Přejít na obsah


Fotka

MoZiGo - program na prácu s wpt,gpx,kml


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1842 odpovědí na toto téma

#201 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2008 - 19:58

koukám, že forum tady uz moc nežije, to bude asi tím, že všichni už jsou spokojeni a nejsou žádné problémy, každopádně prográmek je to super a jsem rád že funguje tak jak má, díky za nápovědu ve flashi, ve firefoxu shlednuto v pohode, hodne stesti do dalsiho vyvoje
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#202 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2008 - 0:57

koukám, že forum tady uz moc nežije, tak se ho energit snazi zaplnit :)))
  • 0

#203 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2008 - 22:40

stepet - 11.6.2008 21:31
Ide hlavne o to, ze ked idem do terenu a robim si dopredu nejaku tu pripravu, tak by bolo dobre mat trebars ako odkaz v listingu na subor s tymito poznamkami. Dobry priklad by mohli byt rozne mysterky, ktore clovek riesi este doma, hlada veci po internete, a bolo by myslim velmi prakticke mat v tomto subore poznacene napr. odkazy na najdene stranky, pripadne cele riesenie ci postup. Ked sa k tomu potrebujem neskor vratit, tak by som to mal pekne pokope, a nemusim to pracne hladat nanovo. Pripadne si chcem poznacit indicie u multikesiek, na ktore povedzme nemam momentalne cas, ale tieto indicie som ziskal ( vid pripady, ked je potrebne prejst niekolko kesiek, aby clovek ziskal napr. suradnice dalsej). Dufam, ze som to nenapisal prilis komplikovane.

MoZiGo 1.1.1.31 - iba exe
- doplnená možnosť pridania vlastného súboru ku každej keške /stepet/
- tento file je automaticky kopírovaný aj do PDA pri kopírovaní/upgrade htm listingu
- jeho názov kopíruje názov listingu ku keške - len má príponu RTF - rich text formát
- do každého redukovaného listingu ku keške sa teraz´generuje odkaz na rtf súbor
- v teréne je možné kliknutím na tento odkaz vyvolať editor Word Mobile a môžete súbor editovať aj v teréne
- umiestňuje sa do nového adresára rtf
- opravené zistené chyby exportu colorada
Stahujte tu
  • 0

#204 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2008 - 18:32

ehm nejak sem tam nenasel ve vyhledavani - VYHLEDAT PODLE GCXXXX neslo by to tam zaradit pls ? .)
  • 0

#205 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2008 - 15:41

diky za super napad s tim rtf to tomu chybelo, bohuzel mi ale nefunguje. RTF adresar se vytvoril, ale nevytvorily se zadne soubory, zadny zaskrtnuti jsem nikde neobjevil, co mam tedy udelat pro to aby se to vytvorilo? diky
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#206 ti-na

ti-na

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2008 - 15:49

energit napsal/a:
diky za super napad s tim rtf to tomu chybelo, bohuzel mi ale nefunguje. RTF adresar se vytvoril, ale nevytvorily se zadne soubory, zadny zaskrtnuti jsem nikde neobjevil, co mam tedy udelat pro to aby se to vytvorilo? diky


Na hlavnej stranke MoZiGo sa postav na kesku ku ktorej potrebujes pridat .rtf. Pod zoznamom kesiek je tlacidlo s pismenom W, klikni nan a otvori sa ti editor. Napis, co potrebujes a uloz cez ikonku "diskety". No a objavi sa ti v adresari RTF.
  • 0

#207 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2008 - 18:43

Na hlavnej stranke MoZiGo sa postav na kesku ku ktorej potrebujes pridat .rtf. Pod zoznamom kesiek je tlacidlo s pismenom W, klikni nan a otvori sa ti editor. Napis, co potrebujes a uloz cez ikonku "diskety". No a objavi sa ti v adresari RTF.


diky, to jsem tam uz objevil, ale slo mi o to jestli to jde udelat nejak hromadne, treba u vsech mystery
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#208 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2008 - 20:45

energit napsal/a:
[diky, to jsem tam uz objevil, ale slo mi o to jestli to jde udelat nejak hromadne, treba u vsech mystery

No možno to nie je "blbý nápad" - generovať "preventívne" prázdne súbory, lebo potom v teréne sa tento hneď otvorí v MobilWorde po kliknutí na odkaz "Váš tex", čo je fakt pomoc, lebo robiť to PDA ručne - najmä zadávať presný názov súboru je v praxi nemožné.
Ak by to dakomu nevyhovovalo resp. vadilo dám to ako voliteľný parameter do nastavení...
Urobím to na označené kešky, nielen na multiny - môže sa to niekedy hodiť.
Sú aj nejaké iné názory?
  • 0

#209 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2008 - 18:15

klama napsal/a:
No možno to nie je "blbý nápad" - generovať "preventívne" prázdne súbory, lebo potom v teréne sa tento hneď otvorí v MobilWorde po kliknutí na odkaz "Váš tex", čo je fakt pomoc, lebo robiť to PDA ručne - najmä zadávať presný názov súboru je v praxi nemožné.
Ak by to dakomu nevyhovovalo resp. vadilo dám to ako voliteľný parameter do nastavení...
Urobím to na označené kešky, nielen na multiny - môže sa to niekedy hodiť.
Sú aj nejaké iné názory?

zrovna dnes jsem si uvědomil, že se to hodí i u tradicionálek, někteří autoři dávají pod víčko číslo, které se hodí pro bonusovou cache.
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#210 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2008 - 18:21

nebylo by možné obarvit si i nalezené cache jinou barvou?
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#211 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2008 - 22:54

Bolo, ale osobne si myslim, ze farieb tam je uz dost...
  • 0

#212 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 6:25

..a skusim to poriešiť typom písma:)
  • 0

#213 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 8:12

klama napsal/a:
..a skusim to poriešiť typom písma:)

No možno to nie je "blbý nápad" :):)
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#214 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 17:51

Sťahujte tu

Mozigo - iba exe 1.1.1.32

- nájdené kešky odlíšené iným typom písma - scriptom
- vytvorenie rtf súborov označených kešiek na 1 click /energit/
- VirtPDA teraz aj pre wpt,gpx a rtf súbory
- podpora pre proxy pripojenie
- priamo kopírovaný gpx súbor z xxx keškami, wpt, addwpt, logmi do pripojeného colorado - ihneď si môžete vytvoriť svoj "PQ" a hneď ho aj vykonať
Video návod pre začiatky s MoZiGom
Zabudol som este na automaticke preklady
- doplnene o ita,fra,cz cielovy jazyk moze byt nem,eng,ita,fr,cz
  • 0

#215 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2008 - 8:05

díky, měl jsem včera jen chvilku čas, tak jsem si stáhnul nějaké RTF, ale nějak mě to nešlo stáhnout rovnou do PDA, předpokládám, že jsem někde něco opomenul.... :) jinak jsem se rozhodl taky vytvořit statistiky, nešlo by nějak jednoduše vytvořit GPX všech nalezených pro potřeby GSAK stat generator?
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#216 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2008 - 8:31

Do PDA sa RTF prenasaju / kopiruju len cez exportuj, inak povedane v PC sa vytvoria a cakaju na editaciu a ked ich treba preniest do PDA tak sa prenasaju spolu s htm automaticky pri Transf/export do PDA/VirtPDA/MOBIL z oznacenych kesiek...ak som ovsem neurobil nejaku chybu:) GSAK nemam/nepouzivam, ale v MoZiGo nie je nic problem :), posli priklad suboru atd...uvidime co sa da urobit.
  • 0

#217 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2008 - 20:11

myslim ze priklad neni nutny, GSAK v pohode pracuje s GPX ktere vytvorilo Mozigo, problem je ten, ze kdybych tam chtel mit vsechny co jsem nasel, musel bych specialne stahnout cache z polska,nemecka,slovenska,belgie a z ruznych koutu CR, coz samozrejme neni az takovy problem, ale zabralo by to nejaky cas a mohl bych nejakou opomenout. Kdyby to nebyl nějaký problém, tam zadat třeba poloměr 10000km a stáhnout jen nalezené, to by mělo pokrýt potřeby uplně ideálně
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#218 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2008 - 20:18

V MoZiGo na page gs.seek geocache mas mackadlo moje logy - a tento zoznam generuje vsetky tebou najdene kesky za cely svet... Len neviem co s tym zoznamom dalej chces robit...
  • 0

#219 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2008 - 21:21

klama napsal/a:
V MoZiGo na page gs.seek geocache mas mackadlo moje logy - a tento zoznam generuje vsetky tebou najdene kesky za cely svet...
Len neviem co s tym zoznamom dalej chces robit...




tuto funkci jsem jeste nepouzil, nicmene to sice vygeneruje nalezene, i kdyz to cca 60 vubec nenaslo, ale neobjevil jsem moznost to exportovat jako gpx a to bych presne potreboval, abych si mohl vytvorit statistiky nalezu na profilu
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#220 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2008 - 21:28

Ona na to ani nebola stavana...ale ukazujem len na to, ze sa daju zistit logy a pocty .. a isto by bolo najschodnejsie ju doplnit... Logy by ti mali sediet - ved to je ofiko funkcia od gs.com. Skus si zistit ake kesky tam nie su .. nie su to nahodou archivovane? Prave preto potrebujem vediet co v tom gpx ma byt, resp este lepsie, co vlastne GSAk nakoniec s tym gpx urobi?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama