Přejít na obsah


Fotka

Clanek o Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2004 - 11:36

Vcera jsem nahledl do 100+1 13/2004 a nasel jsem tam celou jednu stranku venovanou GC. Takovy zakladni popis a informace o tom, ze existuji jakesi TravelBugy :-)) a ze se snad casem dostanou i k nam :-))) No ale jinak dobry. Na konci byl odkaz na www.geocaching.cz, tak treba bude nejaky novacek.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2004 - 16:44

Vcera jsem nahledl do 100+1 13/2004 a nasel jsem tam celou jednu stranku venovanou GC. Takovy zakladni popis a informace o tom, ze existuji jakesi TravelBugy :-)) a ze se snad casem dostanou i k nam :-))) No ale jinak dobry. Na konci byl odkaz na www.geocaching.cz, tak treba bude nejaky novacek.


Tak jsem precetl clanek. Je tam pekna fotka sediciho pseudo geocachera s GPSkou v ruce. Typoval bych to spis na nejakyho turistu. V clanku je popis cele hry (nebo sportu) celkem zkracene ale ja si myslim, ze to nyni staci pro lidi ktere to zacne zajimat vlastnici GPS a pristup na net. S TB je to mozna mysleno tak, ze se u nas nekdy budou rovnez prodavat. Z meho pohledu je to dalsi zasluzny cin a je jedno od koho je.. (autor se nepodepsal).

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2004 - 19:19

Vcera jsem nahledl do 100+1 13/2004 a nasel jsem tam celou jednu stranku venovanou GC. Takovy zakladni popis a informace o tom, ze existuji jakesi TravelBugy :-)) a ze se snad casem dostanou i k nam :-))) No ale jinak dobry. Na konci byl odkaz na www.geocaching.cz, tak treba bude nejaky novacek.


Taky jsem si clanek precetl a jen bych chtel poznamenat, ze to je prevzaty clanek Le Figaro magazine, Pariz.. No a to, ze budou TB i "u nas" chapu ve Francii a autor tim asi mysli geolutins ? ;-)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2004 - 20:40

Vcera jsem nahledl do 100+1 13/2004 a nasel jsem tam celou jednu stranku venovanou GC. Takovy zakladni popis a informace o tom, ze existuji jakesi TravelBugy :-)) a ze se snad casem dostanou i k nam :-))) No ale jinak dobry. Na konci byl odkaz na www.geocaching.cz, tak treba bude nejaky novacek.

Skvělá zpráva! Ti mají náklad nejmíň několik desítek tisíc.
Tak do tohohle magazínu jsem psal a popíchnul taky. :-) Ještě někdo jiný? Hned zítra si to číslo musím koupit. Je třeba poznamenat, že větina jejich článků jsou přeložené a upravené příspěvky z rozličných zahraničních magazínů (proto se ten časopis tak jmenuje). Jenom škoda, že si vybrali k přeložení zrovna článek z Francie, která není zrovna GC země zaslíbená. Ale každá kapka dobrá...
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2004 - 0:23

Tak jsem hnedka ráno časák koupil a opravdu - jsme tam! Dokonce hezky vepředu. A ten článek není vůbec špatný, jen s těmi TB je trošku mimo mísu. Celkový dojem velmi dobrý.

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2004 - 0:47

Tak jsem hnedka ráno časák koupil a opravdu - jsme tam!

Jo jo, taky jsem zainvestoval do casopisu. Fakt dobry.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama