Přejít na obsah


Fotka

MoZiGo - program na prácu s wpt,gpx,kml


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1842 odpovědí na toto téma

#161 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 8:22

rasasak napsal/a:
mozna hloupa odpoved, ale jsem tu novy ... jak zjistim heslo ? :D


Hloupá je spíš otázka, když se na ní odpověď dozvíš (téměř) na každé straně tohoto vlákna.

klama napsal/a:
Heslo musíte vylúštiť alebo pomôče SZ resp.PM.


  • 0

#162 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 14:22

supr programek ... s ozi explorer opravdu funguje na vybornou ... jen s Beelinegps si nejak moc nerozumi a to je skoda ... ( nebo delam neco blbe ale proste se z toho GPX neimportuje nic xD )
  • 0

#163 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 15:30

"Zaciatocnicka chyba" ...mas nastavene UTF-8 na stranke nastaveni?
  • 0

#164 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 15:55

utf-8 tam mam .. ale najednou to z niceho nic jede xD asi sem prve zmackl nejaky blby knoflik .. ale pomale si zvykam :)
  • 0

#165 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 17:10

Verzia 1.1.1.17 v galérii prináša funkciu hľadania kešiek povedľa trasy, ktorú si môžete jednoducho zadať v Google Earth z miesta A do miesta B.
Voliteľným parametrom je vzdialenosť kešiek od tejto trasy v metroch...
Viac o tejto funkcii sa dozviete v doplnenom v článku o "MoziGo-pridané funkcie" tu
Ak niečo nie je jasné, rád vysvetlím...

  • 0

#166 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 20:13

energit napsal/a:
snad jedine co bych nyni zmenil je moznost odkryptovat napovedu


klama napsal/a:
Uz to tu po mne xcelo viacero ludi...asi to tam teda urobim, ale nie je mi jasne ako?
Úplne bez nápovedy /na checkbox/to samozrejme ide...ale to tak nazoaj chcete , listing bez napovedy?
V originale je to tak, ze su vlastne akokeby dve verzie listingov a sice ten z odkodovanou napovedou je s parametrom decrypt=Y a server vtedy vrati data s nápovedou, ale ako to urobit offline?Dvoma listingami je sice riesenie, ale to sa mi nijako nepaci...


bez napovedy urcite ne, preci jen se to nekdy hodi, ale jak uz tady padl nekde navrh, neslo by to hodit na konec stranky? to by myslim uplne postacilo

jinak diky za 1.17 donuti me to si vice pohrat s GE a KML :)
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#167 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 20:55

V galérii tu
si môžete pozrieť swf video o tom ako sa dá použiť trasa z GE v MoZiGo

Priame odkazy
1.
Google Earth-trasa kml
2.
MoZiGo trasa kml

Neviem preco to jedno video ma az 14MBytov - a to druhe ma len 3MB hoci casovo su skoro rovnake ...
  • 0

#168 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2008 - 8:55

V galériihttp://galeria.geoca...s.php?album=34' class='bbc_url' title='Externí odkaz' rel='external'>tu

MoZiGo1.1.1.22 iba exe!!!

Ak ste MoZiGo ešte neinštalovali stiahnite a spustite si inštaláciu a až potom tento súbor !!!

- odstránené nahlásené bugy /medomys/
- variantné použitie pridania nápovedy od doterajšieho "open" až po macochistov
- podpora trk súborov z iGO8 - umožnuje jeho konverziu do plt resp.gpx
- hľadanie popri trase z kml získaného z Google Earth aj online na gc.com - samozrejme voči offline prehľadávaniu pomalé ale ...

Ak neviete heslo požiadajte oň cez PM,SZ...
  • 0

#169 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2008 - 23:01

zkousel nekdo tento program solu s GeoScoutem ? ... nebot me pri importu do geoscoutu (z GPX) to hodi po par keskach (2-5) error :( Unable to read xml file : chybovou zpravu nelze zobrazit, protoze volitelne sestaveni prostredku, ktere ji obsahuje, nebylo nalezeno...
  • 0

#170 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 0:49

rasasak napsal/a:
zkousel nekdo tento program solu s GeoScoutem ? ... nebot me pri importu do geoscoutu (z GPX) to hodi po par keskach (2-5) error :(

Unable to read xml file : chybovou zpravu nelze zobrazit, protoze volitelne sestaveni prostredku, ktere ji obsahuje, nebylo nalezeno...


No, který program hází tu chybu? Z toho, cos napsal, to nějak nejde moc poznat. Pokud geoscout, tak si zkontroluj nastavení exportních možností v tom programu.
  • 0
:)

#171 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 6:14

Ak máš nastavene UTF-8 kódovanie na stránke nastavení v MoZiGo a aj tak Ti to nejde, tak mi pošli kešky /ich GCxxxx/,ktoré to spôsobujú alebo ten gpx subor, skusim sa na to pozrieť. Lebo info, že po nejakých 2-5keškách to urobí je nanič - čo sa z toho dá zistiť? Ja mám vtedy vždy chuť napísať, že mne to naimportovalo 17000 kešiek a v poriadku...
  • 0

#172 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 10:53

UTF-8 mam nastavene ... OK jdu ti to hned poslat

pardon no ... sem trosku jeste zacatecnik, a proste kdyz mi to pri imporu ukazue
import 1,2,3,EROR tak co k tomu mam napsat xD

No, který program hází tu chybu? Z toho, cos napsal, to nějak nejde moc poznat.

z mozigo vygeneruju gpx nebo loc soubor a pri importu tohoto souboru do geoscoutu , gescout vyhodi ten eror .. stihne nacist kolem ech 5 kesek a pak tam skoci ta hlaska

(v jinych programech mi ty loc a gpx jedou)
  • 0

#173 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 11:24

Tak mi pošli kešky /ich GCxxxx/,ktoré to spôsobujú

Asi to zalezi na tom ake konkretne kesky exportujes, alebo to urobi vzdy?
Geoscout zrejme bude v dacom nekompatibilny a ak chces aby som problem riesit, potrebujem vediet pri akych datach sa to stava...


  • 0

#174 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 11:38

uz sem ti poslal v SZ odkaz na uploadnuty GPX soubor.. a esli myslis presne ktera keska z nej .. tak to nvm ... proste se to zacne nacitat a pak hodi error .... nejak mne nenapada jak bych zjistil ktera to presne je O:-)
  • 0

#175 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 12:57

Tak som si stiahol geoscout a zistil som postupne, ze to robia znaky : a / v nazve kesky ....napr "Brnenska nadrazi: zastavka Lesna SP1" a "Zidlochovicky zamek a park/Zid. castle and park" @rasasak Pozri si PM... Nateraz je riesenim asi len preplacnutie v notepade... Asi dam do moziga switch pre geoscout...
  • 0

#176 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 18:34

MoZiGo - iba exe 1.1.1.23
Download tu
- doplnený prepínač gpx pre kompatibilitu s geoscout
- opravená chyba full gpx exportu pre colorado z hlavnej stránky - kedy sa sem ta chyba zavliekla mi je záhadou ...

  • 0

#177 Gonzales_sx1

Gonzales_sx1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 5:36

Pustim MoZoGo, prihlasim se, dam Groundspeek seek geocaches, Ty najedou, ale zustavaji presypaci hodiny a do programu se nic neprenese. Kdyz zmacknu prechod na dalsich 10, vyskoci hlaska " Uvedeny modul nebyl nalezen". Nevite, kde udelali soudruzi z NDR chybu?
  • 0

#178 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 7:10

Ak máš 64bit Vista tak tam MoZiGo nejde správne... Čítal si "Zmena nastavení v IE.txt"? Ak nie skus doleuvedené... Pri problémoch so sťahovaním - najmä pri wifi pripojení sa osvedčila zmena v nastavení IE uvedená nižšie. Změna nastavení v IE: 1. Nástroje 2. Možnosti Internetu 3. Obecné / Historie procházení 4. Nastavení 5. A zde změnit na: "PŘI KAŽDÉ NÁVŠTĚVĚ WEBOVÉ STRÁNKY" 6. Kliknout na "OK" a je hotovo. Zmena nastavenia v Anglickom IE: 1. Tools 2. Internet Options 3. Browsing history 4. Settings 5. Temporary Internet Files - zmeniť na "Every time I visit the webpage" 6. OK Vyskúšaj a daj vedieť...
  • 0

#179 Gonzales_sx1

Gonzales_sx1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 10:28

Dekuji za radu, ale nepomohlo. Muj IE se sam o sobe chova nejak divne, tak si myslim, ze chyba bude v nem. Trosku ho potrapim a uvidim. Dekuji za radu i za super program.
  • 0

#180 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 18:45

stáhl jsem si program mozigo a nemohu přijít na to, jak dosáhnout stažení keší okolo mého bydliště v ČR (Pardubice) když použiji průvodce tak se zarazím na kroku 3, kde nevím jak mám zadat Pardubice, protože v okně výběr czsk miest nic nemám
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama