Krásny víkend přeji,mám menší problém s GSAKem.
Po nastavení Locations v Options,se mi stále zobrazuje vzdálenost od Home souřadnic od 1220 km a více.
Zkoušel jsem i přeinstalovat GSAK a nic nepomohlo.
poradíte mi jak na to?
Nastavené to mám viz obrázek
Distance v GSAKUu
Vytvořeno od
lukowicz
, bře 15 2008 7:21
7 odpovědí na toto téma
#1
Publikováno 15 březen 2008 - 7:21
#2
Publikováno 15 březen 2008 - 7:34
Já to mám takhle: "Home, N 49° 51.257 E 014° 42.286"
bez toho example a bez uvozovek, snad ti to pomůže.
#3
Publikováno 15 březen 2008 - 7:52
Tak taky nic.
Na zkoušku jsem tam vložil i tvoje souřadnice a kilometry jsou stále stejné.
Ještě mě napadlo že by to mohlo být v nastavení PQ ale tam mám souřadnice stejné.
#4
Publikováno 15 březen 2008 - 7:56
A nemáš špatně home coordinates na GC.com?
Častá je záměna E 014° 42.286 za W 014° 42.286
#5
Publikováno 15 březen 2008 - 8:13
No mám to takhle,předpokládám že to je správně.
Ale v zobrazení v PQ na stránce GC.com se mi to zobrazuje správně.Myslím že to bude v GSAKu.
#6
Publikováno 15 březen 2008 - 8:25
Ještě mě napadlo centre point máš v GSAKu nastavený na Home ?
#7
Publikováno 15 březen 2008 - 8:49
Děkuj,to bylo přesně ono.
Nenapadlo mně že po instalaci,to už není odškrtnuté
ps: k čemu je v nastavení method for matching a záložka owner id?
#8
Publikováno 15 březen 2008 - 10:21
Své owner ID zjistíš ve svém profilu, končí jím URL pro odkaz "See the forum posts for this user". Tvé owner ID je 845788. Doporučuji v GSAK nastavit metodu matching právě dle owner ID a toto zde fvyplnit - dle něho GSAK pozná, že jde o tebou založenou cache a tu odliší barevně i typem pro vyhledávání (pro filtry atd.). Výhodu tedy poznáš hlavně, až sám nějakou kešku založíš a budeš ji mít s ostatními v GSAK.
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů