Přejít na obsah


Fotka

Poklad malešických pirátů GC11BY1 disablován


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
21 odpovědí na toto téma

#1 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2008 - 18:28

Na místě mezikeše právě probíhají stavební úpravy a krabičku si někdo vzal. Keška proto zatím zůstane disablovaná, dokud nenajdeme jiné vhodné místo, nebo dokud stávající místo nebude opět bezpečné. Možná to bude chvíli trvat.
  • 0

#2 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 13:39

Tak ode dneška opět v provozu :)
  • 0

#3 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 13:45

Nechápu proč sem vkládáš disablování keše a zbytečně tím vytváříš další forum. GC.com má jasné možnosti a není třeba to znova psát sem. Myslím že nejsi první ani poslední, kdo takto uvažuje..bohužel.
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 13:49

Station2381 napsal/a:
Nechápu proč sem vkládáš disablování keše a zbytečně tím vytváříš další forum. GC.com má jasné možnosti a není třeba to znova psát sem. Myslím že nejsi první ani poslední, kdo takto uvažuje..bohužel.

Ale no tak. Myslím, že se zde vytváří jiná zcela zbytečná vláka třeba o banánech apod. a toto je k věci. Ne každý sleduje v notifikacích jestli je disabled nebo není a nikdo tě nenutí to číst.
  • 0

#5 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 13:55

Station2381

A co jiného bys vlastně chtěl mít v sekci "Cache - změny a upozornění", než třeba příspěvky o disablu, archivaci, obnovení, změnách souřadnic..., smím-li se zeptat?
Podle mně to je část fór vyhrazená přesně pro tyto účely.
  • 0

#6 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 13:57

Správně, vždyť také pro tento účel to tu bylo vytvořeno (myslím). A rozhodně je to k užitku.

alkes napsal/a:
A co jiného bys vlastně chtěl mít v sekci "Cache - změny a upozornění", než třeba příspěvky o disablu, archivaci, obnovení..., smím-li se zeptat?


  • 0

#7 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 20:54

Urcite jsou kaceri, kteri maji natahanych do GPSek ci jinych zarizeni natahano spoustu listingů, ktere neaktualizuji a jdou na miste hned na vec. Taky tyto informace tady vidim jako smysluplne...B)
  • 0

#8 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 8:10

Pokud si někdo dá už tu práci, sedne k pc a podívá se sem do fóra (kde se složitě hledá) jestli náhodou není nějaká keš vypnuta apod..tak už je snad jednodušší řešení se podívat na aktuální stav na gc.com ne? Psát to opakovaně někam, kde to stejně nikdo nečte je naprosto zbytečné.
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#9 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 8:12

To: alkes Představ si, že by to sem psal každej? Co by pro Tebe bylo pak jednodušší, abys zjistil aktuální stav keší na které se chystáš?
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#10 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 11:55

Mně tohle forum připadá smysluplné, díky němu jsem se např. vydal na Matrix ( vývoj kešek v oblasti Klánovic opravdu pravidelně nekontroluji :D ) Spousta lidí dorazí na disablované multiny a pak skuhrá, tímhle se zvětšuje šance že se o tom dozvědí. Ale hlavně, Statione, když už tu admin takové forum má, tak mi připadá hodně hloupé obořovat se na uživatele. Stěžuj si pepovi, pokud ti to za to stojí.
  • 0

#11 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 12:02

Tohle fórum založil už předchozí provozovatel před pár lety na původní verzi gc.cz. Proč netuším, ale uživatelé si zvykli. A komu se to nelíbí, tak to může ignorovat. Příspěvek ze 22.05.2008 14:45 je naprosto mimo místu a když už, tak by měl být směřován do jiného fóra.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#12 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 15:28

pepa.z.pocernic napsal/a:
Tohle fórum založil už předchozí provozovatel před pár lety na původní verzi gc.cz. Proč netuším, ale uživatelé si zvykli. A komu se to nelíbí, tak to může ignorovat. Příspěvek ze 22.05.2008 14:45 je naprosto mimo místu a když už, tak by měl být směřován do jiného fóra.


Napsal jsem pouze názor, reakci, který se mi "mimo mísu" jak píšeš nezdá. Hlavně si zkontroluj své příspěvky a svojí práci, ať to také není "mimo mísu", když už jsi dostal tu funkci.
Pokud to tu má po čase být v takovém stavu "aby se v tom prase vyznalo", tak je to pak v pořádku.
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#13 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 15:39

Mírni frajere. Jsi zatím jediný, komu to vadí, takže bych hledal chybu jinde. ;)
  • 0

#14 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 15:42

alkes napsal/a:
Mírni frajere.
Jsi zatím jediný, komu to vadí, takže bych hledal chybu jinde. ;)

To bude asi tím, že u toho přemýšlím a nejsem ovečka jako všichni ostatní.
Jinak já jsem naprosto klidnej..frajere :D
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#15 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 15:43

Jááásně, tak se zamysli jestli mírni znamená to samý, co klidni a nepruď. Zdar.
  • 0

#16 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 15:44

alkes napsal/a:
Jááásně, tak se zamysli jestli mírni znamená to samý, co klidni a nepruď. Zdar.

Tak Ti nevím.Jediný kdo tu prudí jseš Ty. Já Tobě osobně nic nepsal:) Zkus popřemýšlet.
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#17 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 15:56

To Station: Když to bereš tak, že co jde na GC.com nemá co dělat tady, tak by tu nebyly tyhle stránky, protože i groundspeak má svá vlastní fora. Já osobně (a asi nejsem sám) jsem docela rád, že tu tyhle stránky jsou a že se o ně admini starají. Osočovat Pepu, že to tu kvůli němu svpěje do chaosu je přinejmenším úsměvné... Tahle kategorie oznámení je užitečná a ačkoliv to třeba ze svých keší neznáš, tak existují i kešky, o kterých stojí za to vědět, v jakém jsou stavu i jinak než z výpisu na gc.com. A jako ovce se necítím. S pozdravem Flamu zmar!
  • 0

#18 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 15:59

Numira napsal/a:
To Station: Když to bereš tak, že co jde na GC.com nemá co dělat tady, tak by tu nebyly tyhle stránky, protože i groundspeak má svá vlastní fora. Já osobně (a asi nejsem sám) jsem docela rád, že tu tyhle stránky jsou a že se o ně admini starají. Osočovat Pepu, že to tu kvůli němu svpěje do chaosu je přinejmenším úsměvné...
Tahle kategorie oznámení je užitečná a ačkoliv to třeba ze svých keší neznáš, tak existují i kešky, o kterých stojí za to vědět, v jakém jsou stavu i jinak než z výpisu na gc.com.
A jako ovce se necítím.
S pozdravem Flamu zmar!


Naprosto s Tebou souhlasím :)
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#19 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 16:10

Station2381 napsal/a:
Napsal jsem pouze názor, reakci, který se mi "mimo mísu" jak píšeš nezdá. Hlavně si zkontroluj své příspěvky a svojí práci, ať to také není "mimo mísu", když už jsi dostal tu funkci.
Pokud to tu má po čase být v takovém stavu "aby se v tom prase vyznalo", tak je to pak v pořádku.

To oznámení bylo naprosto v pořádku, protože bylo ve k tomu určeném fóru, takže tu nemáš co komentovat a dělat bordel. Jestli se ti nelíbí tohle fórum, tak to napiš do "Dotazy a připomínky". Nebo ti na tom snad není něco jasné?
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#20 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 16:18

pepa.z.pocernic napsal/a:

Station2381 napsal/a:
Napsal jsem pouze názor, reakci, který se mi "mimo mísu" jak píšeš nezdá. Hlavně si zkontroluj své příspěvky a svojí práci, ať to také není "mimo mísu", když už jsi dostal tu funkci.
Pokud to tu má po čase být v takovém stavu "aby se v tom prase vyznalo", tak je to pak v pořádku.

To oznámení bylo naprosto v pořádku, protože bylo ve k tomu určeném fóru, takže tu nemáš co komentovat a dělat bordel. Jestli se ti nelíbí tohle fórum, tak to napiš do "Dotazy a připomínky". Nebo ti na tom snad není něco jasné?


No tak jestli se tu na každou větu musí zakládat nová rubrika, diskuze apod., tak tu bordel nedělám já ale už tu je.
Komentovat mohu cokoliv (myslím, že nemáš tu pravomoc mi to zakázat), nehledě na to, že od toho fóra jsou.
Pokud se to nelíbí Tobě, tak máš jako admin právo mě smazat, vymazat, odstranit atd...všem se uleví :)
Je zvláštní jak se jedinec postaví proti většině svým názorem, tak je to okamžitě nepřípustné :D Fakt se bavím:D Ještě,že fakt nejsem v tom stádu.
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama