Přejít na obsah


Fotka

MoZiGo - program na prácu s wpt,gpx,kml


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1842 odpovědí na toto téma

#121 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2008 - 11:57

Pozri si SZ,PM.
  • 0

#122 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2008 - 12:55

Do galérie som len pridával nové verzie exe a neuvedomil som si, že vytlačili inštalátor na ďalšiu page a nový userovia sa nevedia zorientovať. Preto som dal do galérie na Full inštalátor verzie 102]ktorý obsahuje aj nejaké novinky, viac v popise na galérii.
  • 0

#123 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2008 - 13:53

Slapator napsal/a:
A jak si to mám stáhnout? Dostanu se na stránku, která po mě chce heslo do tvého alba. A to heslo já neznám...:o

viz příspěvek o 7 příspěvků nad tímto.
  • 0

#124 toty_cz

toty_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2008 - 7:49

MoZiGo je hezky programek, ale mel bych 1 velkou vyhradu: nemoznost schovat napovedu. Cetl jsem tu o par prispevku z5, ze to nelze. Nyni uz chapu, proc hodne autoru cache dava do napovedy jeste texty pozadu nebo nejak zkomolene. Vzdy me muze vzit cert, kdyz nekde nemuzu najit cahce, po pul hodine hledani se rozhodnu pro napovedu a pokud je nejak zkomolena nelze to bez toho abych si to vedle psal...Napsal jsem i easy programek, ktery napovedu rozlouske,ale nic plne automatickeho, aby to nesvadelo k rychlemu pouziti....Napoveda je preci az posledni moznost, ne!?!? S napovdou predem se podle me uplne ztraci radost z nalezene cache...to jsou vsichni uzivatele MoZiGo jen rychli sbiraci bodu :( ? Kdyby byla napoveda uplne na konci cele html stranky nereknu,ale na zacatku? Uz se nedivim ostatnim autorum ze davaji napovedy nejak zkomolene. Ale abych jen nahanil, MoZiGo je jinak super a muzu prestat pouzivat svuj softik na stahovani listingu...B)
  • 0

#125 toty_cz

toty_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2008 - 11:08

Objevil malou chybku pri exportu do wpt: Exportuji wpt soubor tlacitkem GCxxxx (chci odkazy na soubory typu GCxxxx.htm a vse vypada jako ok,ale "additional waypoints" maji stale nazev souboru "nazev cache.htm" misto "GCxxxx.htm". A primlouvam se za moznost vypnout napovedu (jak z wpt souboru tak z html souboru)
  • 0

#126 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2008 - 21:27

2toty_cz

a muzu prestat pouzivat svuj softik na stahovani listingu...

Tak nejako...
Az teraz som si uvedomil vyznam vety "svuj"...
Mozes ponuknut teda svuj programek, ktory nápovedu neprezradi...
  • 0

#127 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2008 - 9:19

Nová verzia MoZiGa okrem iného prináša:
Funkciu OCFA - One Click For All - Aktualizátor
- Automatizované stiahnutie noviniek zo Sloevnska,Česka a inej krajiny na jedno kliknutie
- Môžete naplánovať geotrasu cez tri body a MoZiGo Vám stiahne, prekonvertoruje a uloží wpt, gpx do PC a do PDA na jedno kliknutie.
- Plánovanie geotrasy Vám uľahčí česko+slovenská databáza GNS bodov
- Gpx export pre colorado pre "skoro" neobmedzený počet kešiek - výsledný súbor krásne funguje aj pre účely Google Earth

Zmien bolo dosť a tak verzia MoZiGa poskočila na 1.1.1.1


Tu stiahnite

  • 0

#128 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2008 - 22:18

MoZiGo - iba exe 1.1.1.2
0 zobrazení
Doplnené možnosti funkcie OCFA - Aktualizátoru
- podpora pre uloženie rôznych druhov nastavení pod pomenovanými profilami
- pridaná možnosť sťahovania kešiek podľa zakladateľa resp. hľadača
- vylepšené prehľady počtov offline resp. ešte nestiahnutých kešiek v hlavnom okne
Stiahnete na galérii tu
  • 0

#129 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 20:57

Od verzie 1.1.1.5 MoZiGo inak pristupuje k ukladaniu obrázkov. Kôli rýchlejšiemu otváraniu htm súborov v PDA, ale aj v PC sa teraz obrázky ukladajú do podadresárov 0..9..A,B...Z.
Výhoda opakovaného využitia tých istých obrázkov samozrejme ostáva zachovaná, len sú rozhodené do viacerých podadresárov.
Všetko potrebné na pretransformovanie už hotových htm súborov s upravenými odkazmi na obrázky MoZiGo má na stránke nastavení...
Podobne všetky obrázky z adresára /pictures MoZiGo premiestni tam kde má byť - toto je samozrejme jednorázová akcia, ktorá sa spustí len raz.
Noví užívatelia MoZiGo len spustia procedúru ktorá vytvorí prislušné adresáre v PC a PDA automaticky.
Toto je tak trochu prechodné obdobie s ohľadom na dva druhy listingov, ktoré MoZiGo teraz podporuje , časom túto funkciu úplne zruším - nebude treba.

Takže na galérii tu nájdete novú verziu inštalačky programu.
Základný popis

Popis spolupráce s MapSource,iGO a OZIexplorerom

Offline funkcie,Google Earth...

Heslo do galérie je mysterka :) - level 1.5
  • 0

#130 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2008 - 13:12

MoZiGo iba exe 1.1.1.8

- riesi chybu priameho exportu htm pre spoiler, kedy zle prepocita odkaz do podadresara
+dakujem za upozornenie /ti-na/

  • 0

#131 Walis

Walis

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2008 - 14:37

Tak jsem po delší době aktualizoval a jsem rád, že to už nezatěžuje tolik CPU. Musel jsem mu vždycky nastavit v Task Manageru nižší prioritu, abych mohl dělat taky něco jinýho. Akorát teď to při startu zakřičí "List index out of bounds (0)". Jinak je to fajn :-)
  • 0

#132 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2008 - 14:46

A instaloval si to alebo len spustas exe ? List index out of bounds znamena, ze nenasiel nieco co by tam mal mat...Snad si nemyslis, ze v instalacke daco chybalo...to by mi uz davno dakto signalizoval. Vylucit sa vsak neda nic :) ale najviac by si mi pomohol keby si bol konkretnejsi a poslal printscreen obrazovky aby som vedel poradit kde mu co chyba, takto len strielam...
  • 0

#133 Walis

Walis

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2008 - 14:55

Tu je ten printscreen EDIT: jeste k ten instalaci. Instaloval jsem 1.1.1.7 a pak nahral 1.1.1.8 exe

Přiložený soubor (y)


  • 0

#134 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2008 - 19:00

Sorry mea culpa, zabudol som na subor aktualizator.ini. Mne samozrejme súbor nechýbal lebo tam uz je, zrejme aj tí ktorí používajú MoZiGo s postupnými upgradeami ho tam maju z nižších verzii keď ešte sa nedali do aktualizátoru uložiť profily. Riešenie je jednoduché - po prvom použití funkcie OCFA a uložení profilu sa tento súbor vytvorí a uloží na disk. Pri ďalšom štarte by už mal byť MOZiGo spokojný.
  • 0

#135 Walis

Walis

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2008 - 7:59

Pomohlo to díky. K vyzkoušení OCFA jsem se ještě totiž nedostal :-)
  • 0

#136 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2008 - 21:20

Inštalácia MoZiGo 1.1.1.10
- Odstránená chyba aktualizator.ini z verzie 1.1.1.7
- Doplnené triedenie podľa dátumu vytvorenia /Pospecom-
- farebné rozlíženie podľa typu kešiek, hneď na hlavnej stránke
- Pre Colorado vytvorená funkcia pre full gpx export - skoro ako PM - len bez obmedzeni, príklad full Slovensko má 23Mbytov, samozrejme tam niektoré veci nie sú ale zato si môžete zoznam vygenerovať hocikedy a nemusíte čakať na PQ./IGI79/
- Podpora POI pre iGO2008 - zatiaľ len experimentálne a naslepo, snáď sa niekto ozve čo to odskúša.../Pugzley/

Sťahujte tu
Heslo musíte vylúštiť alebo pomôče SZ resp.PM.
  • 0

#137 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 9:33

nejprve pochvala, je to opravdu skvely SW, bohuzel mi nefunguje tak jak by mel. Ostatni to tu nezminovali, takze predpokladam, ze je problem nekde u me, ale nevim kde. nefunguji mi prikazy vytvor adresar v PDA, vytvoril jsem je tam tedy sam, ale nejspis diky tomu me nejde otevrit priloha waypontu v ozi ce 2.12 to neudela nic a ni nenapise zadnou hlasku v ozi ce 2.02 dev to napise ze tam neni overeny certifikat nebo ze nic nemuze nalezt nevis kde muze byt problem? diky
  • 0

#138 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 9:58

nefunguji mi prikazy vytvor adresar v PDA

Mozne priciny
0.V nastaveniach zvolit spravnu cestu k PDA - podla typu PDA
1.Mas na exportnej stranke vlavo dolu zapnute AS - ActiveSync?
2.mas dobre nastavene cesty ? Pre vacsinu PDA takto...
Rodicovsky adresar
\Storage Card\Geo\
listingy htm a wpt - datova cesta v PDA
\Storage Card\Geo\Htm\
3.Pouzil si aspon raz tlacitko Vytvor podadresare v PDA?

Ak sa ti uz ukladaju listingy do PDA spravne a nadalej ti v OZIm nejde attachment skontroluj si nastavenia v PDA podla tohoto navodu ...
Klikni sem
Niekde ku koncu je zosnimana obrazovka OZICE a jeho nastavenie...
  • 0

#139 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 10:09

ok vyzkousim vecer a dam vedet, nyni musim pracovat :) diky
  • 0

#140 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 18:57

Download tu
Nova verzia 1.1.1.11 prinasa zmenu v preorganizovani poloziek v POI iGO8 - teraz je mozne lahsie hladat konkretnu kesku podla mena - daju sa zotriedit podla abecedy. IGO8 umoznuje hladat zakaznicke POI pozdlz trasy alebo vyhladat najblizsie kesky...V neposlednom rade nepotrebujete uz ziaden dalsi sw, staci prekopirovat prislusny subor do adresara "save" v PDA.
Tu su nejake obrazky zo screenshotov PDA s iGO8
link

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama