Přejít na obsah


Fotka

ověřování uživatelů podle gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#41 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 10:32

Založil jsem k tématu anketu. Než budete hlasovat, tak pár poznámek k tomu co tu padlo: mělo by to být zejmená informativní jako informace pro ostatní a nemělo by to být něco moc restriktivního gpx: nebude. Neumožňují to podmínky groundspeaku a groundspeak to nejspíš nikdy nedopustí kvůli penězum za pm. zpřesnění mapy: mapa nebude úplně přesná asi nikdy, protože by pak nebyl problém data sosat. funkce mapy: nějaká funkčnost mapy musí být zachována pro všechny kvůli licenčním podmínkám amapy api. omezení fóra: fórum se nejspíš moc omezeno nebude, možná diskuze o keškách. právo na anonymitu: u všech věcí které udělám mám právo určit za jakých podmínek je poskytnu ostatním.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#42 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 15:56

Já bych jen nějak odlišil (barvou, ikonkou...) neověřené nicky.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#43 cabodegata

cabodegata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 16:37

Jsem pro, ale raději bych uvítal něco jako BLACK LIST. Tam bych si zadal nicky které mě neustále prudí a ve fórech by se mi jejich příspěvky vůbec nezobrazovaly.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama