Přejít na obsah


Fotka

Tak zase GC v televizi :-(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
181 odpovědí na toto téma

#1 Atlaska

Atlaska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 19:42

Tak zas jednou slepý přišel k houslím.... :( No nebudu to protahovat a prásknu to. Nechala jsem se ukecat slečnou redaktorkou a když nepomohlo přesvědčování, aby se tématu vzdala, tak jsem kývla, že natočíme něco o GC. Natáčelo se celý den a bude z toho 7 minut. Nezbývá nám než držet palce, aby z toho vylezlo něco, co má hlavu a patu. Točili jsme m.j. nalezení dvou keší - abych předešla spekulacím -uložení obou bylo fiktivní a podobnost s jinými je čistě náhodná. Jedna byla co možná nejhnusnější městská sídlištní a druhá přírodní. Jak to nakonec dopadlo se můžete podívat v pořadu Focus 19.4 ve 20:05, ČT24, pak 20.4. ve 14:35 taky tam a 21.4. cca ve 23:50 na ČT2. Měla bych mít k dispozici hotové DVD. P.S: Ale byla to docela sranda, když jsem chudáky hnala dírou ve skále s kamerou za víc jak milion :D a já furt ubližovala mikroportu, protože jsem ho měla skoro celý den a vůbec mu to nedělalo dobře. Tým ve složení redaktorka, režisér, kameraman a zvukař byl prima. A měli se mnou božskou trpělivost.:D
  • 2
Atlaska - Míša

#2 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 20:43

Značím si a jsem zvědav ;) BTW - taky jsi je mohla poslat na nějákou 5-ku s podmínkou, že ji musí udolat než to natočí :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#3 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 21:52

Neslo by avi z toho divka nekam upnout? Bylo by to fajn :o)
  • 0

#4 Atlaska

Atlaska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 22:06

Nejsem technický typ,ale pokud to půjde, tak to někam šupnem.
  • 0
Atlaska - Míša

#5 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 0:10

Tak ukecali nakonec tebe? No i me dramaturgyne ukecavala, ale mel jsem za sebou uz jedno nataceni CT (ta 2minutova reportaz s Hajtrou a Karston do Udalosti v regionech), tak jsem ji doporucil rozsirit obzory a poohlednout se i jinde, at to neni jen na me - pak se uz neozvala, cili jsem myslel, ze od tematu GC upustila, no zjevne nee :D
  • 0

#6 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 0:56

Atlaska napsal/a:
...Nechala jsem se ukecat slečnou redaktorkou

I ty, Brute?

Jedna byla co možná nejhnusnější městská sídlištní...

To muselo dat docela praci vymyslet fiktivni sidlistni cache, ktera bude jeste hnusnejsi, nez realita prazskobrnenskych panelakovu sama. Jen doufam, ze byla opravdu tak hnusna, ze i tem skolou povinnym, kteri ted v dalsi vlne s GC zacnou, prijde divne takove cache hledat a hlavne vytvaret ;)
  • 0

#7 Atlaska

Atlaska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 1:16

Uvidíme, jak to ve finále vyzní, alepokud se jim topovede střihnout, tak jsme opravdu chodili v odpadcích :D a v ho...... :D Jen jsem zvědavá, co tomu řeknou moji kolegové, pokud to někdo náhodou zachytí. To si fakt budou myslet, že jsem totální magor!!!!! A to jsem ještě tuhle část točila v lodičkách a s notebookem... jako ukázku popracovní pohodovky :D
  • 0
Atlaska - Míša

#8 Psenda

Psenda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 9:12

Ceska Televize ma sve porady na webu. Starsi díly poradu Fokus tam jsou a tak predpokladam ze se tam objevi i tato reportaz.
  • 0

#9 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 9:17

Ani Nova se nechce nechat zahanbit a dnes - přímo v hlavním vysílacím čase! - dává naučný pořad, jak vyluštit mysterku s prvky multiny a jak najít poklad jako první, tedy jak postupovat při lovu FTF :D . Jsem zvědavý na ty ohlasy a kolik se zase vyloupne nových hledačů ;).
  • 0

#10 Medcin

Medcin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 9:50

Sakra, prvního už bylo ... Tak jsem uvažoval, zda myslíš Koření či dokonce nějakou reportáž v Televizních novinách. Hezkej joke.
  • 0

#11 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 11:03

Pitrus napsal/a:
Ani Nova se nechce nechat zahanbit a dnes - přímo v hlavním vysílacím čase! - dává naučný pořad, jak vyluštit mysterku s prvky multiny a jak najít poklad jako první, tedy jak postupovat při lovu FTF :D .
Jsem zvědavý na ty ohlasy a kolik se zase vyloupne nových hledačů ;).

Pojďme udělat informační embargo! Tohle je už fakt hrůza, že když někdo s pár litry mozku ví, že publicita geocachingu nesvědčí a udělá správnou věc - pošle lidi z televize k šípku, oni si najdou nějakou lamičku... :(
Nejhorší na tom je, že tu není žádné racionální řešení jak tomu zamezit... :@
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#12 wlfmann

wlfmann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 11:51

Pitrus napsal/a:
Ani Nova se nechce nechat zahanbit a dnes - přímo v hlavním vysílacím čase! - dává naučný pořad, jak vyluštit mysterku s prvky multiny a jak najít poklad jako první, tedy jak postupovat při lovu FTF :D .
Jsem zvědavý na ty ohlasy a kolik se zase vyloupne nových hledačů ;).


V jakem poradu to budou davat?
  • 0

#13 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 13:18

wlfmann napsal/a:

Pitrus napsal/a:
Ani Nova se nechce nechat zahanbit a dnes - přímo v hlavním vysílacím čase! - dává naučný pořad, jak vyluštit mysterku s prvky multiny a jak najít poklad jako první, tedy jak postupovat při lovu FTF :D .
Jsem zvědavý na ty ohlasy a kolik se zase vyloupne nových hledačů ;).


V jakem poradu to budou davat?


Taky mi to chvilku vrtalo hlavou, v hlavním vysílacím čase? O tom bych přeci věděl, na to běží ukázky pořád...
Pak jsem se podíval do programu.
Je to multi - mystery (jak již bylo řečeno)
Stage1: někde v arktidě - vrak lodi Charlotte
Stage2: Washington DC - Národní archiv (N 38°53,357 W 077°03,007)
Stage3: Philadelphia independence hall (N 39°56.934 W 075°09.002)
Finalka: (tu prozradim...) New York - manhatan (N 40°42.712 W 074°00.554)

Jiank taky Lovci pokladů s Nikolasem Cagem v hlavní roli.
(EN: Nacional Treasure)
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#14 wlfmann

wlfmann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 13:21

jo tak. A ja si zrovna rikal jaka je to shoda s filmem od 8...
  • 0

#15 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 16:42

Czecho Cowboy napsal/a:
Tohle je už fakt hrůza, že když někdo s pár litry mozku ví, že publicita geocachingu nesvědčí a udělá správnou věc - pošle lidi z televize k šípku, oni si najdou nějakou lamičku... :(
Nejhorší na tom je, že tu není žádné racionální řešení jak tomu zamezit... :@


No nevim jak si to myslel, ale já bych to řek jinak.

Když účast v pořadu odmítne zkušený kačer, najdou si nějakého začátečníka, který moc o GC neví, ale je rád že bude v TV. Takže je dobře, že to vzala Atlaska, kdyby odmítla, určitě by to zkoušeli i na další a nakonec (kdyby všichni odmítali) by si našli nějakého blbce. Takhle tam alespoň bude zkušený kačer...nebo spíš zkušená kačerka.
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#16 wlfmann

wlfmann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 21:46

Jinak... v jakym poradu a kdy bude Atlaska?
  • 0

#17 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 21:53

Že by Na stopě ;)?!
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#18 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 6:58

Atlaska napsal/a:
Jak to nakonec dopadlo se můžete podívat v pořadu Focus 19.4 ve 20:05, ČT24, pak 20.4. ve 14:35 taky tam a 21.4. cca ve 23:50 na ČT2. Měla bych mít k dispozici hotové DVD. P.S: Ale byla to docela sranda, když jsem chudáky hnala dírou ve skále s kamerou za víc jak milion :D a já furt ubližovala mikroportu, protože jsem ho měla skoro celý den a vůbec mu to nedělalo dobře. Tým ve složení redaktorka, režisér, kameraman a zvukař byl prima. A měli se mnou božskou trpělivost.:D


  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#19 Radekb

Radekb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 8:03

No vzhledem k vysilacim casum si myslim, ze to skoro nikdo neuvidi, a kdyz uz, tak to bude spis ta inteligentnejsi cast naroda :)
  • 0

#20 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 8:46

Don Pedro de Záblatí napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:
Tohle je už fakt hrůza, že když někdo s pár litry mozku ví, že publicita geocachingu nesvědčí a udělá správnou věc - pošle lidi z televize k šípku, oni si najdou nějakou lamičku... :(
Nejhorší na tom je, že tu není žádné racionální řešení jak tomu zamezit... :@


No nevim jak si to myslel, ale já bych to řek jinak.

Když účast v pořadu odmítne zkušený kačer, najdou si nějakého začátečníka, který moc o GC neví, ale je rád že bude v TV. Takže je dobře, že to vzala Atlaska, kdyby odmítla, určitě by to zkoušeli i na další a nakonec (kdyby všichni odmítali) by si našli nějakého blbce. Takhle tam alespoň bude zkušený kačer...nebo spíš zkušená kačerka.


Souhlasím, když už ta reportáž musí být, tak neznám povolanější osobu než Atlasku.
A ty Kovbojíčku by jsi měl trochu lépe vážit slova!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama