Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v médiích (rozcestník)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3401 odpovědí na toto téma

#3241 Kuba Turek

Kuba Turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 11:36

Prague City Tourism: Praha chce batůžkáře, nezajímají ji geokačeři a Asiaty láká na romantické filmy

https://www.horydoly...icke-filmy.html


  • 0

#3242 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 12:08

Prague City Tourism: Praha chce batůžkáře, nezajímají ji geokačeři a Asiaty láká na romantické filmy

https://www.horydoly...icke-filmy.html

To je poněkud nepřesné - hlavní město Praha organizaci giga eventu podporuje. Jednak akce získala zášitu primátora, jednak Praha podpoří giga event i finančně.


  • 1

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#3243 Kuba Turek

Kuba Turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 14:42

To je poněkud nepřesné - hlavní město Praha organizaci giga eventu podporuje. Jednak akce získala zášitu primátora, jednak Praha podpoří giga event i finančně.

Evidentně o tom šéf Pražské informační služby neví. Zrovna u tohoto rozhovoru jsem byl a fotil - a šéf se vyjádřil jasně. Takže to šlo z jiných peněz než na cestovní ruch. To jsou tedy v Praze poměry...


  • -5

#3244 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 20:35

Evidentně o tom šéf Pražské informační služby neví. Zrovna u tohoto rozhovoru jsem byl a fotil - a šéf se vyjádřil jasně. Takže to šlo z jiných peněz než na cestovní ruch. To jsou tedy v Praze poměry...

 

Než vypustíš formulace typu "Takže to šlo z jiných peněz..." a než začneš hodnotit poměry v Praze, měl by sis - obzvláště jako novinář - ověřit fakta. Třeba si zjistit jak hlavní město Praha podporuje cestovní ruch, jaké programy podpory vypisuje, jaká je role Prague City Tourism...


  • 3

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#3245 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 20:41

, měl by sis - obzvláště jako novinář - ověřit fakta.

Takový velký chlapec, a tak v některých ohledech naivní... ;-)


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#3246 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 21:21

hory doly kecy bláboly jako obvykle


  • 3

#3247 Kuba Turek

Kuba Turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 22:27

Než vypustíš formulace typu "Takže to šlo z jiných peněz..." a než začneš hodnotit poměry v Praze, měl by sis - obzvláště jako novinář - ověřit fakta. Třeba si zjistit jak hlavní město Praha podporuje cestovní ruch, jaké programy podpory vypisuje, jaká je role Prague City Tourism...

Jednak jsme ten rozhovor nevedl a jednak byla odpověď šéfa Prague City Tourism zcela jasná. 


  • 0

#3248 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2020 - 17:03

O horydoly a Kubovi Turkovi (třeba i prostřednictvím spotů, které mívá na Radiu Beat) si už delší dobu myslím svoje a tohle mi to jen potvrzuje. 


  • 1

#3249 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2020 - 21:05

Ono vždycky stačí, když se tu objeví, něco veledůležitého nám chce sdělit a jak následně reaguje na připomínky....Jj, je to Kuba. Nebo Turek?

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 09 duben 2020 - 21:06

  • 2

#3250 Kuba Turek

Kuba Turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2020 - 22:48

Ono vždycky stačí, když se tu objeví, něco veledůležitého nám chce sdělit a jak následně reaguje na připomínky....Jj, je to Kuba. Nebo Turek?

No tak geocaching zase tak veledůležitá záležitost není :-) Přišlo mi ale zajímavé odkázat na dva články, které se ho týkají - na Treking.cz a Horydoly.cz . A propos: Kuba i Turek.


  • 0

#3251 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2020 - 23:17

Když v řadě článků jsou nesmysly. Co jsem nakoukla na text autorky, tak hned zmínka o "nepřátelském mudlovi" je zavádějící a pro laika zcestná. Na první čtení toho bylo víc, článek opět nedotažený. Občas se o geocachingu bavím se spolužákem z gymplu a tak vidím, jaké představy o hře díky různým článkům vznikají. Tohle je nadprůměrně inteligentní člověk, kterého zajímá skutecnost proti článkům různé kvality a tak se ptá. Ale kolik lidí uvažuje podobně a nedělá si názor jen z médií? Nejde mi o gc, ale obecně o média a kvalitu toho, co produkují. Přemýšlející člověk ztrácí čas hledáním důvěryhodných zdrojů, protože média důvěryhodnost svým chováním ztratila. :-( Jj.

Se jménem jsem to nemyslela zle, ale ono hříčku přímo nabízí a vy se někdy fakt chováte jako slon v porcelánu a tak trochu si koledujete. ;-)
Zajímalo by mě, jestli sem dáváte odkazy na zvýšení návštěvnosti svého produktu. Ono je to totiž tak, jak psal Mirek. Člověk párkrát nakoukne a ztratí chuť....
  • 6

#3252 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2020 - 12:04

Po těch pár článcích od hory doly, co se tu v minulosti objevily (jako samoreklama) mi přijde, že vede kampaň proti geocachingu.


  • 0

#3253 Kuba Turek

Kuba Turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2020 - 17:10

Zajímalo by mě, jestli sem dáváte odkazy na zvýšení návštěvnosti svého produktu. Ono je to totiž tak, jak psal Mirek. Člověk párkrát nakoukne a ztratí chuť....

Na přímou otázku přímou odpověď: 1) Treking je pro moji firmu jedna z největších konkurencí  :o  2) Ohledně rozhovoru na Horydoly mi přišlo zajímavé, že se redaktor z obecného zpravodajského média ptá člověka odpovědného za cestovní ruch v Praze na geocaching. 3) Pokud bych si tady dělal reklamu, tak bych odkázal rovnou na celou rubriku, kterou věnujeme geocachingu  :ph34r:  https://www.horydoly...geocaching.html


  • 0

#3254 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2020 - 11:42

https://www.lidovky....tm_content=main
  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#3255 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2020 - 20:23

Geocaching slaví dvacet let. Češi podle lokací kešek plánují celé výlety

 

https://budejcka.drb...ele-vylety.html


  • 0

#3256 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2020 - 20:48

Jen pro informaci článek v mobilmania.cz a zive.cz.

 

 


  • 0

#3257 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2020 - 9:14

O jednom vím, zatím je na místě. http://www.e-mosteck...o-z-geocachingu
  • 0

#3258 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2020 - 10:36

Jeden takový jsem našel, nechal jsem ho na místě. Hrát něco na FB? Ani náhodou...


  • 4

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#3259 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2020 - 11:25

Taky jsme před časem takový našli. Čtyřletá dcera si ho vzala, upadnul jí a rozlomil na několik kusů. Ale zřizovat si kvůli něčemu takovému facebook nehodlám.


  • 5

#3260 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2020 - 11:30

Kluci už to taky objevili a taky už jsme zjistili, že je to z facebooku... Ale zrovna facebook moc nemusím.


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama