Přejít na obsah


Fotka

GSAK a offline mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
116 odpovědí na toto téma

#101 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 6:32

Tak to je teda bomba :-). Ne vazne, presne tak jsem si to predstavoval. Funguje to bezvadne, mockrat diky. Jen par postrehu (omlouvam se, porad si neco vymyslim): :-) 1) V konfiguracnim dialogu jsou drobne preklepy (Orto --> Otro ) 2) Nebylo by mozne umistit zakladni minimapu u AW vedle ortomapy stejne jako u kese? Me by to mozna vyhovovalo lepe a zdalo by se mi to prehlednejsi, nicmene je to vec nazoru :-) Kazdopadne jeste jednou diky.
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#102 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 8:24

Takze je venku 1.51

#--------------------------------------------------------------------------------------
# ver 1.51 18.3.2008
# - opraveni preklepu v nastaveni
# - minimapy jsou u Aditionat waypointu vedle sebe (nevim jak to bude vypadat v PDA)
#--------------------------------------------------------------------------------------

pouze kosmeticke zmeny. A stale plati, že musite mit verzi 7.2.1.37 a vyssi....

Stahnete si zde:
http://gsak.mioncz.n...apyCZ/index.htm
  • 0

#103 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 8:48

No to je tedy rychlost...mockrat dekuji :-) Vypada to skvele i na PDA (tam se mapicky poskladaji hezky pod sebe). Jedine ceho jsem si jeste vsiml (ale to je uz vazne uplna ptakovina) je, ze pokud se v nastaveni rozhodnu nezobrazit u AW jednu z map, nezarovnava se ta druha na stred bunky v tabulce, ale vlevo. Pokud by se ti jeste chtelo si s tim hrat, mozna by stalo za to poskladat mapicky vedle sebe a nechat mezi nimi nejakou mezerku ... Kazdopadne jsi borec :-) a kdybych se mohl jakkoliv revansovat, budu rad...Diky
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#104 HONZA.CZ

HONZA.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 9:13

Skvělé makro, používám současne s OZIm a mapami. Nenašel jsem, jak v nové verzi vypnout STAHOVÁNÍ základní mapy. K listingu potřebuji jen foto, mapu mám naskenovanou a chci ušetřit linku i počet souborů se staženými mapkami. Díky za radu.
  • 0

#105 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 9:47

Ja jsem si tedy mapky rovnou stahl, takze si tim nejsem jist, ale mam za to, ze pokud necham vypnutou volbu zobrazovat Zakladni mapu, tak se mi nestahne....nebo to tak není?
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#106 HONZA.CZ

HONZA.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 9:55

To jsem právě zadal a do adresáře s mapami se dotáhly základní mapy. Parametr nepřepisovat, fotomapy zůstaly.
  • 0

#107 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 11:08

V makru je chyba, uz ji odstranuji....

Takze odstraneno:

#--------------------------------------------------------------------------------------
# ver 1.52 19.3.2008
# - opraveni chyby v povolovani map
#--------------------------------------------------------------------------------------

POUZIVEJTE VERZI 1.52, NIZSI VERZE SE CHOVA NEKOREKTNE!

Stahujte tady:

http://gsak.mioncz.n...apyCZ/index.htm
  • 0

#108 HONZA.CZ

HONZA.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 12:10

Funguje, díky. Tak nějak jsem si to představoval. Jen ještě přemýšlím, jak dotahovat jen novinky v dané oblasti - třeba kraji. Zkusím přes výběr nových a pak makro s parametrem přepsat. Nebo je nějaký lepší nápad? Moc se mi líbí ten archiv mapiček na disku pro použití v různých výběrech.
  • 0

#109 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 12:59

Ja to resim tak, ze to pustim na filtr (treba podle kraje, nebo pres user flag, to je jedno) a dam neprepisovat (tzn. ze se nebudou stahovat jiz stazene obrazky).
  • 0

#110 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 15:24

Chtel jsem se jeste zeptat na jednu malickost. Mapy u jednotlivych Child waypointu mam nastaveny na velikost 250x250. Pri jejich zobrazeni ve splitscreenu se mi obe mapy zarovnavaji do leva a po prave strane je volne misto - viz priloha. Neslo by prizpusobit sirku sloupce zobrazenym mapam, pripadne je zarovnat na stred? ..tedy ne ze by to necemu vadilo :-)
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#111 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 17:55

S vydanim 1.6 se na to podivam.... Budu muset udelat jinak tabulku...
  • 0

#112 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 13:12

Tady v tomto vlakne se resi stahovani offline map aktualne z www.mapy.cz. Na zacatku tohoto vlakna pada zminka, ze by nemely byt z googlemap, ale ty by se mi libily nejvice. Rad bych si vygeneroval nejake listingy v zahranici, kde mapy.cz ponekud postradaji vyznam. Nehledal a nenasel jste nekdo podobne reseni, ale pro Google mapy?
  • 0

#113 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 21:41

Makro mně funguje skvěle (díky), měl bych akorát dotaz k zoomu ... V konfiguraci makra se praví, že maximum je 16. Když ale porovnám staženou map. dlaždici s online mapou, kterou maximálně 'vyzoomuji', tak mně přijde, že na online mapách se dostanu o úroveň podrobněji. To je záměr nebo to plyne z nějakého omezení?
  • 0

#114 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 21:44

To je jen tim, ze jste nedavno byl na Seznamu maximalni zoom 16. Nedavno tam ale dali podrobnejsi ortomapu, takze maximalni zoom je ted dokonce 18 (ne vsak na celem uzemi!)
  • 0

#115 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 22:01

HaLuMa napsal/a:
To je jen tim, ze jste nedavno byl na Seznamu maximalni zoom 16. Nedavno tam ale dali podrobnejsi ortomapu, takze maximalni zoom je ted dokonce 18 (ne vsak na celem uzemi!)


Aha, díky - už jsem to zkusil.
Tzn. že když použiji 16, tak je to tutovka. když použiji větší zoom, tak mapu nemusím dostat a zoom si snížím.
  • 0

#116 pprosoft

pprosoft

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2012 - 20:56

Ahoj... sluzba na stahovani offline map z mapy.cz(mapgen.mapy.cz/) .. prestala existovat... nema nekdo nejake nahradni reseni.. Dik za informaci
  • 0

#117 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 8:21

Seznam rika, ze nahrada je pres API. Na to ale potrebujes prohlizec s javascriptem. Pokud GSAK ukazuje to HTML pres integrovany Internat Explorer, tak by to nemusela byt neprekonatelna prekazka. V Geogetu jsem to musel vyresit trochou programovani, protoze jsem do toho nechtel ten javascript tahat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama