Přejít na obsah


Fotka

GeocacheNavigator for N95


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 1:06

Byl jsem upozorněn na nový SW pro Nokia N95. Přikládám proto odkaz na stránky, kde se dá stáhnout. Zdarma. Pokud máte nějaké zkušenosti, sem s nimi. http://www.geocachen...96/Default.aspx
  • 0

#2 vlastik7

vlastik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 7:02

Já jsem našel jiný zdroj
http://www.getjar.co...ocacheNavigator
a píšou tam, že je to kompatibilní s kdejakou nokií.
Není.
Na 6230i to nejede.
Nemáte někdo možnost testnout nokia series 60 a externím modulem?
  • 0
-- Vlastik7's Family Team Geocaching.CZ --
vlastiksk.blogspot.com

#3 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 7:59

vlastik7 napsal/a:
Já jsem našel jiný zdroj
http://www.getjar.co...ocacheNavigator
a píšou tam, že je to kompatibilní s kdejakou nokií.
Není.
Na 6230i to nejede.
Nemáte někdo možnost testnout nokia series 60 a externím modulem?

No vzhledem k velikosti JAR souboru 231kB se obávám, že to pro telefony Nokia Series 40 moc nebude. Já mám jenom Nokii 6021, která je také uvedena a při instalaci to napíše, že aplikaci nelze nainstalaovat, protože je soubor příliš velký (volné paměti mám 665kB ).
Tak jim reportni problém. Mně je ta aplikace k ničemu, GPSku nepoužívám. Hledám s mapou a busolou. :D

Update: Samozřejmě první příspěvek ve vlákně odpovídá stejné aplikaci, na kterou je odkazováno ze stránek GC.COM.
  • 0

#4 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 8:22

Tak na me 3230 s ld-3w to take nejde.
  • 0

#5 Paw&lucima

Paw&lucima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 185 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 8:50

Na Nokii E50 spolecne s modulem LD-3W to slape v pohode. Paw
  • 0

#6 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 9:46

Jedna zajímavost tohoto SW. Umožňuje to "logovat" nálezy. U vybrané cache označím nález a na osobních stránkách GC.com se objeví seznam takto nalezených/označených keší. Když na ty odkazy kliknu rovnou se mi otevře okno s předvyplněným Found It logem, který můžu doplnit podle libosti. A je jednoduše možné se vrátit zpátky na seznam s nálezy. V praxi tak v terému označím co všechno najdu a večer v klidu zaloguju. Holt když to podporuje groundspeak tak to jde.
  • 0

#7 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 11:48

Ted jsem to nainstalil na N80+LD-3W a maka to, nevypada to zle, ale ve SmartCom GPS mam mapy...
  • 0

#8 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 14:22

Super, na N95ce bez problémů, vše funguje i online mapy jako podklad jedou (teda jedou mi jen města a topo, satelitní mapa jaksi ne), až tedy na tu integrovanou nepřesnou GPSku... nicméně, fakt dobré. Na GC.COM je akorát třeba spárovat mobil s Vaším účtem pomocí vygenerovaného ID a už můžete přenášet logy do svého profilu. Jen se trochu divím, že ty souřadnice kešek a jejich údaje to takto domobilu poskytne komukoliv bez znalosti věci a registrace kdekoliv.. fakt zvláštní...
  • 0

#9 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 20:42

No sice jsem to nezkoušel, ale podle mně to bez spárování s účtem na GC.com nepojede. Vždyť so tady sám píšeš ;) Ja mam FW 20... a mám dojem, že je ta GPSka i přesnější než bývala.
  • 0

#10 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 8:40

Basin napsal/a:
No sice jsem to nezkoušel, ale podle mně to bez spárování s účtem na GC.com nepojede. Vždyť so tady sám píšeš ;)

Ja mam FW 20... a mám dojem, že je ta GPSka i přesnější než bývala.

Pojede, akorát zaznamenané logy budou "stát ve frontě" a nepřiřadí se tomu správnému účtu. Ale jinak registrace není třeba, jen ti to při instalaci napíše pravidla "etiky" jak co s krabkou, to je vše.
  • 0

#11 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 10:26

Autacek: z ceho to bere mapy, stahuje si to? Nebo musis mit nainstalovany Nokia maps?
  • 0

#12 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 12:50

Řekl bych, že si je stahuje. NOKIA Maps vypadají uplně jinak.
  • 0

#13 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 14:30

aha jeste to ozkousim, nejak mi to netahalo nic...
  • 0

#14 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 17:27

A jak se tam dostávaj cache? Stahujou se z netu???
  • 0
Vložený obrázek
ORGANIZATION TEAM MEMBER
rád zodpovím vaše dotazy ohledně eventu MAFIE

#15 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2008 - 12:58

Mates168 napsal/a:
A jak se tam dostávaj cache? Stahujou se z netu???


Kešky to stahuje z netu, podle různých kritérií, souřadnice ručmo, souřadnice z gps, waypoint, adresa, apod.

Mapy si to stahuje z netu taky vlastní.

(OT) Nicméně, poté co jsem přemluvil nokiamaps k natažení keší do POI už mi stačí jen Handygeocaching a Google maps v mobilu, protože ty si potřebná data stahujou přes HTTP a mám to v rámci paušálu.
  • 0

#16 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 17:31

Podarilo se nekomu spojit Geocache Navigator s externim GPS modulem u N95? Ten integrovany je dost nepresny, ale vyuzil jsem funkci logovani pres mobil a je to moc uzitecna vec nez si psat x kesi na papir co jsem nasel. Jinak stale pouzivam Handy Geocaching a dokud nebude mit Geocache Navigator moznost pouzit externi modul tak v tomto HG vede. Aplikace vypada moc zajimave jen je pro samotne hledani s N95 dost nepouzitelna...
  • 0

#17 keksik

keksik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 21:30

Mates168 napsal/a:
A jak se tam dostávaj cache? Stahujou se z netu???

V reálným čase si to stahuje data z Groundspeaku. Je tedy dobré mít co nejlacinější "data" od operátora. V ideálním případě data zadara;)
  • 0
Make the world a more interesting place with caching.
Garmin Dakota 20+Topo Czech 3.1 Pro, Nokia 700 + HG Arcao

#18 Bart_ICQ

Bart_ICQ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2008 - 19:21

Ahoj, zrovna asi tyden pouzivam GeocacheNavigator s nokii N73 a ext. modulem (zelvickou) GPT-800 a je to parada jen na to stahovani map do podkladu by se hodilo pripojeni k netu zadara. Stahne mi to komplet Listing ke zvoleny kesi, kterou si najdu podle kriterii, vzdalenost lokace, ci mnozstvi kesi. Dokonce se daji nacist i Logy s pripadnym upozornenim na problemy pri lokaci kese. GCNavigator je Java aplikace tak nevyzaduje Symbian. GPS modul GPT-800 se mi zda jako spickovy, obsahuje SiRF Star III chipset, a je velmi citlivy. Neni na nem znat ani staticka navigace, porad se pohybuje a to i kdyz se priblizuji pomalym krokem. pokud sestavu pouziju jako auto navigaci tak ani neotaci krizovatky kdyz stojim, netusimm jak je to vyreseno. Logovat se da take z mobila, to jsem ani jeste nezkousel,ani nevim jak je provazany ucet u GC.com s tou navigaci. Takze to ani nezkousim. Rucne se zadavaji souradnice take krasne, oddelovaci znacky stupne ci desetina carka minut jsou autmaticky dany. V GCNavigatoru se daji nastavit ruzne formaty souradnic.Jeste s tim softem nejsem plne seznamen tak ani nemam nastaveno nacitani Listingu ci kesi z kompu, to je ale take mozne, diky tomu jsem GCNavigator nasel. Kratce vystizne jsem s tim zatim spokojen. Mam po ruce docela dobrou navigaci, jak auto tak kacerskou, podle pouziteho softu, mobil a docela kvalitni fotak pro zaznamy. B)
  • 0

#19 Ap@che

Ap@che

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2008 - 1:07

Tak uz jsem konecne sparoval mobil s GC.com a fachci to uplne suprove. tady je navod http://www.geocachen...99/Default.aspx Po prihlaseni na GC.com mate na prave strane nabidku. mezi nimi je : Access My Field Notes For Trimble's Geocache Navigator and the Garmin Colorado. Tak na to kliknete, dale tam budete mit dva aktivni odkazy. klknete na "Link Trimble's Geocache Navigator to your account" Tam pak zadate ID z navigatora a PIN (mobilni cislo)
  • 0

#20 SirGeoWolf

SirGeoWolf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2008 - 23:29

Krucinál, kdyby se tak SmartComGPS a tenhle navigátor daly spojit do jedinýho Symbianovýho mobilu... Utopie...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama