Přejít na obsah


Fotka

IMG-POI


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2005 - 15:03

Nazdarek mam mapu ktera je se všim všudy od Garminu pokud ji ale protahnu přes mapedit a uložim ji jako POI zustanou POI ( to co chci :o) ) ale bez popisu - ulice,telefony atd. Nemate někdo lepší zpusob ? at2) nema někdo program jak z *.wpt udělat *.img (POI) Diky
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2005 - 13:00

Nazdarek mam mapu ktera je se všim všudy od Garminu pokud ji ale protahnu přes mapedit a uložim ji jako POI zustanou POI ( to co chci :o) ) ale bez popisu - ulice,telefony atd. Nemate někdo lepší zpusob ? at2) nema někdo program jak z *.wpt udělat *.img (POI) Diky

Zjistil jsem ze to dela cgpsmapper free verze ps: nema nekdo full verzi :o)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2005 - 14:00

Zjistil jsem ze to dela cgpsmapper free verze ps: nema nekdo full verzi :o)

Zaloz si ucet na http://mapcenter.cgpsmapper.com/ muzes tam poslat svou mapu v polskem formatu (*.mp, *.txt) a zpracovani probehne pres full verzi. Pak je verejne pristupna, takze by mela byt vytvorena tebou, nebo nekym kdo na ni nema copyright :-).
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2005 - 16:28

Zaloz si ucet na http://mapcenter.cgpsmapper.com/ muzes tam poslat svou mapu v polskem formatu (*.mp, *.txt) a zpracovani probehne pres full verzi. Pak je verejne pristupna, takze by mela byt vytvorena tebou, nebo nekym kdo na ni nema copyright :-).


Diky za info :o) Zkusim to
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2005 - 12:19

Diky za info :o) Zkusim to

nop tak jsem to tam 2x poslal... chteli to v ZIPU ale nic z toho IMG z toho neudělali...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2005 - 17:44

nop tak jsem to tam 2x poslal... chteli to v ZIPU ale nic z toho IMG z toho neudělali...

myslim ze by to melo byt ve formatu *.mp , to co jsem ja poslal jako *.txt mi taky neproslo :-) .
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama