Přejít na obsah


Fotka

Online mapa kesi v zahranici


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 PeSt

PeSt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 11:36

Mno, já chápu obě strany. Ale musím podotknout, že po přečtení pár vláken mám jako nováček strach pokládat otázky a radši se snažím vše zjistit sám. Ale nemyslím si, že je to úplně správné. A pokud někoho některá otázka otravuje, tak na ní přece nemusí reagovat, ne? Ti, kteří už mají odloveno stovky a tisíce keší si už možná nepamatují, jak na tom byli ze začátku a jak byli rádi za každou pomoc. Pro vás je třeba ta Prdlíkova otázka hloupá, ale my co začínáme jsme prostě ze začátku v chaosu a potřebujeme si některé věci ujasnit. Obecně ...
  • 0

#22 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 11:40

Nováčci, klidně se ptejte. Existují tady i tací, kteří vám bez problémů odpoví, na ty ostatní se vykašlete :)


  • 0

#23 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 11:57

PeSt napsal/a:
Ti, kteří už mají odloveno stovky a tisíce keší si už možná nepamatují, jak na tom byli ze začátku.


Ba naopak. Já si na to pamatuju moc dobře. Všechno jsem si nastudoval z gc.com a gc.cz a nikoho jsem se na nic neptal. Je pravda, že nemám problém s angličtinou, ale když se koukám, jaké jsou dnes k dispozici informační zdroje i v češtině, tak jen zírám, jak se vůbec někdo může na něco ptát.

Vzhledem k tomu, že takto začínali prakticky všichni "zasloužilí", tak se nedivte, že je otravuje číst pořád stejné dotazy, na které lze velmi pohodlně nalézt odpověď např. v místní Wikipedii a nechápavě kroutí hlavami nad neschopností některých nováčků. Z jejich pohledu je to totiž jen pouhá lenost.
  • 0

#24 PeSt

PeSt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 12:04

abakus napsal/a:

PeSt napsal/a:
Ti, kteří už mají odloveno stovky a tisíce keší si už možná nepamatují, jak na tom byli ze začátku.


Ba naopak. Já si na to pamatuju moc dobře. Všechno jsem si nastudoval z gc.com a gc.cz a nikoho jsem se na nic neptal. Je pravda, že nemám problém s angličtinou, ale když se koukám, jaké jsou dnes k dispozici informační zdroje i v češtině, tak jen zírám, jak se vůbec někdo může na něco ptát.

Vzhledem k tomu, že takto začínali prakticky všichni "zasloužilí", tak se nedivte, že je otravuje číst pořád stejné dotazy, na které lze velmi pohodlně nalézt odpověď např. v místní Wikipedii a nechápavě kroutí hlavami nad neschopností některých nováčků. Z jejich pohledu je to totiž jen pouhá lenost.


Já netuším, jestli je za tím lenost. To si netroufám tvrdit. Nicméně je fórum určenu k diskutování. A když to někoho otravuje, tak přeci dotaz nemusí číst celý a nemusí reagovat. A protože se tyto spory opakují, stálo vy za úvahu, zda by administrátor nemohl vytvořit fórum pro nováčky. A ten, komu to vadí ho nebude sledovat. Není to jednoduché řešení?
  • 0

#25 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 12:19

Ano, ale je to fórum a ne helpdesk ;) Kdyby to bylo tak, jak říkáš, tak do toho fóra budou chodit jen nováčci a defacto k ničemu nebude. Nehledě k tomu, že se to nedá odfiltrovat z přehledu aktivních témat. Mnohem lepší by bylo, kdyby se tu objevovaly jen rozumné dotazy, na které by každý rád odpověděl.
  • 0

#26 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 12:20

PeSt napsal/a:
Mno, já chápu obě strany. Ale musím podotknout, že po přečtení pár vláken mám jako nováček strach pokládat otázky a radši se snažím vše zjistit sám. Ale nemyslím si, že je to úplně správné. A pokud někoho některá otázka otravuje, tak na ní přece nemusí reagovat, ne? Ti, kteří už mají odloveno stovky a tisíce keší si už možná nepamatují, jak na tom byli ze začátku a jak byli rádi za každou pomoc. Pro vás je třeba ta Prdlíkova otázka hloupá, ale my co začínáme jsme prostě ze začátku v chaosu a potřebujeme si některé věci ujasnit. Obecně ...


Neboj se a ptej se. A nejlíp si najdi někoho, v koho máš důvěru na základě jeho projevu a napiš mu mail. V takovýchto případech je ta největší neslušnost, na kterou jsem se zmohl, vyhledání příslušného článku na wiki a odkázání na tento článek s dodatkem, že kdyby pořád nebylo něco jasného, tak ať napíše znovu.

Další věc je ta, kterou popisuje Abakus - Kdybych se měl sám sebe teď představit jako nováčka, tak si opravdu myslím, že bych byl šťastný jaký nádherný koníček jsem našel a kolik informačních zdojů k němu existuje, přičemž jeden z nich (Wiki) je upřednostňován, kdybych nevěl kde začít hledat.
  • 0

#27 PeSt

PeSt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 12:39

Abakus: jenže filosofická otázka zní, co to je rozumnej názor;) Miták: s kvatitativním nárustem kačerů samozřejmě ubývá jejich "kvalita". Ten, kdo se gc zabývá oo dřevních počátku se musel samozřejmě prokousat praviedly a vším s daleko menším komfortem jak dnes. Proto chápu i Váš pohled. ;) Ale ať je to jak chce tak dotazy těchto typů stejně nevymizí. Proto mi přijde efektivnější s nimi nebojovat, ale vyhradit nějaké fórům pro začátečníky.
  • 0

#28 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 12:56

:) Sám píšeš "musím podotknout, že po přečtení pár vláken mám jako nováček strach pokládat otázky a radši se snažím vše zjistit sám" Jde vidět, že zastrašovací technika funguje a že se pak někteří poučí a jdou použít vlastní mozek. Kéž by to šlo i bez zastrašování. Podobnou taktiku na nás na základce zkoušela naprosto brutální učitelka matematiky, které jsme se všichni báli a jak jsme se naučili krásně počítat ;)
  • 0

#29 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 13:44

abakus napsal/a:

...Vzhledem k tomu, že takto začínali prakticky všichni "zasloužilí", tak se nedivte, že je otravuje číst pořád stejné dotazy, na které lze velmi pohodlně nalézt odpověď...


ano, kdyz se topic, kterej je max. na 3-4 prispevky, rozvine diky dvema zaprdenejm, unudenejm geoduchodcum do nekolika desitek prispevku, misto toho, aby se to splachlo jednoduchou odpovedi a UZAVRELO, pak prolejzani takoveho zaspamovaneho topicu ty seriozni mazaky vazne akorat nakrkne:@
  • 0

#30 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 13:49

prdlik napsal/a:
Jenom nechapu, ze kdyz polozim konkretni a slusnou otazku do fora, tak si jeden ze mne dela legraci, ze jsem novacek, druhy ze cestuju kazdy tyden na jiny kontinent a treti mne doporucuje, abych si precetl prispevky na wikipedii, ktere mam samozrejme nactene.

Ze ctyr odpovedi jenom jedna mne odkaze na mnou pozadovanou mapu.

Chlapi zamyslete se nad sebou nez si zase zacnete honit ego. Zas takovi borci nejste.

No jestli to nebude tím, že na hloupou otázku, hloupá odpověď. Pokud jsi si přečetl pozorně Wikipedii a návody pro nováčky zde na webu, pak by jsi určitě nepoložil takovouto otázku a jal se hledat mapu na geocaching.com

Myslím, že nikdo z nás si tady nehoní ego, ale ono 1000x nic umořilo ?ola a tak nějak stálá debata jak nováčky navést na ČKD se tu řeší poměrně často.. A kromě jiného, i na ostatní fórech je zvykem, že dřív než něco napíšu, hledám, hledám, hledám a ještě jednou hledám a když nenajdu, pak hledám a pak se teprve zeptám.
  • 0

#31 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 14:02

AgentJ napsal/a:
diky dvema zaprdenejm, unudenejm geoduchodcum


Radku, vidíš to? :D:D:D

btw: jsem rád, že debata zůstala v slušné a neosobní rovině ;)
  • 0

#32 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 14:05

>Abakus< Abys to nezakřikl :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#33 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 14:09

AgentJ napsal/a:
nebylo by lepsi misto ukazkoveho flamethrowingu ukazat Prdlikovi radeji nejakej priklad = http://www.geocachin...6875&zm=11&mt=m ?:@

kazdy nespadl z nebes;)

Nevím jestli dávat odkaz na nějakou část mapy na druhém konci světa má smysl, když tady někdo poptával Slovensko...

prdlik napsal/a:
Jeste si chci ujasnit jednu vec, kdyz uz jsme si to vyrikali B) - google earth tohle predpokladam neumoznuje (automaticke zobrazovani kesi v mape). Je potreba tam naimprortovat kml soubor.

Ano. Najdeš ho zde: http://www.geocachin...networkkml.aspx

Iluvator napsal/a:
Myslím že bylo by lepší, ale tato otázka se tady už ukázala několikrát. Co kdyby se tady do navigace dal i odkaz na mapy gc.com. Snad by to tady našli začátečníci lépe, než v angličtině. Co ty na to Pepo?:D

Asi odkaz na gc.com by tu měl být, ale co takhle zkusit nějak řešit jak takovéto hloupé otázky nováčků odfiltrovat a navést je na nějaký rozumný instruktážní leták, film apod.?

kolombo napsal/a:
[Jen jsi mne utvrdil v tom, že odpovídat začátečníkům, kteří si ani nedají čas přečíst možnosti webu, je naprosto zbytečná práce.

Kolombo, není to zbytečná práce, ale je to boj s větrnými mlýny, ale našel bych možná i výstižnější přísloví... tuším se tam píše něco o perlách ;) Né, ted vážně, asi by opravdu stálo za to vymyslet něco pro nováčky, co bude step by step...

PeSt napsal/a:
Mno, já chápu obě strany. Ale musím podotknout, že po přečtení pár vláken mám jako nováček strach pokládat otázky a radši se snažím vše zjistit sám. Ale nemyslím si, že je to úplně správné. A pokud někoho některá otázka otravuje, tak na ní přece nemusí reagovat, ne? Ti, kteří už mají odloveno stovky a tisíce keší si už možná nepamatují, jak na tom byli ze začátku a jak byli rádi za každou pomoc. Pro vás je třeba ta Prdlíkova otázka hloupá, ale my co začínáme jsme prostě ze začátku v chaosu a potřebujeme si některé věci ujasnit. Obecně ...

Není o tom, mít strach pokládat otázky, ale pokládat otázky smysluplné. Pokud chce někdo hledat kešky a jeho první dotaz je, kde najdu kešky, aniž by si nastudoval všechny "informace", pak si nic jiného nezaslouží. JIná diskusní fóra jsou v takových případech hodně tvrdá (a schází mi to tady), kde tě za podobný dotaz smažou a dají na bann protože prostě nečteš... Obecné věci jsou opravdu dány a jsou napsány černé na bílém ve wikipedii a dalších zdrojích. Prosím čtěte než se začnete ptát... ušetříme si všichni spoustu času na hledání krabiček :D

AgentJ napsal/a:
ano, kdyz se topic, kterej je max. na 3-4 prispevky, rozvine diky dvema zaprdenejm, unudenejm geoduchodcum do nekolika desitek prispevku, misto toho, aby se to splachlo jednoduchou odpovedi a UZAVRELO, pak prolejzani takoveho zaspamovaneho topicu ty seriozni mazaky vazne akorat nakrkne:@

Tak to jsi řekl překrásně o těch důchodncích, fakt jsem se pobavil :D:D:D ale nebojím se toho, že by si podobné vlákno dále než na první stránku těch pár seriozních mazáků vůbec pročítalo...
  • 0

#34 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 14:25

AgentJ napsal/a:

abakus napsal/a:

...Vzhledem k tomu, že takto začínali prakticky všichni "zasloužilí", tak se nedivte, že je otravuje číst pořád stejné dotazy, na které lze velmi pohodlně nalézt odpověď...


ano, kdyz se topic, kterej je max. na 3-4 prispevky, rozvine diky dvema zaprdenejm, unudenejm geoduchodcum do nekolika desitek prispevku, misto toho, aby se to splachlo jednoduchou odpovedi a UZAVRELO, pak prolejzani takoveho zaspamovaneho topicu ty seriozni mazaky vazne akorat nakrkne:@


:D:D Potlesk !
  • 0

#35 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 14:27

Tenhle tutorial je dobrej :)

http://albinoblacksh...ash/posting.php
  • 0

#36 c.jirin

c.jirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 15:32

Teda koukám,kolik povyků je tady kvůli jednomu dotazu.Souhlasím s těmi,že nejdřív hledám odpovědi na www stránkách a pak se ptám.Né ale každý si umí najít,to co hledá.Aspon to ale byl dotaz k tématu GC.Naopak se tu někdy řeší takové kraviny,které sem, dle mne, opravdu nepatří.Např.kdo čím otvírá pivo nebo jestli někdo loupe banán od špičky a jiný od stopky.Učený nikdo z nebe nespadl a některé věci tu srozumitelné zrovna nejsou ani v češtině.A kdyby mě chtěl někdo zastrašovat,klidně ho pošlu někam - jo zrovna tam.Takže bych byl rád,kdyby to někteří nebrali tak smrtelně vážně,vždyt' je to jen hra.
  • 0

#37 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 10:21

c.jirin napsal/a:
Teda koukám,kolik povyků je tady kvůli jednomu dotazu.Souhlasím s těmi,že nejdřív hledám odpovědi na www stránkách a pak se ptám.Né ale každý si umí najít,to co hledá.Aspon to ale byl dotaz k tématu GC.Naopak se tu někdy řeší takové kraviny,které sem, dle mne, opravdu nepatří.Např.kdo čím otvírá pivo nebo jestli někdo loupe banán od špičky a jiný od stopky.Učený nikdo z nebe nespadl a některé věci tu srozumitelné zrovna nejsou ani v češtině.A kdyby mě chtěl někdo zastrašovat,klidně ho pošlu někam - jo zrovna tam.Takže bych byl rád,kdyby to někteří nebrali tak smrtelně vážně,vždyt' je to jen hra.

Ano, máš pravdu. |Některá témata sem asi nepatří, ale proč ne. Pokud jsou pod čarou a má někdo zájem debatovat o banánu, proč ne.. já osobně bych tato témata vyhodil z aktivních stejně jako gratulace, at ostatním nepřekáží. Kdo po nich touží, najde si je...

... druhá věc ale je, že spousta lidí se ptá na základní věci, které by měly být zřejmé po přečtení gc.com nebo wiki zde. Kačer našel pár kešek tady v ČR na základě pseudo mapy na gc.cz... ale bohužel ho nic nenavedlo na hlavní a základní mapu na gc.com Nemůžeme se pak tedy divit, že se ptá kde najde další kešky mimo ČR
  • 0

#38 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 11:12


... druhá věc ale je, že spousta lidí se ptá na základní věci, které by měly být zřejmé po přečtení gc.com nebo wiki zde. Kačer našel pár kešek tady v ČR na základě pseudo mapy na gc.cz... ale bohužel ho nic nenavedlo na hlavní a základní mapu na gc.com Nemůžeme se pak tedy divit, že se ptá kde najde další kešky mimo ČR


Prratele, uz jsem myslel, ze se do tehle debaty nezapojim, ale neda mne to nevysvetlit, proc jsem se vlastne ptal.

Geocaching.com i cz mam samozrejme prolezly. Stejne jako clanky na wikipedii, uspesne uz pouzivam nekolik softwarovych nastroju, osobne si troufam rict, ze uz toho mam nacteno opravdu dost. Delam to tak uz cca 10let, co se pohybuju na internetu a to, ze jsem jeste nenasel tisice kesek neznamena, ze jsem se pripojil poprve k internetu teprve vcera. Proto prispevky s odkazy typu "Jak spravne prispivat do diskuzniho fora" mne nechavaji klidnym (i kdyz ta animace byla opravdu povedena, diky za tip. :) ).

Mam prolezlych uz hromadu diskuznich for a taky emailovych konferenci, a proto presne znam ten pocit, kdy se nekdo novy po stopadesate zepta na neco, co ostatni (pametnici) povazuji za samozrejmost.

Pominu-li to, ze za samozrejmost muze povazovat kazdy neco jineho, tak pokud nemam chut na tuhle "stupidni" otazku odpovidat, tak na ni neodpovim. Cele mne to zabere 15 sekund cteni a to je vsechno. On se stejne novacek, pokud do jednoho dne nedostane odpoved, bud nekde dopatra sam, nebo oslovi na email nekoho primo nebo se zepta znova, ale chytreji.

No a pokud jsem tolerantni a odpovedet chci, tak mu proste poslu jeden odkaz nekam na zdroj, kde se docte vic nebo primo najde odpoved, cele mne to zabere maximalne 3 minuty a je po diskuzi. Jedna otazka - jedna, dve, tri odpovedi.

Proto nechapu lidi, kteri z komara udelaji brontosaura a z nejakeho mne neznameho duvodu, desitkami zbytecnych prispevku doslova zaspamuji diskuzni forum, kde clovek (novy zacatecnik), ktery zde bude znova hledat odpoved na stejnou otazku, tu odpoved, i kdyz dojde az sem na spravne forum, mezi tisici blabolama proste nenajde. A co se stane? Proste se zepta znova. A jsme tam, kde jsme byli. Porad dokola. Proc?

Protoze nekolik mazaku ma potrebu vysvetlit novackovi, jak to tady chodi, trochu ho zesmesnit pred ostatnima a ukazat mu, kdo je tady doma. :o

Takze verte, ze jsem se ptal opravdu ve chvili, kdy uz jsem se nic jineho nikde nedocetl. Prisel jsem na geocaching.com, kliknul jsem na google mapu, jenze asi po 20 sekundach, kdy jsem videl jen mapu a balonky s kesemi se z nejakeho duvodu nenacetly (na ceske mape se nacitaji balonky skoro okamzite), jsem proste usoudil, ze tahle mapa zkratka neni funkcni.

Takze prestante posuzovat lidi podle toho, kolik toho nasli. Je to velmi kratkozrake. ;););)
  • 0

#39 J.M.M.

J.M.M.

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 11:20

Souhlasím s PeSTem, když Vám vadí někomu poradit, tak kdo Vás do toho nutí? Já si to třeba čtu a moc se nezapojuju, kešuju asi rok a taky nevím ještě spoustu věcí, ale díky tomu, že se na ně někdo zeptá a někdo "hodný" mu na ně odpoví jsem zas o něco chytřejšíB)
  • 0

#40 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2008 - 13:16

prdlik napsal/a:


... druhá věc ale je, že spousta lidí se ptá na základní věci, které by měly být zřejmé po přečtení gc.com nebo wiki zde. Kačer našel pár kešek tady v ČR na základě pseudo mapy na gc.cz... ale bohužel ho nic nenavedlo na hlavní a základní mapu na gc.com Nemůžeme se pak tedy divit, že se ptá kde najde další kešky mimo ČR


Prratele, uz jsem myslel, ze se do tehle debaty nezapojim, ale neda mne to nevysvetlit, proc jsem se vlastne ptal.

Geocaching.com i cz mam samozrejme prolezly. Stejne jako clanky na wikipedii, uspesne uz pouzivam nekolik softwarovych nastroju, osobne si troufam rict, ze uz toho mam nacteno opravdu dost. Delam to tak uz cca 10let, co se pohybuju na internetu a to, ze jsem jeste nenasel tisice kesek neznamena, ze jsem se pripojil poprve k internetu teprve vcera. Proto prispevky s odkazy typu "Jak spravne prispivat do diskuzniho fora" mne nechavaji klidnym (i kdyz ta animace byla opravdu povedena, diky za tip. :) ).

Mam prolezlych uz hromadu diskuznich for a taky emailovych konferenci, a proto presne znam ten pocit, kdy se nekdo novy po stopadesate zepta na neco, co ostatni (pametnici) povazuji za samozrejmost.

Pominu-li to, ze za samozrejmost muze povazovat kazdy neco jineho, tak pokud nemam chut na tuhle "stupidni" otazku odpovidat, tak na ni neodpovim. Cele mne to zabere 15 sekund cteni a to je vsechno. On se stejne novacek, pokud do jednoho dne nedostane odpoved, bud nekde dopatra sam, nebo oslovi na email nekoho primo nebo se zepta znova, ale chytreji.

No a pokud jsem tolerantni a odpovedet chci, tak mu proste poslu jeden odkaz nekam na zdroj, kde se docte vic nebo primo najde odpoved, cele mne to zabere maximalne 3 minuty a je po diskuzi. Jedna otazka - jedna, dve, tri odpovedi.

Proto nechapu lidi, kteri z komara udelaji brontosaura a z nejakeho mne neznameho duvodu, desitkami zbytecnych prispevku doslova zaspamuji diskuzni forum, kde clovek (novy zacatecnik), ktery zde bude znova hledat odpoved na stejnou otazku, tu odpoved, i kdyz dojde az sem na spravne forum, mezi tisici blabolama proste nenajde. A co se stane? Proste se zepta znova. A jsme tam, kde jsme byli. Porad dokola. Proc?

Protoze nekolik mazaku ma potrebu vysvetlit novackovi, jak to tady chodi, trochu ho zesmesnit pred ostatnima a ukazat mu, kdo je tady doma. :o

Takze verte, ze jsem se ptal opravdu ve chvili, kdy uz jsem se nic jineho nikde nedocetl. Prisel jsem na geocaching.com, kliknul jsem na google mapu, jenze asi po 20 sekundach, kdy jsem videl jen mapu a balonky s kesemi se z nejakeho duvodu nenacetly (na ceske mape se nacitaji balonky skoro okamzite), jsem proste usoudil, ze tahle mapa zkratka neni funkcni.

Takze prestante posuzovat lidi podle toho, kolik toho nasli. Je to velmi kratkozrake. ;););)


Prima. To jsi nám tedy umyl hlavu ...

Ale že hned po Tvojem dotazu jsem Tě odkázal na google maps odkazem z listingu u keše, kde si klidně může vyhledávat keše přesně tak, jak potřebuješ, to jsi asi zatím nezaznamenal.

No, musel jsi reagovat o pár příspěvků výše a rozčilovat se.

Jen mne zaráží, co asi děláte v terénu, když prosté nalezení odkazu do mapy je takový problém.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama