Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v médiích (rozcestník)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3401 odpovědí na toto téma

#3121 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 12:34

tak sem si o tuhle odpověď napsal taky :-)

Tak jsme zjistili, že pan Švéd má na všechny připomínky stejnou odpověď.

 

Dobrý den,

děkuji za reakci. Vyjádřil jste řadu názorů a pochybností, na něž by měl spíše odpovědět přímo pan Nekvapil. Můžu mu e-mail přeposlat a požádat ho odpověď – samozřejmě s vaším svolením. Dejte mi vědět.

S pozdravem

J.Švéd

 

 

Stejnej text obdržel i Tarmara :D :D


  • 0

#3122 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 12:43

Ale asi to zabralo, protože když jsem ho v odpovědi na výše uvedenou větu požádal ať až příště bude psát o Geocachingu raději optá Čagea, tak mi odepsal, že už nikdy o geocachingu psát nebude :D


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 21 leden 2020 - 12:44

  • 9

#3123 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 13:21

Ono je to zajímavý, když bude psát o houbařích nebo o autoveteránech, vždycky narazí na někoho kontroverzního, kdo se bude prosazovat a vždycky dostane spoustu negativních reakcí od jiných. Poctiví a nenápadní se mu s námětem na článek neozvou. A je pak otázka, co je pravda a jak ji zjistit. Jako to psal Karel Čapek o těch dvou spolcích kaktusářů, kde členové jednoho tvrdili o druhých, že jsou neschopní. Takže z pohledu novináře to dost chápu, napíše článek o tom, kdo se mu ukáže. Když na něj bude hledat předem negativní reakce, určitě je najde. Pozitivní taky. Takže - psát o něčem by měl ten, kdo tomu trochu rozumí. Jenomže tak to nefunguje, on musí dodat článek na čtivé téma. Tak se snaží. Příště napíše třeba o turistech nebo kulturistech a schytá to znovu. Asi je na to už zvyklý, jinak by to nemohl dělat.


  • 1

#3124 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 14:21

Zase nadruhou stranu, opravdu takovou uroven prace novinaru chceme?? Pokud ne , je vzdycky lepsi neco udelat, nez drzet usta a vedet, ze to je takhle.


  • 0

#3125 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 14:31

Čekala bych, že s médii se bude snažit komunikovat právě ČAGEO - minimálně uvádět věci na pravou míru a snažit se působit osvětově. Novináři by osvětu potřebovali jako sůl.
Asi už nemá cenu něco na uvedenou adresu psát, když už se tématu pan Švéd nehodlá NIKDY věnovat.:-) A tak hezky jsem mu chtěla vysvětlit, kde udělal základní chybu a co vlastně podporuje. Njn, teď už asi všechno se slovem geocaching směřuje do spamu! :-) Pepa asi neměl čas článek autorizovat, to by taková hrubá chyba neprošla. :-)

PS: Ale stejně mi vrtá hlavou, proč nepoužívá aktuální fotku? Že by součást maskování? ;-) Aby ho nepoznali ostatní kačeři? Nebo....
  • 0

#3126 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 14:46

Jen mu napis. Bude rad. On ten odkaz je na tipy od ctenaru :D


  • 0

#3127 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 16:22

OK, i já čekám, kdy mi přijde stejná odpověď. :-)
Pokud to přeposílají Pepovi, nebude mít radost. Ale kdyby přišel na event, klidně bych mu toho s úsměvem řekla víc. Dvakrát jsem se na něj podle WA těšila a dvakrát se neukázal, njn. Že by to do třetice KONEČNĚ vyšlo?
  • 0

#3128 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 16:31

PS: Jak to počítám, tak zatím jsme psali jen čtyři? Kolik asi bylo ownerů, kteří mazali logy, protože v logbooku nebyly? Pamatuji větší mazání sotva jsem na staré fórum v roce 2012 přišla! Hned jsem si udělala představu - z hecu jsem tehdy do vlákna psala, že se snad na nějakou výpravu přihlásím, abych viděla rozhazování CWG po okolí místo hledání keší a logování. Tehdy šlo myslím o Plzeňsko.
  • 0

#3129 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 16:47

...tak mi odepsal, že už nikdy o geocachingu psát nebude :D

Děkujeme panu novináři za jeho závazek.

Alespoň nějaké pozitivum.


  • 2

#3130 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 16:54

Zase nadruhou stranu, opravdu takovou uroven prace novinaru chceme??

Sice nechceme, ale sotva s tím něco uděláme, natož u bulvárního plátku. Ani pár mailů na tom nic nezmění. U novinařiny, stejně jako u většiny jiných věcí, se dává přednost kvantitě před kvalitou a novináři jsou placeni podle počtu článků a ne podle jejich kvality. Kdo by chtěl dělat svou práci poctivě a svědomitě, tak se neuživí.


  • 0

#3131 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 17:04

No minimalne urcite vyhrozoval zalobou ;)


Mě by fakt zajímalo, co by na takovou nějakou žalobu řekl soud. :D

Tak jsme zjistili, že pan Švéd má na všechny připomínky stejnou odpověď. (...)


U mě odpověď též stejná. :D
  • 0

#3132 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 17:36

Já asi psala přes jiný formulář, přišlo něco jiného, jen rekapitulace textu. Asi už nás mají plný chrup! :-)

Jinak jsou právě kačeři- indiáni v TV Co na to Česko. Znáte je někdo? Uteklo mi, odkud jsou.
  • 0

#3133 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 21:22

Sice nechceme, ale sotva s tím něco uděláme, natož u bulvárního plátku. Ani pár mailů na tom nic nezmění. U novinařiny, stejně jako u většiny jiných věcí, se dává přednost kvantitě před kvalitou a novináři jsou placeni podle počtu článků a ne podle jejich kvality. Kdo by chtěl dělat svou práci poctivě a svědomitě, tak se neuživí.

Takhle to mozna funguje, ale pokud to tak nechci nestaci jen prihlizet.
No, kolik lidi si treba v protektoratu na konci roku 1940 bylo ochotno pripustit, ze ma cenu bojovat proti nacistum? Nekdo to vzdal, ale nekdo to zkusil a riskoval zivot s pocitem, ze se neco zmeni. I kdyby to bylo jen neco maleho behem Zelviho tydne, stalo to za to.


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 22 leden 2020 - 8:35

  • 0

#3134 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 5:23

Co je Zelvi týden?
  • 0

#3135 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 6:10

Zelvi tyden byl vyhlasen odbojem za protektoratu. Prispet jsi k nemu mohl pokud jsi v tom tydnu polevil v praci, pokud to slo. Cilem bylo samo snizit zbrojni vyrobu.
  • 0

#3136 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 8:15

PS: Jak to počítám, tak zatím jsme psali jen čtyři? Kolik asi bylo ownerů, kteří mazali logy, protože v logbooku nebyly? Pamatuji větší mazání sotva jsem na staré fórum v roce 2012 přišla! Hned jsem si udělala představu - z hecu jsem tehdy do vlákna psala, že se snad na nějakou výpravu přihlásím, abych viděla rozhazování CWG po okolí místo hledání keší a logování. Tehdy šlo myslím o Plzeňsko.

tak rok nazpátek se mu mazalo Kladno (všechno ne, MT hodněkrát bylo. Žalobou vyhrožoval do Cvrčovic, nám ale sliboval, že pošle někoho z týmu aby chybějící MT doplnil. Plán jak to udělat v archiváliích a keších, co nejsou na místě ale neprozradil......


  • 0

#3137 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 8:18

to mám taky

Já asi psala přes jiný formulář, přišlo něco jiného, jen rekapitulace textu. Asi už nás mají plný chrup! :-)

Jinak jsou právě kačeři- indiáni v TV Co na to Česko. Znáte je někdo? Uteklo mi, odkud jsou.


  • 0

#3138 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 9:45

Takže jen pět mailů? Radost by jim určitě dovedl udělat pěkným textem teplický Láďa nebo dr.vota?

O Želvím týdnu slyším poprvé a to mi děda ročník 1908 vyprávěl o válce dost. Zajímavá akce.
  • 0

#3139 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 9:55

Takže jen pět mailů? Radost by jim určitě dovedl udělat pěkným textem teplický Láďa nebo dr.vota?

O Želvím týdnu slyším poprvé a to mi děda ročník 1908 vyprávěl o válce dost. Zajímavá akce.

 

Nejedná se samozřejmně o oficiální akci vyhlášenou rozhlasem, ale roznášenou šeptandou. Navíc bylo spousta pozic, kde se třeba nedalo úplně sabotovat.

 

najít zmínku je možné třeba zde: https://www.radio.cz...ere-se-zapomina   

 

navic v te dobe byly do tovaren nasazovani udavaci a provokateri.


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 22 leden 2020 - 9:57

  • 0

#3140 rpalat

rpalat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2020 - 4:43

V Česku se rozmáhá „narkocaching“, ruský způsob distribuce drog

https://www.idnes.cz...11910_krimi_aha

...

Tohle byla zkurveně težká schovka!“ posteskl si na darknetovém diskusním fóru jeden zákazník.

...


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama