Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v médiích (rozcestník)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3401 odpovědí na toto téma

#3221 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2020 - 16:52

Teta, poslal jsem ti udaje. Kdyby byly potreba jeste nejake dalsi, dej vedet.

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 29 únor 2020 - 17:19

  • 0

#3222 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2020 - 20:23

Když ostuda, tak pořádná! :-)

Poprosím Vláčka, aby se mi ozval buď přes profil nebo mail na gc.com.
Na přihlášku mrknu po vikendu, zítra se musím maličko připravit na jedno výběrové řízení.
  • 0

#3223 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2020 - 20:26

Teď jsem ti synovečku odepsala, byla jsem na eventu. ;-)
No, skoro bych ti tetu mohla dělat!
Uvidíme, až se ozve Vláček - jestli se k nám bude chtít hlásit a jestli mu nebude vadit náš sklon k recesi, přijde mi proti nám ostatním o dva stupně vážnější.
  • 0

#3224 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2020 - 20:58

Copak Vlacek, ale nas by zajimalo kam zmizel Mlikar ;)
Urcite se prida.

P.s. obe moje tety jsou o dekadu starsi nez ty. Ale mame to v rodine hozeny vselijak. Bratranec moji mamky je mladsi nez ja ;)

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 29 únor 2020 - 21:00

  • 0

#3225 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2020 - 22:45

Navrhuji přesun do růžového vlákna, ať tady nerušíme. Tam prosím odpověď, kdo je Mlikar?
  • 0

#3226 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 8:04

a jedém "Nekvapil patří do světové špičky v geocachingu" https://www.novinky....-casem-40318011


  • 0

#3227 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 9:26

Snad vubec poprve muzu rict, ze po precteni komentaru k clanku mam stejny nazor jako komentzjici. :)


  • 2

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#3228 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 10:22

Jeho Brňané mu zjevně rozumějí. ;-)


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#3229 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 10:58

Tarmara: Včera mě pobavil hned první příspěvek - o špičkovém podvodníkovi. :-)
  • 2

#3230 PaJa-trb

PaJa-trb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 13:10

Taky jsem se bavil nad čtením komentářů :-)

 

To ještě pár dní zpět zase svolával na FB nějakou honibodskou výpravu po ČR. Prý každý ve svém autě a v terénu roušky a půjdou s 5m rozestupem  :D

A že se tak tak vrátil ze zahraničí a měl by držet 14 dní karanténu? Takový borec jako Pepa přece nemusí ... 

 

Holt některým jedincům chybí jakákoli sebereflexe, jsem blbej, jedu kam nemám. OK. Zalezu doma a jsem ticho. 

Ale veřejně se s tím ještě chlubit na novinkách a na FB svolávat další kačery na hromadnou výpravu! Na tohle už nemají ani psychologové tabulky :-) 


  • 6

#3231 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 13:29

Já mu asi před dvěma měsíci na FB u nějaké takové nabídky výletu z hecu napsala, že program sice zajímavý, ale s někým jiným, že my dva bysme se utloukli už cestou! ;-)
Je třeba, aby viděl, že ne každý ho obdivuje. ;-)
Možná jsem ho tam mohla ještě pozlobit, že na mého bodyguarda je starý, neumí jazyky, takže jako parťák nic moc - prostě neprošel. :-)
Někdo mu sebevědomí trochu rovnat musí, ne?
  • 1

#3232 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 13:33

Nemusí držet karanténu, nebyl v rizikové zemi. Drží ji dobrovolně.
  • 0

#3233 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 13:52

Nemusí držet karanténu, nebyl v rizikové zemi. Drží ji dobrovolně.

Londýn není riziko? Co Ti Slováci co potkal - odkud byli? Měl by teď sedět doma a držet hubu. Je to prostě b...


Tento příspěvek byl upraven od kstavk: 26 březen 2020 - 13:54

  • 0

#3234 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 15:40

Nemusí držet karanténu, nebyl v rizikové zemi. Drží ji dobrovolně.

Vždyť jí nedrží...


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#3235 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 16:09

Jsem posledni, kdo by se ho chtel zastavat, ale zaroven bych ho nelyncoval. Ta karantena byla pravdepodobne opravdu jen dobrovolna. Tato skutecnost zalezi na okolnostech, ktere v clanku uvedeny nejsou. Pokud v Londyne prestupoval v ramci transitu, tak se na nej nepohlizi, ze byl v rizikove zemi. Letel pak primo do CR. To jestli je to takto nastavene spravne, je jina diskuze. A to,ze je to ignorantsky sebestredny team taky.
  • 2

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#3236 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2020 - 17:19

Karantenu drzet nemusim, neb se diky zraneni nedostanu dal nez na hranice Stredoceskeho kraje, ale od 14.3. jsem nejak ztratil chut na odlov jakekoliv cache. A ctim, ze musime jako kolektiv (at uz kaceru tak i Cechu nebo Evropanu) drzet nejake pravidla, ktera byla uz overena v Cine a ktera nas vice-mene omezuji, ale pro dobro veci a najednou se objevi takovy .... (nemam slov) a ten musi cestovat pres pul sveta na statni utratu hned v dobrovolne karantene svolava spolecenstvo .... (zas nemam slov) na vylety. Ted na nej koukam jako na cloveka, ktery se dobrovolne vyclenil ze spolecnosti a navic ji chce ublizovat. Doufam, ze na nej nikdy nenarazim, neb bych mu nemohl ani rici svuj nazor, jelokoz bych ho musel ignorovat. Ach jo.


  • 2

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#3237 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2020 - 1:12

Když člověk nechytne chodící encyklopedii, tak to zase tak strašné není. U mě to vypadalo zpočátku ne moc dobře, ale v průběhu kola jsem se málem stal aspirantem na finále. Bohužel, štěstí mě opustilo moc brzy. :) Ale je sakra rozdíl stát tam nebo sledovat záznam v televizi. Čas tam pocitově plyne vážně extrémně rychle.


Jojo, před televizí a ve studiu je to diametrálně odlišné. V AZ kvízu jsem nebyl, ale mám za sebou už dvě účasti v Kde domov můj. Bohužel poměrně neúspěšné.
  • 0

#3238 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2020 - 9:59

Jojo, před televizí a ve studiu je to diametrálně odlišné. V AZ kvízu jsem nebyl, ale mám za sebou už dvě účasti v Kde domov můj. Bohužel poměrně neúspěšné.

PředTv je to sranda, ale jak na mě začaly svítit reflektory.... taky sem byl u Hámy ;-) blbě sem si spočítal body co můžu získat a bylo to.... 


  • 1

#3239 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2020 - 12:25

PředTv je to sranda, ale jak na mě začaly svítit reflektory.... taky sem byl u Hámy ;-) blbě sem si spočítal body co můžu získat a bylo to.... 

 

 

Jojo, před televizí a ve studiu je to diametrálně odlišné. V AZ kvízu jsem nebyl, ale mám za sebou už dvě účasti v Kde domov můj. Bohužel poměrně neúspěšné.

 

Tak já se přidávám do party :) 

Byl jsem jednou, odpověděl špatně na jednu otázku a pak už to neuklikal a vypadl v prvním kole. 


  • 1

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#3240 Kuba Turek

Kuba Turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 11:33

Treking.cz: Geocaching patří mezi nejznámější outdoorové aktivity na pomezí online a reálného světa. https://www.treking....online-svet.htm


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama