Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v médiích (rozcestník)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3401 odpovědí na toto téma

#21 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2008 - 11:57

Czecho Cowboy napsal/a:
Článek EKONOMA z 09/2007 se pokusím sehnat, jinak ještě nějaký vyšel v IN magazínu v na přelomu 07 a 08/2006 ;)


IN magazín bývá jako příloha HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN, ne? Každopádně na netu jsem nic nenašel, co by mělo návaznost na IN magazín...tak třeba někdo bude mít lepší "čmuchací" metodu :)
  • 0

#22 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2008 - 10:45

Tahle věc tu myslím ještě nepadla.
http://www.geocachin...2128#post_12128
Třeba se někde někomu podaří dohledat i to video. Odkaz na rapidsharu bohuzel uz neexistuje.
  • 0

#23 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2008 - 19:25

alkes napsal/a:
Tahle věc tu myslím ještě nepadla.
http://www.geocachin...2128#post_12128
Třeba se někde někomu podaří dohledat i to video. Odkaz na rapidsharu bohuzel uz neexistuje.


Tak v archivu ČT zdá se už nebude (alespoň co jsem hledal). Kdyby se náhodou někdo našel a měl materiál k dispozici, tak by to bylo fajn.
  • 0

#24 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2008 - 6:38

Firestone napsal/a:

alkes napsal/a:
Tahle věc tu myslím ještě nepadla.
http://www.geocachin...2128#post_12128
Třeba se někde někomu podaří dohledat i to video. Odkaz na rapidsharu bohuzel uz neexistuje.


Tak v archivu ČT zdá se už nebude (alespoň co jsem hledal). Kdyby se náhodou někdo našel a měl materiál k dispozici, tak by to bylo fajn.


Tohle video je v monitoru médií na gc-plzen.net
Videa zde: ZDE
Odkazy na články: ZDE
  • 0

#25 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2008 - 22:39

Tohle video je v monitoru médií na gc-plzen.net
Videa zde: ZDE
Odkazy na články: ZDE


Paráda :) Díky za odkazy, jak bude chvilka času, tak to projdu a zařadím do rozcestníku.
  • 0

#26 hlasil

hlasil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2008 - 9:18

Firestone napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:
Článek EKONOMA z 09/2007 se pokusím sehnat, jinak ještě nějaký vyšel v IN magazínu v na přelomu 07 a 08/2006 ;)


IN magazín bývá jako příloha HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN, ne? Každopádně na netu jsem nic nenašel, co by mělo návaznost na IN magazín...tak třeba někdo bude mít lepší "čmuchací" metodu :)


Všechna stará čísla IN magazínu jsou ke stažení v pdf na webu hospodářek http://in.ihned.cz/?p=n0I000, bohužel, co stránka, to soubor. Namátkou jsem prošla čísla 30-32/2006, ale nic jsem tam nenašla...
  • 0

#27 TEA_CR

TEA_CR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2008 - 21:43

Firestone napsal/a:
Paráda :) Díky za odkazy, jak bude chvilka času, tak to projdu a zařadím do rozcestníku.


Tak aby těch článků nebylo málo :o - další jsem náhodou nalezl na serveru BEHEJ.COM. Pro jistotu to končí odkazem na nalezenou mrtvolu :@ (aby to bylo zajímavější). Nebojte, on ten mediální zájem zase poklesne... zase tolik lidí ochotných se hýbat více než je nutné (a dál než na trase domov-auto-prace-auto-supermarket-auto-domov) není. Snad jsem se tím nikoho nedotkl - mnozí z Vás jsou jistě sportovci a DŘÍVE IN nepreferují... Ti pak dopadají takhle.

Tak tedy SPORTU ZDAR!
  • 0
LOVU ZDAR Vložený obrázek!
TEA_CR

#28 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2008 - 11:22

Děkuji všem za další odkazy! Rozcestník doplněn...
  • 0

#29 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2008 - 11:26

to Czecho Cowboy & hlasil: Stáhl jsem si hromadně celý archiv IN magazínu (dík za odkaz) a pak dal vyhledat klíčové slovo "geocaching" ve všech PDFkách (pomocí Foxit Reader i Adobe Acrobat Professional) najednou a stejně mně to nic nenašlo :(
  • 0

#30 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2008 - 12:26

Dobrá práce! Teď by to ještě chtělo vytvořit sekci zde na webu a ty odkazy tam šoupnout. Ještě k článku: 20.12.2005 - iDNES.cz - Mladík zemřel kvůli internetové hře dokonce k tomu vyšlo později v MF Dnes dementi, ale není v mých silách to najít.
  • 0

#31 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2008 - 13:01

PLAJ family napsal/a:
Dobrá práce! Teď by to ještě chtělo vytvořit sekci zde na webu a ty odkazy tam šoupnout.

Ještě k článku:
20.12.2005 - iDNES.cz - Mladík zemřel kvůli internetové hře
dokonce k tomu vyšlo později v MF Dnes dementi, ale není v mých silách to najít.


Díky za pochvalu :) Časem, jak to ještě naroste, tak bych mohl někomu napsat, že by to hodil do nějaké sekce na stránkách.
Jinak pokud MF DNES vydala dementi, tak by to mohlo být v tom archivu. Ale nic jsem v něm nenašel :( Hledal jsem na http://mfdnes.newtonit.cz.
  • 0

#32 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2008 - 20:47

Děti našly ještě jeden odkaz: http://www.dobryden.cz/ je to až na konci
  • 0

#33 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2008 - 21:02

Dnes jsem nahodou narazil na toto: http://www.s60.cz/c/...ng-v-mobilu.htm
Jinak chvalim tvuj napad, kolikrat jsem si rikal ze by to bylo dobre dat dokupy ;)
  • 0

#34 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2008 - 14:55

Děkuji PLAJ family a maaaca za další odkazy do sbírky. Zároveň s poslední aktualizací jsem krapátko rozlišil nově zařazované odkazy od ostatních.
  • 0

#35 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2008 - 11:39

Dnes si tak listuji svým oblíbeným časopisem Computer a najednou koukám, článek o Geocachingu. Říkám si co asi napsali no a výsledek není špatný, ale ani ne perfektní. Zase takové obecné informace, které hru vychvalují, ale o pravidlech jen taková mírná zmínka. Prostě typický článek média, který se touto problematikou vůbec nezajímá :|.
  • 0

#36 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 16:02

to PetrX: Díky za postřeh, přidávám.
  • 0

#37 TEA_CR

TEA_CR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2008 - 9:21

Firestone napsal/a:
to PetrX:

Díky za postřeh, přidávám.


Jak už bylo uvedeno jinde: vyšel další článek v MF Dnes. Teď už o naší tajné hře ví úplně každý :o ... z agentů a podivínů se tím pádem stáváme všem na první pohled jasnými KAČERY. Zkrátka JSME PROZRAZENI :(. Nicméně každá módní vlna se jednou přežene... navíc k provozování tohoto koníčku se lidé musí HÝBAT a to některé dříve či později odradí :P.

Takže LOVU ZDAR
  • 0

#38 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2008 - 11:55

http://insolitus.blo...muzejni-noc.php Tak tady, něco, podle mě nic moc prezentace. :/
  • 0
:)

#39 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2008 - 12:35

Ja sem nasel clanek v METRU. musim stranku ho najit a oskenovat
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#40 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2008 - 1:56

jj snaz se najit a ukaz ... co sem chodil do skoly tak sem metro pravidelne odebiral tak by mne zajimalo jak nas tam vylicili ..... :) hmmm mno uvidime xD jak bylo receno bude to stale tezsi neco najit a neupozornit na sebe :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama