Přejít na obsah


Fotka

GARMIN COLORADO 300 ++ SUPER CENA ++ 8990,-


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
36 odpovědí na toto téma

#1 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 12:03

GARMIN COLORADO 300 - 8990,- s DPH

Nevahejte a vyuzijte nasich SLEV na mesic Květen...

Telefon:775151316

SPECIÁLNÍ CENA PRO GEOCACHERY Z TOHOTO FÓRA....

MOZNO I NA DOBIRKU

VICE NA WWW.WARPSDESIGN.INFO


Jedna se o nove zbozi ... se zarukou a dokladem !!!
  • 0

#2 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 20:02

a dodací lhůty????
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#3 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 21:00

To zavání komerční nabídkou ne?
  • 0
GPS: Garmin Oregon 550, Garmin-Asus M10, SW: GSAK 7.x.x, OziExplorer 3.95n, SmartMaps 3.x, OziExplorer CE 2.3x, BeelineGPS 1.9x

#4 Medcin

Medcin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 23:47

Honzik&Pavlinka napsal/a:
To zavání komerční nabídkou ne?

Pro jistotu jsem si pročetl pravidla tohoto webu a tak mám jedinou otázku:

To vadi?
  • 0

#5 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 6:51

Taky myslim, ze pokud je to ve FRCu, tak je to v pohode.
  • 0

#6 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 8:24

To by mě zajímalo, proč tak levně? Vždyť na tom musí prodejce prodělat, ne? Colorado za 9990,-... to je dost málo...
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#7 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 9:18

Třeba protože: "FRC - Věci mírně přepoužité, hledající nového majitele" :)
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#8 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 9:20

Don Pedro de Záblatí napsal/a:
To by mě zajímalo, proč tak levně? Vždyť na tom musí prodejce prodělat, ne? Colorado za 9990,-... to je dost málo...


pri kurzu dolaru a cene v usa... nemyslim, ze by to nekdo prodaval aby doplacel ;)
  • 0

#9 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 10:29

Don Pedro de Záblatí napsal/a:
To by mě zajímalo, proč tak levně? Vždyť na tom musí prodejce prodělat, ne? Colorado za 9990,-... to je dost málo...

např. tady http://www.navigacni...ripts/index.php nebo tady http://www.it-zone.c...Sti&StiId=34640 je skoro za tu samou cenu /s TOPO mapou/. Z It-zone v pátek kolegovi dorazil, takže je to i ověřený. Takže asi jediná výhoda je ten prodej bez mapy a možnost používat mapy free /i když nevěřim, že si někdo koupí Colorado a pojede s free mapou/, nebo TOPO získat nelegálně.
Jinak mi ta inzerce nevadí, akorát mi trochu nesedí prohlášení "speciální cena pro geocačery", když je to cena sice nízká, ale vcelku běžná ;)
edit: tak dorazil z tý 1. adresy /s houbařským nožem/ :D
  • 0

#10 smudla

smudla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 11:09

pepa.z.pocernic napsal/a:
Třeba protože: "FRC - Věci mírně přepoužité, hledající nového majitele" :)


No ale tohle nebudou az tak "veci mirne pouzite", spis nejaky sedy import (oficialni dovozce variantu bez mapy nenabizi) a kdyz se mi to rozbije tak co, o zaruce si mohu nechat leda zak dat? O nejakych obchodnich podminkach na tech strankach "prodeju specialne za ceny pro cleny tohoto fora" neni ani vidu ani slechu. Je to vec kazdeho do jakeho rizika pujde nebo ne ...
  • 0

#11 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 11:30

Fakt nevím co furt někdo má a prudí. Je to nabídka, kterou vám někdo strčil až pod nos. A že je to komerční nebo ne? Za dara už u nás mikdo nedělá. Kdo nechce ať nechá bejt, kdo chce tak ať není zhnilý a podívá se na odkaz, který je uveden v úvodním příspěvku nebo napíše přímo autorovy než tady vást filozofické debaty! Myslím, že tato nabídka se.. nejvíc ty co si už Colorado koupili o 3 litry dráž.
  • 0

#12 Hledatchi

Hledatchi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 12:09

smudla napsal/a:
No ale tohle nebudou az tak "veci mirne pouzite", spis nejaky sedy import (oficialni dovozce variantu bez mapy nenabizi) a kdyz se mi to rozbije tak co, o zaruce si mohu nechat leda zak dat? O nejakych obchodnich podminkach na tech strankach "prodeju specialne za ceny pro cleny tohoto fora" neni ani vidu ani slechu. Je to vec kazdeho do jakeho rizika pujde nebo ne ...

Bud neumis cist nebo jsi spis prehledl vetu: "Jedna se o nove zbozi ... se zarukou a dokladem !!!" Od Warpsdesignu jsem nakoupil GPS, pak na doporuceni i znami. Howg
  • 0

#13 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 12:10

gerdik napsal/a:
Myslím, že tato nabídka se.. nejvíc ty co si už Colorado koupili o 3 litry dráž.


no ver mi ze opravdu ne. :) kdyz me na necem stve cena, tak to nekupuju :D s tim kazdy pocital, ze kupuje okamzitou novinku za nejvyssi moznou cenu.

smudla napsal/a:....neni ani vidu ani slechu. Je to vec kazdeho do jakeho rizika pujde nebo ne ...


no a zrovna warps ode mne ma 1*. gpska do dvou dnu na stole a jeste ji sledoval pomoci cisla baliku a kdyz to vypadalo, ze balik prvni den trci porad na podaci poste (nejak zapomneli zanest do systemu, ze uz je davno v praze) prudil je a hledal, kde se zadrhl.
  • 0

#14 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 12:21

gerdik napsal/a:
Fakt nevím co furt někdo má a prudí.
Je to nabídka, kterou vám někdo strčil až pod nos. A že je to komerční nebo ne? Za dara už u nás mikdo nedělá. Kdo nechce ať nechá bejt, kdo chce tak ať není zhnilý a podívá se na odkaz, který je uveden v úvodním příspěvku nebo napíše přímo autorovy než tady vást filozofické debaty!
Myslím, že tato nabídka se.. nejvíc ty co si už Colorado koupili o 3 litry dráž.


Moje řeč....taky se chystám na objednávku.....
  • 0

#15 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 12:39

warps mi dodal jednu gpsku, vše ok, bez problémů. Lze jen doporučit.
  • 0

#16 petrE

petrE

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 13:03

Taky si myslim, ze je to OK, sam hodlam nabidku warp vyuzit a gps si koupit. Pokud se to nekomu nelibi, tak necha byt.
  • 0

#17 Mikecood

Mikecood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 14:17

nedá mi to, abych se nepřidal ke kladným ohlasům, jen jsem byl netrpělivý, tudíž za draho....
  • 0

#18 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 17:38

Já taky zvažuji koupi, ale ne Colorada, já koukám po 60 Cx v jiném vlákně... jen škoda, že ta není s mapou...

Basin napsal/a:
warps mi dodal jednu gpsku, vše ok, bez problémů. Lze jen doporučit.


a vzhledem ke kladným ohlasům o ní uvažuji ještě více...;)
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#19 smudla

smudla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 21:12

Hledatchi napsal/a:

smudla napsal/a:
No ale tohle nebudou az tak "veci mirne pouzite", spis nejaky sedy import (oficialni dovozce variantu bez mapy nenabizi) a kdyz se mi to rozbije tak co, o zaruce si mohu nechat leda zak dat? O nejakych obchodnich podminkach na tech strankach "prodeju specialne za ceny pro cleny tohoto fora" neni ani vidu ani slechu. Je to vec kazdeho do jakeho rizika pujde nebo ne ...

Bud neumis cist nebo jsi spis prehledl vetu: "Jedna se o nove zbozi ... se zarukou a dokladem !!!" Od Warpsdesignu jsem nakoupil GPS, pak na doporuceni i znami. Howg


Nevim kdo z nas dvou neumi cist, nejprve bych se podival znovu na co jsem reagoval.

A pak bych se modlil aby mne znami neprokleli az jim treba prestane ten levne porizeny Garmin fungovat a v autorizovanem servisu se jim se zarukou vysmeji.

Na tech strankach je firma schovana za jeden mobil, bez jakekoliv adresy, IC, DIC, obchodnich podminek, email na freemailu.

Z meho pohledu proste zvlastni pristup... Jak ale rikam, je to vec kazdeho.
  • 0

#20 smudla

smudla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 21:16

Dain & Olik napsal/a:

gerdik napsal/a:
Myslím, že tato nabídka se.. nejvíc ty co si už Colorado koupili o 3 litry dráž.


no ver mi ze opravdu ne. :) kdyz me na necem stve cena, tak to nekupuju :D s tim kazdy pocital, ze kupuje okamzitou novinku za nejvyssi moznou cenu.

smudla napsal/a:....neni ani vidu ani slechu. Je to vec kazdeho do jakeho rizika pujde nebo ne ...


no a zrovna warps ode mne ma 1*. gpska do dvou dnu na stole a jeste ji sledoval pomoci cisla baliku a kdyz to vypadalo, ze balik prvni den trci porad na podaci poste (nejak zapomneli zanest do systemu, ze uz je davno v praze) prudil je a hledal, kde se zadrhl.


Ja verim, ze zbozi v te krabici prijde to uz by byla uplne jina kategorie problemu. No a pokud by nahodou GPS nefungovala, lze zajit na mestsky urad do Slavkova:-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama