Přejít na obsah


Fotka

Regionální servery


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#21 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2008 - 12:25

GCS Team napsal/a:

gerdik napsal/a:
Ja ja. Toto už jsem viděl. Myslel jsem, že se chystá nějaká čistě regionální mince.
Prostě nějaká machrovinka jako je plzeňská Radyně v moravském provedení. ;)

No, jo, to už záleží na tom, jak se domluvíme.

Jak jsem psal, někde posedíme a pokecáme. Nechci Tě zdržovat.
Jen poslední věc. Někomu jsi odpovídal, že výroba mince 20 000 Kč.
Znamené to hotovost na prkno? a jak se pak řeší prodej přes e-schop?
Nechci vědět co z toho máš, ale kolik a jak do toho musím nalít peněz a jak se to pak vrací.
  • 0

#22 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2008 - 12:32

gerdik napsal/a:
]No, jo, to už záleží na tom, jak se domluvíme.
Jak jsem psal, někde posedíme a pokecáme. Nechci Tě zdržovat.
Jen poslední věc. Někomu jsi odpovídal, že výroba mince 20 000 Kč.
Znamené to hotovost na prkno? a jak se pak řeší prodej přes e-schop?
Nechci vědět co z toho máš, ale kolik a jak do toho musím nalít peněz a jak se to pak vrací.

Doporučuji přesun do našeho fóra, nebo přes ICQ.
  • 0

#23 I+B+M+H

I+B+M+H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2008 - 12:33

Vložený obrázek


A ještě něco... psal jsem to Markovi už tenkrát, když mi poslal ten první odkaz:
Buď se budeme bavit o Olomouckém kraji a potom mají v logu stránek své místo všechna okresní města, ale s přirozenými vazbami v geokomunitě to nemá nic společného...:(
Nebo se budeme bavit o regionu Olomoucko a pak by měl z loga být vypuštěn Šumperk a Jeseník a naopak doplněny Hranice, Lipník a Litovel (podle abecedy ;)), kde jsou silné týmy, které se na geodění na Olomoucku významně podílí...
Osobně jsem všemi deseti pro druhou, podle mě smysluplnější variantu a budu rád, když se k tomu vyjádří i další týmy z Olomoucka!

  • 0

#24 I+B+M+H

I+B+M+H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2008 - 12:37

pepa.z.pocernic napsal/a:
tak mě napadlo, jestli by problém s uživatelskými jmény na nějakém serveru neměl být řešen tam :)


Asi měl, ale když se tam nezaregistruješ, nemůžeš diskutovat, ani řešit problémy...:@
  • 0

#25 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2008 - 12:48

I+B+M+H napsal/a:

A ještě něco... psal jsem to Markovi už tenkrát, když mi poslal ten první odkaz:
Buď se budeme bavit o Olomouckém kraji a potom mají v logu stránek své místo všechna okresní města, ale s přirozenými vazbami v geokomunitě to nemá nic společného...:(
Nebo se budeme bavit o regionu Olomoucko a pak by měl z loga být vypuštěn Šumperk a Jeseník a naopak doplněny Hranice, Lipník a Litovel (podle abecedy ;)), kde jsou silné týmy, které se na geodění na Olomoucku významně podílí...
Osobně jsem všemi deseti pro druhou, podle mě smysluplnější variantu a budu rád, když se k tomu vyjádří i další týmy z Olomoucka!

Pak bych tedy doporučoval odstranit z loga jména měst a chápat to jako region s tím, že nikomu dalšímu (třeba teamům z Jeseníku) nejsou dveře uzavřeny.
  • 0

#26 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2008 - 12:59

Myslel bych, že když zakládáte regionální stránky, tak budete řešit vzhled loga těch stránek tam a ne tady.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#27 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2008 - 13:01

pepa.z.pocernic napsal/a:
Myslel bych, že když zakládáte regionální stránky, tak budete řešit vzhled loga těch stránek tam a ne tady.

Třeba zde, už nevím co víc proto udělat (na znacích se pracuje).
  • 0

#28 I+B+M+H

I+B+M+H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2008 - 13:31

GCS Team napsal/a:
(na znacích se pracuje).


Až to budeš mít, tak pošli mejla, ať to neprobíráme tady...

Dík, Ivo

  • 0

#29 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2008 - 14:41

pepa.z.pocernic napsal/a:
Myslel bych, že když zakládáte regionální stránky, tak budete řešit vzhled loga těch stránek tam a ne tady.

:P No, že bychom se vrátili zas k původní myšlence :D... snažím se vytvářet seznam webů, které se věnují geoudálostem v regionu, nebo se rovnou tváří jako regionální.
Byl bych rád, kdyby se tu ozvali i další autoři nebo návštěvníci webů, které sdružují geocaching a geocachery ve svém regionu.

Zatím, kromě zde zmiňovaného Olomoucka a Čekého ráje, které se zatím rozjíždí, bych si zde dovolil upozornit na stránky Mostecké geokomunity, které jsou spravované WalkeremCZ. Jsou moc pěkné a už zaběhnuté.
  • 0

#30 Urval Team

Urval Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2008 - 20:28

Hledám kolegy, regionální server pro České Budějovice a okolí je v provozu! www.geocb.walla.cz, těším se na spolupráci.
  • 0

#31 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 10:31

Tak teda nevím, ale není zbytečné tříštit energii na tvorbu a správu několika webů u kterých je 99% obsahu stejných? Pravda, někde mají regionální hlasování o best keškách v jejich okolí, ale proč třeba toto neudělat i na tomto serveru... prostě se vzájemně poučit a začít sem dávat nějaký zajímavý obsah?
  • 0

#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 10:34

jojo, taky bych ocenil, kdyby se veci spise centralizovaly sem nez tristily do jednotlivych regionu. Prikladem jsou treba clanky. Zde zadne nejsou, ackoliv podpora tu pro ne je. Na regionalnich serverech se najdou zajimave clanky, ktere si ale zase precte vyrazne mene lidi. Kdyby se ta energie vlozila radeji sem, bylo by to jiste lepsi.
  • 0

#33 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 10:47

Tatktéž jsem jedině pro. Řešil jsem sice taky otázku jestli neudělat Hradubický regionální server, ale právě na tomhle jsem zkončil. PROČ vlastně?! Navrhl jsem to pak ještě jednou v hospodě, ale i kluci říkali, že to tu už jednou bylo - ten návrh. Jednoznačně smeteno ze stolu.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#34 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 10:59

To že někdo založí vlastní server na který dodává obsah místo na gc.cz je věc , kterou nemáme šanci ovlivnit. Mít vlastní články na gc.cz by bylo fajn, ale nikdo kdo by pro gc.cz chtěl něco napsat nebo něco zorganizovat se neozval. Proto se aspoň snažíme tyhle projekty nějak propagovat, případně třeba odkazovat a upozorňovat na aktuální články, aby se ten jejich obsah dostal do povědomí širší veřejnosti.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 11:22

ja vim, ze to vy nemuzete ovlivnit. To taky nebyl apel na vas, ale na ty lidi provozujici regionalni servery...
  • 0

#36 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 11:43

kadzopadne diky, ze zajimave informace z jinych webu odkazujes...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#37 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 12:17

Odkazuju jen to co mi sami přes rss poskytnou.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#38 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 13:14

Já bych to nehrotil a nechal v současné podobě. Na poklady.com jsou články, kde jsou spoilery, takže je dobře, že jsou na extra stránkách a na navigovat.cz se po odstranění reklam (většina plochy) smrskávají články spíš na věty, Obvykle když se v postranním panelu objeví nějaký nadpis článku, tak si klíčová slova zadám do googlu a vypadne většinou původní a podrobnější článek, takže to bych sem taky necpal za každou cenu do extra sekce
  • 0

#39 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 22:21

pepa.z.pocernic napsal/a:
To že někdo založí vlastní server na který dodává obsah místo na gc.cz je věc , kterou nemáme šanci ovlivnit. Mít vlastní články na gc.cz by bylo fajn, ale nikdo kdo by pro gc.cz chtěl něco napsat nebo něco zorganizovat se neozval. Proto se aspoň snažíme tyhle projekty nějak propagovat, případně třeba odkazovat a upozorňovat na aktuální články, aby se ten jejich obsah dostal do povědomí širší veřejnosti.

A proč ne??? Není snadnější, když je někdo "písák" nabídnout mu možnost zveřejňovat jeho články na hlavním našem serveru než si zakládat svůj vlastní? Tříštíte zbytečně hoši svoji energii na mnoho stran. Když se na to podívám, tak na každém z těch serverů vyjde jeden článek (a nehodnotím jeho úroveň) za měsíc. Víc autorů by blogovalo na jednom serveru a možná bychom se dočkali nového článku týdně, ob den, denně??

Jak sem mohu jako kačer přispět svým zážitkem z lovu keší (článkem) nebo dát příspěvek o výrobě netradiční schránky... nenašel jsem cestu.
  • 0

#40 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 7:55

Škoda, že mě tohle vlákno naprosto uteklo. Na základě toho, že nám tento systém nestačí (nemožnost vkládat vlastní články a regionální fórum) jsme si udělali vlastní stránky na kterých pracujeme už poměrně dlouho. A hlavní naší prioritou je, aby jsme si mohli sdělovat dojmy z odlovů, FTF honů, eventů apod... prostě napsat hezkej článek a šoupnout ho pro ostatní kačery z našeho okolí. Mno a pak samozřejmě fórum, kde se můžeme hlásit k nějaké oblasti, aniž by se nám ztrácela komunikace mezi ostatníma diskuzema. Pokud by se něco podobného rozjelo zde, i když se to asi už definitivně odpískalo, tak bychom byli jedině rádi a byl by možný přechod ještě zpět na hlavní server GC.cz. V případě jakékoliv pomoci jsem na mailu, či ICQ (spíše psaní článků, či moderování fóra). Ahoj Michal
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama