Přejít na obsah


Fotka

Makra GSAK


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
535 odpovědí na toto téma

#41 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 6:56

Tak opravenou verzi MyLogsLinks 2.3 si stáhněte z gsak.mioncz.net

DOPLNENO: update verze z 2.2 na 2.3 v 8:19 (oprava chyby)


Mion napsal/a:
Zřejmě půjde o nějakou interakci s nadřazeným makrem - u makra MyLogLinks jsem neuvažoval, že by se spouštělo z nadřazeného makra. Budou nutné určité drobné úpravy


  • 0

#42 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 7:30

Akorát teď koukám, že ten upravený GenUploadStats neumí ještě sumarizovat počty odlovených wherigo cache (tabulka dle typů keší).
  • 0

#43 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 7:38

Aha, odpovím si sám - to řeší jiné makro, FindStatGen. Sorry, už ztrácím přehled, jak se tomu delší dobu nevěnuju

Mion napsal/a:
Akorát teď koukám, že ten upravený GenUploadStats neumí ještě sumarizovat počty odlovených wherigo cache (tabulka dle typů keší).


  • 0

#44 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 8:41

Chlapi diky, vse funguje jak ma!
  • 0

#45 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 9:15

Odzkouseno, přidal jsem i logy. Perfektni. Diky moc.:D
  • 0

#46 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 10:09

To generování seznamu logů přes MyLogLinks má ještě nějakou chybku - když se spustí samostatně, tak to šlape dobře. Ale když se zavolá script z toho uploadu a generování statistik, nenajde to v zadaném období všechny typy logů (disable, archive, maintenance logy a pod). Zjistím proč a pak zde hodím info, až to bude opraveno
  • 0

#47 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 10:46

MyLogsLinks 2.5:
Při spuštění z nadřazeného makra (např. pro generování statistik) odstraněno nepotřebné koncové odkliknutí okna a před hledáním logů nastavena databáze na všechny záznamy. Nyní již tedy umí do statistik automaticky začlenit všechny typy logů (ukázka z mého profilu :) )
  • 0

#48 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 17:52

Tak GenUploadStats asi neuchodim, zda se je vse ok, makro probehne viz. obrazek http://www.ukazto.co...3226,profil.jpg ....ale zadna zmena v profilu :(
  • 0

#49 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 19:17

Málo informací. Co je tedy v tom profilu? To co předtím? V tom případě se možná aktualizuje profil někomu jinému (jméno-heslo je správné?)

Skleba napsal/a:
... makro probehne viz. obrazek http://www.ukazto.co...3226,profil.jpg
....ale zadna zmena v profilu :(


  • 0

#50 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 20:02

No tak z toho taky nejsem moudrej.... Podle toho okna by vse melo probehnout v pohode... Co se stane s profilem, je pradny nebo nezmeneny, zkousel jsi ho vymazat a znovu zkusit nahrat makrem? Spatna kombinace jmena a hesla to nebude, to by vyskocila chybova hlaska (ted jsem testoval), jedine ze by jsi to updatoval nekomu jinymu...
  • 0

#51 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 20:46

Pokud profil smaznu a pustim makro tak to probehne,a el profil zustane prazdny...tak nevim. Heslo a jmeno je 100% spravny.
  • 0

#52 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2008 - 10:58

Hmm, tak to fakt nevim kde je zakopany pes....
  • 0

#53 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2008 - 18:49

Tak jsem do uvodniho prispevku pridal dalsi makra, ktera pouzivam. Pro line preskocit na prvni prispevek, jsou to tyto:

5. ExportTomTomITN
http://gsak.net/boar...t=0
Tak tohle male udelatko se da vyuzit pro planovani itenerare software TomTom. Jak na to:
1. nejprve si srovnate kese podle nejakeho pole, tak je chcete navstivit (ja vyuzivam pole UserData)
2. spustite makro, zvolite si nazev bodu v TT, vyberete zda se ma pouzit Parkoviste jako cilovy bod u kese (pokud ho kes obsahuje, autor ho definoval, ja si pri planovani obcas pridavam vlastni parkoviste podle OZIho a Ortomap)
3. a uz zbyva jen spustit a pote soubor ITN nakopirovat do adresare ITN v TomTomu...

6. Create FiledNotes
http://gsak.net/boar...indpost&p=49345
Jelikoz si chci casem poridit Colorado a vyuzivat jeho ficuru s FieldNotes, tak jsem ted v nedeli vyzkousel toto makro, ktere vytvori txt soubor pro dalsi nahrani na GC.com. Toto makro vam tuto funkci vyuzit s
i bez Colorada.
Pred spustenim makra si oznacte found zaznam v GSAKu a makro pustite, makro najde kes se zaskrtnutym Found, ale bez found logu, otevre dialogove okno na text logu, a to se opakuje az do posledni kese... Pote jiz hotovy TXT soubor muzete nahrat na GC.com.
Prakticky je to ale nanic, je to spis jen na vyzkouseni, protoze pokud pouzivate LOG section v User note, tak kes muzete zalogovat pres tlacitko Log Cache, akorat musite dat CTRL+V do textu logu a zaskrtnout found log, coz u logovani pres field notes nemusite......
Pro "Coloradisty" je vyhoda tvorby souboru v terenu a pokud jde psat i text logu primo v terenu (i pres kostrbate ovladani), tak potom maji Field Notes vyznam. Mozna by stalo za to zkusit dodelat import TXT do GSAKU, ktery by zaskrtnul found a doplnil text logu, to by bylo asi zajimavejsi. No Colorado nemam tak se do toho zatim poustet nebudu....

7. GarminCsvPoiExport
http://gsak.net/boar...t=0
Toto makro pouzivam na generovani POI pro mou 60CSx a nahrani POILOaderem do pristroje. Makro vytvari pro kazdou kes jednak informacni POI s nazvem, autorem, obtiznosti, terenm, poslednich 5 logu a dalsim bodem, ktery obsahuje dekodovany HINT (pokud je hint dlouhy, je pridano vice bodu s hintem). Makro vytvori v urcenem adresari sadu CSV souboru, ktere pote mohou byt nahrany POILOaderem do pristroje.

8. TomTomPoiExport
http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
Toto makro jsem udelal predelanim predchoziho makra. Makro vygeneruje OV2 soubory (pro rypaly s pouzitim GPSBabelu) sadu ov2 souboru, ktere pote muzete uploadnout do TomToma.
  • 0

#54 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2008 - 21:51

Zdravim,
jeste krapet bojuju s makrem GCEmailReader a potreboval bych poradit, jak zprovoznit to stahovani GPX.
Ten radek stezejni radek jsem odkomentoval, ale mam zrejme problem s definovanim cesty k tomu makru.
Zkusil jsem editovat radek:
$GpxDlMacro=""
na
$GpxDlMacro="$_Install\Macros\RefreshGPX.gsk"
Ale zatim taky nic.
Tak jsem zkusil zmenit radek:
$GetNewGpx=FALSE
na
$GetNewGpx=TRUE
Taky nic :-).
Tak nevim, ale dale se mi v tom moc hrabat nechce, pac to nejak nema ocekavane vysledky :-)

Diky za pripadnou radu...
  • 0

#55 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2008 - 5:35

Tak zkus stahnout posledni verzi 1.61 ze stranek:

http://gsak.net/boar...t=0

Ta me funguje jiz bez uprav a v pohode....

A samotne makro RefreshGPX jede jak ma? Aby nebyla chybicka v nem....
  • 0

#56 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2008 - 6:17

Když už jsme u těch maker - během posledních dvou dnů se objevily dvě cache těsně na hranicích, které se v NastavKraje nepřiřazují automaticky, zřejmě jsou mimo polygony. Takže jsem je přidal do funkce explicitního nastavení - nyní ve verzi NastavKraje 1.7.

BTW, pro ty, co používají FindStatGen a AddLogs makro, jsem zkusil AddLogs trochu zautomatizovat - nyní umí zpracovat dávku keší, zobrazených ve filtru.
  • 0

#57 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2008 - 19:35

Tak po delsi dobe zase nejake makro....

9. Wide View Split-Screen Display Macro
http://gsak.net/boar...t=0
Tohle makro mi pripadne jako jedno z nejlepsich moznych maker na "split screen". Uvazuju o doplneni tohoto makra o zobrazeni kesi. Dale toto makro obsahuje zajimave resenou konfiguracni obrazovku, spusti se tak, ze stisknete SHIFT a zvolite nejaky waypoint....


Dejte mi vedet, zdali by se vam libilo toto makro doplnit o zobrazeni mapek z mapy.cz......
  • 0

#58 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2008 - 20:03

Ahoj, me by se to libilo. :D:D Nejsem si jisty, jestli mi to jede. Jsem asi lama. Makro jsem stahnul, nainstaloval, restartoval GSAK makro spustil a co dal???
  • 0

#59 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2008 - 20:08

Ja jsem to cekal ;)...uz na tom pracuju.... Mapy zakomponuji do nastaveni, a kazdy si tedy bude moct vybrat, kde mapy bude chtit.... Nize uvadim svoje nastaveni makra

Přiložené miniatury

  • nastaveni_1.jpg

  • 0

#60 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2008 - 23:32

Tak prvni verze je tady.... Mrknete na ni a dejte vedet jak se vam libi....

Přiložený soubor (y)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama