Problém v importu gpx do GSAKu
#1
Publikováno 23 březen 2008 - 19:25
Kdyz jsem se koukal do gpx tak jsem usoudil, ze se jedna o problem s touto kesi GC19YAX. Myslim ostatne jako Pehta, ze se jedna o problem s nazvem tohoto TB http://www.geocachin...66-4256e063b355,ktery je nyni v kesi umisten.
Jmeno v exportu vypada takto: U k a z & # x 1 E ; s e ! (Do nazvu jsou vlozeny mezery, jinak se zde rozumne prekodoval Ukaz se!)
Neznate nekdo autora aby jej prejmenoval?
Diky
#2
Publikováno 23 březen 2008 - 19:40
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#3
Publikováno 23 březen 2008 - 19:43
#4
Publikováno 23 březen 2008 - 19:44
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#5
Publikováno 23 březen 2008 - 19:50
#6
Publikováno 23 březen 2008 - 19:52
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#7
Publikováno 23 březen 2008 - 19:59
#8
Publikováno 23 březen 2008 - 20:07
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#9
Publikováno 23 březen 2008 - 20:30
#10
Publikováno 23 březen 2008 - 20:37
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#11
Publikováno 23 březen 2008 - 21:07
#12
Publikováno 23 březen 2008 - 21:09
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#13
Publikováno 23 březen 2008 - 21:10
#14
Publikováno 23 březen 2008 - 21:15
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#15
Publikováno 23 březen 2008 - 21:24
#16
Publikováno 23 březen 2008 - 21:27
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x
#17
Publikováno 23 březen 2008 - 22:22
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů