poučit.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#80 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2008 - 14:49

PLAJ family napsal/a:
Asi už je pravá chvíle přijít s návrhem způsobu výběru fotek.

Navrhuji toto:
Vytvořit kategorie
1) Titulní stránka
2) Jaro, léto, podzim, zima
3) GC a děti, zvířata, dopravní prostředky
4) TB a GC
5) Krajinky
6) Vymazlený kešky (skrýše, krabičky)
7) eventy
mohou být i jiné

V každé kategorii by se vybraly nejlepší fotografie a ty by se použily.
U každé fotky, kromě 6) ;) by mělo být uvedeno kdy a kde (keška).
Autor může přihlásit foto do více kategorií, pokud do ní patří.
Myslím, že by se tento způsob výběru dal použít pro nástěnný i stolní kalendář.

P.S.: Předem dávám souhlas k použití našeho CWG ;)


a co kdyz tam bude vyfocene dite s coinem, na snehu... ? :D

ja bych to asi nerozdeloval vyjma zimnich fotek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama